Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Kredītu salīdzināšana ar Elizings.lv

Mūsdienās naudas aizņemšanās iespējas ir tik plašas un daudzveidīgas, ka plašajā piedāvājumu klāstā ir tik viegli apjukt. Lielāku apjukumu rada arī tas, ka parasti ir ļoti sarežģīti kredītu nosacījumi, dažreiz pat paši skaidrojumi, ar kuru palīdzību tiek aprakstīti kredītu veidi un to nebeidzamās iespējas. Taču viennozīmīgi naudas aizņemšanās ir atbildīgs un nopietns lēmums Jūsu dzīvē, tādēļ ir svarīgi pārzināt un izprast kredītu būtību. Lietderīgi pārzināt ne tikai kredītu pamatprincipu, bet arī savas iespējas, lai pieņemtais lēmums par kredītu vai līzingu neradītu zaudējumus un liekas raizes, bet tieši pretēji aizdevums būtu veiksmīgs finanšu darījums ar pēc iespējas mazākiem zaudējumiem procentu likmēs.

Lai Jums būtu ērtāk un vieglāk orientēties plašajā aizdevumu klāstā, lielisks veids ir tāds pakalpojums, kā kredītu salīdzināšana, ar kuru palīdzību Jums atkritis vajadzība pašiem meklēt un pētīt kurā bankā vai kredīt kompānijā aizdevuma piedāvājums varētu būt izdevīgāks . Viens no tādiem portāliem ir Elizings.lv – kredītu salīdzināšanas platforma, kas sniegs plašu izklāstu par kredītiem un to iespējām, aprakstot katru kredītu veidu, tā iespējas un nosacījumus. Ar elizings palīdzību Jūs varēsiet salīdzināt piedāvājumus tādiem kredīta produktiem kā:

 • Patēriņa kredīts;
 • Auto kredīts;
 • Auto līzings;
 • Kredītu apvienošana;
 • Ātrais kredīts;
 • Kredīts mājokļa iegādei;  
 • Hipotekārais kredīts.

Elīzings.lv portāls pēc klienta pieteikuma aizpildīšanas īsā laika brīdī sniegs izdevīgāko aizdevēju piedāvājumu sarakstu saskaņā ar klienta individuālām vēlmēm. Klientam tikai atliks pašam pieņemt gala lēmumu, pie kura aizdevēja tad ņemt aizdevumu vai līzingu atkarībā no esošās situācijas. Uzņēmums saviem klientiem piedāvā populārāko un drošāko aizdevēju piedāvājumus bez maksas un papildu saistībām. Ir nepieciešams tikai aizpildīt pieteikumu un izvēlēties kredīta veidu.

Piedāvāto kredītu veids ir tik plašs: no īstermiņā ātriem aizdevumiem līdz ilgtermiņā kredītiem ar ķīlu u.c. Pirms sākt pētīt visus kredītu veidus, ieteicams iepazīties ar galvenajiem kredītu pamatprincipiem, kas palīdzēs labāk saprast kredītu būtību.

Uz doto brīdi, Elizings platformā ir reģistrēti vairāk nekā 20 kredīt kompānijas un bankas, kas ļauj ar vienu piegājienu saņemt vairāk nekā 20 atbildes.

Izmantojot kredīta salīdzināšanas portālu, atliek tikai aizpildīt pieteikumu, salīdzināt visus saņemtos piedāvājumus un saņemt izdevīgāko piedāvājumu. Tādējādi nav nepieciešamība pašam apmeklēt vairums aizdevēju, pētīt to piedāvājumu priekšrocības un trūkumus, to visu Jūsu vietā veiks uzņēmums SIA eLīzings.lv, kas ar lielāko prieku visu izstāstīs aizņēmējam saprotamā valodā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (3)

 1. Nu tas it kā tieši otrādi, rīks lai salīdzināt visus kredītus un atrast to izdevīgāko.
  T.k. izskatās ka tieši tu dari visu uz ātro 😀 arī lasi 😀

 2. Anonimous atbilde to Anonimous. Ja tur nebutu iekļautas ātro kredītu kompānijas, tad varbūt es tev piekristu. Banāla slēptā reklāma. Varbūt lasi lēnāk.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.