Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Vārti ar automātiku – kādas ir galvenās priekšrocības?

To, ka vārti ir noderīgi un nepieciešami gan īpašuma drošībai, gan estētikai, mēs visi ļoti labi saprotam. Bet tajā brīdī, kad jālemj, kādus vārtus un ar kādu aprīkojumu savam īpašumam uzstādīt, sākas tāda kā kaulēšanās, jo tas ir pirkums, kas prasa lielākas investīcijas. Bieži vien ir vēlme meklēt lētākus risinājumu un atteikties no kādiem papildu uzlabojumiem, piemēram, izvēlēties manuāli veramus vārtus tā vietā, lai izbaudītu priekšrocības, kuras nodrošina vārti ar automātisko vēršanās sistēmu. 

Automātikas priekšrocības atsver cenu

Lai gan uzticama un ilgmūžīga vārtu automātika un tai nepieciešamie mehānismi vārtu cenu sadārdzina par vairākiem simtiem eiro, šo ieguldījumu pilnībā un ar uzviju atsver visi tie komforta un drošības ieguvumi, kurus nodrošina automātiski veramie vārti. Šajā modernajā, steidzīgajā un uz maksimālām ērtībām vērstajā laikmetā tāda lieta kā vārti, kuri atveras paši, vairs nav nekas ekskluzīvs, bet gan jau ikdienas nepieciešamība. Jo mēs vairs nevēlamies tērēt savu laiku un enerģiju darbībām, kuras varam neveikt. Jāņem arī vērā, ka, ieguldot vienreiz līdzekļus kvalitatīvos automātiskās vēršanās mehānismos, tie uzticami un bez sarežģījumiem kalpos ļoti daudzus gadus. Ja uz automātikas kvalitāti mēģina ietaupīt, tad var gadīties, ka jau drīz tā sāks niķoties, kādas detaļas nolietosie un vairs neveiks savu darbu. Tāpēc, ja zināt, ka vēlaties vārtus ar automātiku, tad uzreiz investējiet augstas kvalitātes precē.

Galvenie iemesli, kāpēc ierīkot vārtu automātiku

Iemesli, kāpēc būtu ieteicams aprīkot gan teritorijas, gan garāžas, gan citus vārtus ar automātisko vēršanās mehānismu, ir vairāki. Tie attiecas gan uz īpašuma drošību, gan lietotāju ērtībām un citiem aspektiem. 

  • Kontrole tikai piederošām personām

Vārtu automātikas priekšrocība ir tā, ka šo mehānismu var kontrolēt tikai tās personas, kuras īpašnieks ir izvēlējies kā uzticamas un piešķīris piekļuvi – pulti, kodu, pieeju aplikācijai vai citu veidu atkarībā no izvēlētā kontroles mehānisma. Līdz ar to ir maksimāli samazināta iespēja, ka teritorijā vai ēkās iekļūst personas, kurām tur nav jāatrodas. 

  • Vārtu attālināta kontrole

Vairums vadības mehānismu, kurus var izvēlēties pievienot vārtiem, ļauj vārtus kontrolēt no attāluma. Tas nozīmē, ka jau laikus var uzsākt vārtu atvēršanu, lai brīdī, kad esat pie tiem, jau ir brīva brauktuve. Ja ārā ir slikts laiks vai ir nakts vidus, nebūs nepieciešams izkāpt no auto, lai atvērtu vārtus, atliks vien nospiest podziņu uz pults vai telefona aplikācijā, lai vārti atvērtos.

  • Transporta plūsmas organizācija

Ja teritorijā ik dienu ir aktīva transporta plūsma, tad vārtu manuāla atvēršana un aizvēršana ir gan nogurdinoša, gan traucējoša. Vārtu automātika šādā gadījumā vairs nav “ekstra”, bet gan nepieciešamība, lai organizētu gan drošu, gan operatīvu transporta plūsmu. Piemēram, industriālās teritorijās iebrauc ne tikai darbinieki, bet arī piegādātāji, sadarbības partneri, klienti u. c. Arī viņi vēlas pārvietoties bez liekas aizķeršanās, kā arī būt pārliecināti, ka teritorijā viņu auto ir drošībā.

  • Personiskā un īpašuma drošība

Teritorijai, kurai ir vārti ar automātisko vadību, ir lielāka drošība, kustamā un nekustamā manta ir vairāk pasargāta no noziedzniekiem, jo viņu iekļūšana teritorijā ir ievērojami apgrūtināta. Ja vārtu automātika ir apvienota ar citiem drošības risinājumiem, tad var apgalvot, ka īpašums ir tiešām drošs. Tas attiecas ne tikai uz materiālām vērtībām, bet arī uz personisko drošību. Šādā teritorijā un ēkās darbinieki un viesi var justies daudz drošāk, jo zina, ka ir īstenoti visi nepieciešamie drošības risinājumi, tajā skaitā arī vārtu automātika ar ierobežot piekļuvi.

  • Uzlabots īpašuma izskats un vērtība

Vārti un žogs ir elementi, kas skaidri norāda īpašuma robežas un padara to par vienotu objektu. Tā ir daļa no īpašuma vizuālā tēla, kas arī savā ziņā liecina par īpašnieka attieksmi. Sakārtots un ar kvalitatīviem elementiem aprīkots īpašums vienmēr būs pievilcīgāks, kā arī tā tirgus vērtība būs lielāka. Tāpēc ir vērts ieguldīt līdzekļus kvalitatīvos vārtos un automātikā, jo tie kalpos ne tikai dažus gadus, bet vairākas desmitgades.

Kur pieejami kvalitatīvi vārti ar automātiku?

Ja arī jūsu īpašumam nepieciešami uzticami vārti, kas aprīkoti ar izturīgu un modernu automātiskās vēršanās sistēmu, tad īstā vieta, kur tādu pasūtīt ir pašmāju ražošanas uzņēmuma “RIPO International”. Tas ir uzņēmums ar 30 gadu darba pieredzi, kas saviem klientiem piedāvā augstas kvalitātes teritoriju, garāžu un industriālos vārtus, kas izgatavoti no labākajiem izejmateriāliem, kā arī modernas vārtu automātikas sistēmas no Vācijas (Marantec). Tās ir ērtas un klusas savā lietošanā un apkopē, ar lakonisku dizainu, kas nemanāmi iekļausies kopējā īpašuma un vārtu arhitektūrā.

Vairāk par “RIPO International” piedāvātajiem vārtu un vārtu automātikas veidiem, to mehānismiem varat uzzināt mājaslapā ripointernational.lv, kur arī ērti var veikt pasūtījumu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.