Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Presto Autoskola Bauskā – digitālās inovācijas, kādas Latvijā vēl nav sasniegtas

Presto Autoskola jau vairākus gadus pēc kārtas ir nostiprinājusi sevi kā līderi Latvijas autoskolu jomā, pastāvīgi ierindojoties CSDD statistikas datu TOP 3 gan teorijā, gan braukšanas eksāmenā. Tās 2020. gada apņemšanās – kļūt vēl pieejamākai vēl plašākam Latvijas iedzīvotāju lokam.

Vairāk nekā 30 filiāles visā Latvijā

Neatlaidīgiem un straujiem soļiem autoskola ir vērusi vaļā filiāli pēc filiāles, pierādot savu spēju sniegt pakalpojumu ļoti plašai sabiedrībai. Ne velti Latvijas teritorijā ir pieejamas jau vairāk nekā 30 Presto filiāles visdažādākajās Latvijas pilsētās. Galvaspilsētā Rīgā jau vien ir 14 filiāles, kas izvietotas gandrīz visos Rīgas mikrorajonos, bet vējainā Liepāja var lepoties jau ar 4 filiālēm. Tāpat Presto var atrast Ogrē, Ikšķilē, Olainē, Carnikavā, Baložos, Lielvārdē, Jelgavā un citās Latvijas pilsētās.

Paplašinoties un pilnveidojot savus piedāvājumu, nu ir arī pieejama autoskola Bauskā, kas palīdzēs ikvienam vadītāja apliecības iegūšanā. Filiāle atrodas Bauskas 2.vidusskolā, Dārza ielā 9. Lieliska ērtība ir tā, ka Bauskas filiāli ir iespējams izvēlēties Presto mājaslapā un pieteikumu aizpildīt elektroniski, kas ietaupa laiku un ļauj visu sakārtot ļoti praktiski mūsu aizņemtajā ikdienā.

Drošās profesionāļu rokās

Kā ikviena Presto filiāle, arī Bauskas pilsētā ir pieejams ļoti profesionāls serviss, kas sevī ietver drošības sajūtu ikvienam kursantam. Presto kolektīvs ir kā viena liela ģimene un administrācija ir kā “mamma” visiem. Tiek gādāts ne tikai par esošo kursantu vajadzībām, bet arī par topošo, ar vienmēr laipnām atbildēm, konsultācijām un palīdzību neskaidrības gadījumos.

Autoskola piedāvā ļoti garu sarakstu ar kvalificētiem instruktoriem, kuri ar savu neatlaidīgo un pacietīgo darba garu ir spējuši strādāt ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi, bet turpina priecēt Presto klientus ar savu dzīves gudrību un dot sirds siltus padomus. Ir pielāgotas vajadzības – ir dažādās valodās runājoši instruktori, sievietes, vīrieši un arī dažāda vecuma. Turklāt par katru atsevišķi ir iespējams izlasīt kursantu atsauksmes mājaslapā.

Augsti rādītāji reitingos

Presto Autoskolas piedāvātie digitālie risinājumi ir tālu priekšā citām Latvijas autoskolām. Līguma iepriekšēja apskatīšana un iepazīšanās liekās ļoti ikdienišķa lieta, bet jāpiebilst, ka daudzās autoskolās šāda funkcija neeksistē. Kursantam pirms mācību izvēles ir iespēja iepazīties ar visiem līgumā esošiem punktiem un minimālo sankciju sadaļu.

Presto patstāvīgi ieņem Top 3 Latvijā CSDD teorijas un braukšanas eksāmenu rādītājos – tai skaitā arī Rīgā, kur braukšanas eksāmens ir grūtām nokārtojams.

Izmaksu ziņā nākas būtisku naudas summu paturēt kabatā, jo autoskolas uzdevums nav paņemt maksimāli daudz finanšu no kursantiem, bet gan palīdzēt tikt pie rezultāta maksimāli ātrākā laikā. Iespēja mājaslapā pierakstīties braukšanas nodarbībām, izvēloties apmācību pie vairāk nekā viena instruktora, kursantiem ir iespēja ietaupīt līdz pat 20% no kopējām izmaksām salīdzinot ar citām Latvijas autoskolām. Ņemot vērā, ka tiesību iegūšana ir dārgs prieks mūsdienās, šī starpība ir vērā ņemama.

Uzticoties pieredzei un mūsdienu pieejai, izvēlamies Presto un tiekamies gleznainajās Latvijas ielās!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.