Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Parocīga garāža visiem interesentiem

Garāžas ir tik noderīgs palīgēkas tips, ka tās izmanto arī tie, kuriem nav auto. Ierīkot garāžu savā īpašumā var dažādos veidos. Garāžas izmanto ne tikai auto un moto novietošanai, uzķīlēšanai un glabāšanai, bet garāžas ir arī parocīgas kā mantu glabātuves un pieliekamie. Neatkarīgi no tā, kurā laikā ir projektēta un celta dzīvojamā māja, nav problēmas ar garāžas uzstādīšanu arī vēlākos ēkas ekspluatācijas gados, īpaši mūsdienās, kad iespējams iegādāties moduļu garāžas. 21.gadsimta priekšrocība ir moderni risinājumi tik pierastām lietām, kā, piemēram, dažādu izturīgu, ietilpīgu un citādi funkcionālu palīgēku montāža. Klientu ērtībām ir iespējams izvēlēties gan siltinātas, gan nesiltinātas garāžas. Cenas, protams, atkarīgas no vairākiem aspektiem, bet galvenokārt no izgatavotā materiāla, funkcionalitātes, izmēra un tamlīdzīgi.

Kādēļ nepieciešams angārs?

Ja runājam par angāriem, šeit var saskatīt līdzīgus momentus. Angārs būs lieliska palīgēka tiem, kuri nodarbojas ar lauksaimniecību un kam nepieciešama droša vieta, kurā glabāt lauksaimniecības tehniku. Angāri ir ietilpīgāki un lielāki par parastām garāžām, taču tie ir tik pat ērti uzstādāmi un veidoti no dažādiem materiāliem, atšķirīgos izmēros un ar savādāku specifikāciju. Angāri ir ļoti izturīgas, ilgtspējīgas un universāli izmantojamas ēkas, kuras iespējams pielāgot dažādiem mērķiem. Angāru cenas, līdzīgi kā garāžām, ir atkarīgas no to veida, specifikācijas, izgatavotā materiāla un dažādiem citiem faktoriem. Kantaini, lokveida, angāri ar PVC jumtu, siltināti un veidoti pēc klienta vēlmēm – Domus angāri neliks vilties.

Jauns jumts kopā ar jaunu garāžu un bruģi

Domus Angāri klientiem piedāvā arī dažāda veida labiekārtošanas darbus, no kuriem populārākie ir bruģēšana, betonēšana un arī jumtu izbūve. Varētu rasties jautājums par to, kādēļ tādu elementāru lietu, kā betonēšanas darbi, uzticēt profesionālim. Tas ir būtiski, jo šo darbu specifika prasa zināšanas par pareizu betona ieklāšanu gan privātiem, gan industriāliem projektiem. Līdzīgi ir ar bruģēšanu, kas ir labiekārtošanas darbu veids, ko vislabāk uzticēt profesionālim. Pareizi ieklāts bruģis ir ilgtermiņa ieguldījums, kas pareizi ekspluatēts, kalpos paaudzēm ilgi. Domus meistariem būs pa spēkam arī dažādu jumtu uzstādīšana. Gan sākot ar bezazbesta šīfera jumtiem, gan beidzot ar bitumena uzkausējamo jumtu – visi risinājumi tiek piemeklēti balstoties uz ēku specifiku.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.