Sestdiena, 6. decembris
Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
weather-icon
+6° C, vējš 0.45 m/s, A-DA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

19.martā sākas kandidātu sarakstu iesniegšana vēlēšanām, Bauskas novadā uz rītu neviens saraksts vēl nav pieteikts (14)

Rīt, 19.martā, sāksies deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana pašvaldību vēlēšanām.

Vēl pirmdien neviena partija Bauskas novada vēlēšanu komisijai nebija pieteikusi saraksta iesniegšanu. Četras partijas saņēmušas pieeju internetā saraksta gatavošanai, “Bauskas Dzīvi” informēja novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Juris Gailis.

Sarakstu iesniegšanas termiņš ir 8. aprīlis.

Kā ziņo aģentūra LETA, šodien plkst.10 preses konferencē informēs par kandidātu sarakstu iesniegšanu šogad gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām, kā arī citām aktualitātēm.

Preses konferencē piedalīsies CVK priekšsēdētāja Kristīne Saulīte, Valsts kancelejas direktors Raivis Kronbergs un Valsts digitālās attīstības aģentūras direktors Jorens Liopa.

Pašvaldību vēlēšanas notiks 7. jūnijā.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri (14)

partijas biedri.
12:01 18.03.2025
ar vienu kāju partijā, ar otru kāju... Lai cilvēki viens otram neizpaustu, kur konkrēts partiju virzīts kandidāts atrodas "ar otru kāju", tad, izskatās, partijas savus cilvēkus sargā un pēc iespējas vēlāk atklās savas "kārtis".
kā īsti tad ir
14:46 18.03.2025
Uz rītu vai rītdienu ?
partijas biedrim
14:55 18.03.2025
Kāda tur slēpšana, visi tāpat visu zin! :) Arī Bauskas Dzīve jau ir publicējusi visai daudzus kandidātu vārdus.
okupācija
16:29 18.03.2025
Jelgavas saraksts jau gatavs?
visi zin?
17:27 18.03.2025
līdz šim tikai dažas, laikam kopā trīs, publicējušas daļu no oficiālajos sarakstos lasāmā, kāda vēl publicitāte?
Veiksmes stāsta aculiecinieks
17:51 18.03.2025
Un šovs var sākties .... !
Es, lūk!
20:29 18.03.2025
Dēļ visādiem komentāru rējējiem daudzi cienīti un gudri cilvēki atsakās no piedāvājuma kandidēt sarakstos ... Lūk, ko ir panākuši visādi, arī šeit pie šī raksta, esošie komentētāji, kas, taustiņus klabinot, zina visu un par visiem visu, un kam viss ir slikti! Un tad pirms vēlēšanām bļaus, ka nav par ko vēlēt, bet pēc vēlēšanām gānīsies par ievēlētajiem!
Raja
22:24 18.03.2025
Nu ne jau par Abu meri balsošu. Par Okmani ,ja sakārtos izglītības pārvaldi.
.
05:21 19.03.2025
Par cienijamiem cilvēkiem negānās! Gānās par visādiem mākoņstūmējiem, mājsaimniecēm, bezdarbniekiem, sprukstiņiem un citiem zvēriem
..
06:47 19.03.2025
Un kā vēl gānās! Jo, kas vienam cienīts, otram "apriešanas" objekts!
Xx
09:18 19.03.2025
Balsosu tikai par Okmani. Vizmaz parzin novadu tā problēmas un ir skatījums nākotnei.
Iedzīvotājs
09:34 19.03.2025
Nu, ko 55+ ievēlēs?
Iedzīvotājs
09:35 19.03.2025
Pensionāru karaļvalsts.
ne tantes
10:42 19.03.2025
Skarbi laiki. Jāvēl derīgi militārajai administrācijai. Tehniski izglītoti, gudri, komandēt spējīgi, humāni pret iedzīvotājiem, godīgi.

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.