Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Zobārstniecība, kas pieejama jebkurā laikā

Gandrīz ikviens dzīves laikā ir saskāries ar situāciju, kad zobu sāpes piemeklē pēkšņi un negaidīti. Ja zobārsta palīdzība nepieciešama nekavējoties, jādodas uz sev tuvāko diennakts zobārstniecību. Šādās klīnikās strādā zobārsti un asistenti, kas strādā maiņās, lai vienmēr būtu kāds, kas varētu risināt ārkārtas situācijas, pat brīvdienās un nakts vidū.

Kā atrast diennakts zobārstniecību

Meklējot diennakts zobārstniecību, varat sākt, piezvanot savam zobārstam. Šis ir labs pirmais solis, jo jūsu zobārsts, kas nav pieejams cauru diennakti, jūs pazīst vislabāk un spēs sniegt ierakstus par jūsu medicīnisko un zobārstniecības vēsturi, iespējams, arī dokumentāciju par alerģijām, pašreizējās apdrošināšanas informāciju. Tas paātrinās reģistrēšanās procesu citā klīnikā un palīdzēs pēc iespējas ātrāk saņemt palīdzību un ārstēšanu, kas ārkārtas situācijās ir ļoti svarīgi.

Bet ne visas vispārējās zobārstniecības prakses vienmēr ir atvērtas, lai pieņemtu ārkārtas pacientus. Ja jūsu zobārsts nav pieejams, jārīkojas pēc iespējas ātrāk, izmantojot citus resursus, lai atrastu sev tuvāko diennakts zobārstniecību.

Dr. Jūlijas Katkevičas diennakts zobārstniecības priekšrocības


Zobārstniecības klientiem ir pieejama ērta autostāvvieta, kur novietot automašīnu vizītes laikā. Katram pacientam tiek sastādīts individuāls ārstēšanas plāns, ņemot vērā viņa organisma īpatnības. Jūlijas Katkevičas diennakts zobārstniecība strādā visas nedēļas garumā bez brīvdienām. Klīnikas personāls ir laipns un pozitīvs, radot patīkamu atmosfēru ikvienam pacientam. Jūlijas Katkevičas klīnika strādā visas diennakts garumā.

Diennakts zobārstniecība

Jūlijas Katkevičas diennakts zobārstniecība jau no 2013. gada sniedz palīdzību jebkura vecuma pacientiem. Šī ir viena no atzītākajām zobārstniecībām Rīgā, izceļoties ar visas diennakts pieejamību un individuāla ārstēšanas plāna sastādīšanu. Klīnikas zobārsti ir profesionāli katrs savā jomā un ar lielu pieredzi, palīdzot iegūt skaistu smaidu neskaitāmi daudz pacientiem. Zobārstniecība ir pieejama visa vecuma pacientiem, septiņas dienas nedēļa, visas diennakts garumā.

Klīnikas kvalificētais un profesionālais personāls ir apmācīts dažādas sarežģītības zobu procedūru veikšanā. Arī zobārstniecības pakalpojumu klāsts ir pilnīgs, piedāvājot pacientiem plašu pakalpojumu klāstu, sākot ar zobu sāpju ārstēšanu līdz pat implantu ievietošanai un protezēšanai.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

  1. Priekš kam man zobārstniecība Rīgā, ja dzīvoju Bauskā? Rakstā teikts – ja zobārsta palīdzība nepieciešama nekavējoties, jādodas uz sev tuvāko diennakts zobārstniecību. Bauskā tādas nav. Arī darba dienā tevi neviens neņems bez pieraksta, jo vienmēr pieraksts pilns, katram zobārstam savā darba laikā pastāvīgo klientu pietiek liku likām, nopelna vairāk nekā pietiekoši un neviens ar “ārkārtas situāciju” nav vajadzīgs. Sprāgsti nost vai brauc uz Rīgu. Bizness ir un paliek tikai paliek bizness. Atceros vēl tos laikus, kad klīrīgas zobārstes atraidīts varēju vismaz aiziet uz “Bauskas zobārstniecību”, pagaidīt kaut 2 stundas, bet tikt pie dežūrārsta. Likvidēja, jo esot nesti zaudējumi. Nu, ok, tak varēja pacelt cenas, bet saglabāt iespēju tikt pie dežūrārsta, bet nē. Vieglāk ir likvidēt.

    8
    1
  2. Nav tāpēc, ka – negrib strādāt katru dienu par desmit eiro, jo pietiek, ja 2 dienās ”noplēš 50”.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.