Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

SIA “Mūsu saimnieks” nākamnedēļ Vecumniekos slēgs apkures sezonu; uzņēmumam meklē jaunu vadītāju

Pašvaldības uzņēmums SIA “Mūsu saimnieks” nākamnedēļ Vecumniekos plāno slēgt apkures sezonu, portālu informēja uzņēmumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apkures slēgšanu ieplānots sākt no 6.maija. Lēmums pieņemts balstoties uz ilgtermiņa laika prognozi, paskaidroja uzņēmumā. 

Gadījumā, ja dzīvokļu īpašnieki vēlas noteikt citu siltumenerģijas piegādes atslēgšanas datumu, tiem jāpieņem attiecīgs kopības lēmums un jāinformē uzņēmums SIA “”Mūsu saimnieks”.

Noslēdzoties apkures sezonai, sākas radiatoru un vannas istabas dvieļu žāvētāju nomaiņas periods. Nomaiņu nedrīkst veikt patvaļīgi, lai netiktu nodarīts kaitējums mājas kopējai siltumsistēmai. Darbus aicina saskaņot ar SIA “Mūsu saimnieks” atbildīgajām personām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tikmēr Bauskas novada dome izsludinājusi konkursu uz pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Mūsu saimnieks” valdes locekļa amatu.

Līdz 13. maijam iespējams pieteikties uz šo vakanci. Mājaslapā vecumnieki.lv vadītāja pozīcijā parādās Ivars Staškevics, bet lursot.lv kā valdes locekli min Ingaru Štelfu. Uzņēmuma apgrozījums 2020. gadā bija 459 891 eiro, kā arī uzrādīti zaudējumi – 55 061 eiro. 2020. gadā strādāja 19 darbinieki. Pašvaldības apmaksātais pamatkapitāls – 456 517 eiro. Valdes locekļa alga pirms nodokļu nomaksas noteikta 1600 eiro apmērā.

Konkursa nolikumā divas no prasībām ir skaidri saprotamas – akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība inženierzinātnēs, uzņēmējdarbības vadībā, ekonomikā vai tiesību zinātnē, kā arī zināšanas un izpratne par publiskas personas kapitālsabiedrību pārvaldību, darbību un labas korporatīvās pārvaldības principiem, vēlama pieredze pašvaldības vai valsts kapitālsabiedrību vadīšanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Toties prasība būt vismaz divu gadu darba pieredzei kā valdes loceklim līdzvērtīgā vadošā amatā kapitālsabiedrības darbības jomā vai vismaz divu gadu darba pieredzei valdes loceklim līdzvērtīgā vadošā amatā ir interesanta, jo šajā situācijā stipri samazinās iespējas iegūt šo amatu kādam jaunam speciālistam.

Ar šādu konkursu prasībām iespējas kļūt par valdes locekli bez iepriekšējās pieredzes šādā darbā stipri sarūk, kas ievērojami samazina ne tikai pretendentu skaitu, bet arī palielina iespēju, ka amatu iegūs kāda persona, kas regulāri maina darbavietas.

Foto: vecumnieki.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (3)

  1. Bilde ir no kāda 2011.gada, ja ne vēl vecāka…. Pašlaik tur ir gan egle lielāka, gan atkritumu konteineri blakus un priekšā….

  2. Tādas prasības un pretī 1600 uz papīra. Smieklīgi.
    Prasības kā vienmēr tik skaistas, ka tām atbilst gan jau kāds konkrēts cilvēks tikai.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.