Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Iecavas mūzikas un mākslas skolu vadīs Jelgavas novada deputāte Dina Tauriņa

Šodien, 31. martā, Bauskas novada domes sēdē deputāti vienprātīgi par Iecavas mūzikas un mākslas skolas direktori apstiprināja Dinu Tauriņu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa 1992. gadā absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju, iegūstot bakalaura grādu mūzikas skolotājas specialitātē. 2008. gadā Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolā ieguvusi maģistra grādu skolvadībā.

Par Iecavas mūzikas un mākslas skolas direktori apstiprināta Dina Tauriņa. Foto: Ivars Bogdanovs

«Vēlme strādāt man ir tieši direktores pozīcijā, jo divas izglītības iestādes savā pieredzē esmu vadījusi – profesionālās ievirzes mūzikas skolu Ozolniekos, kā arī vispārējās izglītības iestādi,» D. Tauriņa domes sēdē pirms balsošanas stāsta par sevi, «man bija iespēja pamēģināt, un arī mana iegūtā pamatprofesija ir mūzikas pedagoģe, man tuvāka ir kultūrizglītības iestādes vadīšana, un tāda iespēja bija, tāpēc pieteicos.» D. Tauriņa atzina, ka, ieņemot amatu, parūpēsies par to, lai Iecavas mūzikas un mākslas skola attīstās un pilnveidojas.

Dina Tauriņa ir arī deputāte Jelgavas novada domē. Viņa informēja «Bauskas Dzīvi», ka deputātes amatu Jelgavas novada domē turpinās, jo to ir iespējams apvienot ar direktores darbu Iecavas mūzikas un mākslas skolā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

«Pašlaik strādāju Jelgavas novada Ozolnieku mūzikas skolā par klavierspēles skolotāju,» pastāstīja D. Tauriņa, «pedagoģisko darbu, samazinot slodzi, plānoju apvienot ar direktores amatu, ja ne Ozolniekos, tad turpat Iecavā. Man vienmēr ir paticis strādāt ar bērniem, tāpēc turpināšu pedagoģisko praksi, lai tā nepārtrūkst.»

D. Tauriņa jaunajā amatā stāsies no 6. aprīļa, ar pārbaudes laiku.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.