Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Līdz svētdienai var nobalsot par tīkamāko Bauskas novada vizuālo identitāti; šobrīd nobalsojuši 240 iedzīvotāji

Līdz svētdienai, 22. oktobrim, var pagūt nobalsot par tīkamāko Bauskas novada vizuālās identitātes izstrādāto variantu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau vēstījām, ka ir noslēdzies darbs pie jauna Bauskas novada vizuālā tēla izstrādes. Pēc Bauskas novada pašvaldības pasūtījuma par 11 797,50 (ar PVN) to tapināja SIA “Ozols IR”. Pašvaldība publiskojusi rezultātu veikumam un nodevusi trīs variantus sabiedrības balsojumam.

“Drošības sajūta, partnerības sajūta un kvalitāte – šādus atslēgas vārdus dizaina aģentūras “Ozols IR” profesionāļi izvēlējušies Bauskas novada vizuālās identitātes izstrādei.

Iedzīvotāju atbildēs iezīmējās mūsu novada pamats un lielākā bagātība – Zemgales sirds un latviskums. Mēs lepojamies ar paveikto (vēsturiskais diženums) un dabas pērlēm mūsu novadā, izveidoto dzīves telpu visai ģimenei un tās attīstību. Mēs lepojamies ar to, ko paši darām un radām. Mūsu novada cilvēkus raksturo rosīgums, radošums un cīņas spars,” identitātē ietverto paskaidroja Bauskas novada domē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada iedzīvotāji tiek aicināti līdz 22. oktobrim balsot par pieņemamāko variantu. To var izdarīt mobilajā lietotnē “Bauskas novads” – sadaļā “Aptaujas”. Lietotni “Bauskas novads” bez maksas iespējams lejupielādēt aplikācijā Google Play (Android ierīcēs) un App Store (iOS ierīcēs).

Balsošanai lietotnē jāreģistrējas ar Latvija.lv moduli. Piedalīties aptaujā var iedzīvotāji, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Bauskas novads.

Līdz sestdienas, 21. oktobra, pulksten 12 aptaujā bija piedalījušies 240 iedzīvotāji. Vairākums Bauskas novada iedzīvotāji nobalsojuši par A variantu – Labi būt mājās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada domē apstiprināšanai tiks virzīts tas vizuālās identitātes variants, kas balsojumā būs saņēmis vislielāko punktu skaitu.

Bauskas novada sabiedrisko attiecību nodaļā paskaidroja, ka iedzīvotāju izvēlētajam Bauskas novada vizuālās identitātes variantam dizaina aģentūras “Ozols IR” komanda veiks zīmola grāmatas un dizaina elementu kopuma izstrādi, ko turpmāk pašvaldība izmantos gan digitālajā vidē, gan pilsētu un apvienību pārvalžu komunikācijai publiskajā telpā.

  

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
labi būt mājās

A variants. Radošais un darošais: labi būt mājās

Stāsts par mūsu novadu, par mūsu mājām, par mūsu saimi, kas ir stipra savā dažādībā. Stāsts par dzīvesgudrību – mēs zinām, kāds ir mūsu mantojums, kā par to rūpēties.

Katrai no apvienību pārvalžu teritorijām ir izvēlēts savs simbols, kas iekļaujas kopējā simboliskajā zīmējumā, veidojot vienu veselu – ikdienu drošā, dinamiskā un labklājīgā Bauskas novadā, ko mēs saucam par mūsu mājām.

labi būt mājās
labi būt mājās
labi būt mājās

B variants. Novērtēt un lepoties: Zemgales zelts

Stāsts par četrām spēcīgām apvienību pārvalžu teritorijām mūsu novadā, par vienojošo, kas palīdz augt labākiem: ciešāk sastājoties, ir vieglāk pārvarēt grūtības un virzīties uz priekšu. Tas zemgaliskā mierā izstaro pašpārliecinātību un stiprina pārliecību, ka, dzīvojot ar prātu, strādājot ar sirdi un domājot ar skatu uz plašo horizontu, kopā mēs varam vairāk.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

C variants. Koši, radoši un enerģiski: raženi būt

Stāsts par dzīves mīlestību, dzīves prieku, sasniegumiem un radošu kopīgu darbošanos. Enerģiska un koša saspēle starp elementiem, kas piešķir katrai apvienības pārvaldes teritorijai savu unikālu zīmi. Elementi veido kopības sajūtu, atvērtību sarunai un kopdarbībai, veidojot raženu novadu.

Jau vēstījām, ka īsti neiedzīvinot, pirms trīs gadiem tapušo Bauskas novada vizuālo identitāti, pašvaldībā šogad sāka darbu pie jaunas Bauskas novada vizuālā tēla koncepcijas.

“Bauskas novadam identitāte tika izstrādāta atbilstoši teritoriālā mārketinga teorijai. Esošā identitāte pat ļoti atbilst jaunajam novadam, ir spēcīga un efektīvi lietojama. Pilnīgi nepamatota ir doma, ka vajadzīgs jauns logotips. Tālākā redzējumā, ņemot vērā jau jaunās teritorijas, logotipā skaidri redzama Bauska ar ceļiem un upju krustojumu, kur satiekas visas četras novada apvienības kopā vienā veselā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašreizējā novada vadība nemaz nav centusies virzīt un atbalstīt jau izstrādāto projektu. Es jau šo jautājumu biju pārrunājis un lūdzis sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājai iespēju piedalīties sarunās. Uzaicinājumu neesmu saņēmis.

Jau jaunā novada darbības sākumā tika strikti paziņots – veidosim citu, un viss. Ir pārsteidzoša tik vienaldzīga attieksme un cenšanās noslēpt jebkuru informāciju par šo tēmu. Mums jaunā novada pirmajās domes sēdēs jaunā vadība jau vēlējās mainīt Bauskas novada ģerboni, kur arī bija salīdzinoši lielas izmaksas, tomēr palika vecais, jau pierastais. Šīs lietas nav tās, kuras būtu jāmaina, kad iepatīkas. Domāju, ka tas maksās ļoti daudz tanī brīdī, kad to gribēs ieviest,” iepriekš pauda deputāts Arnolds Jātnieks.

Vizuālā identitāte jaunajā novadā netika iedzīvināta. Šāds bija izstrādātāju piedāvājums pašvaldības apbalvojumiem.

Plašāk var lasīt šeit: Bauskas novads meklēs jaunu vizuālo identitāti, līdzšinējo tā arī neiedzīvinot – BauskasDzive.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (55)

 1. Jauki.Uzstellē tādu identitāti ielas galā un kā uz burvju mājienu viss kļūst tīrs un sakopts.

  32
 2. Tak cilvēki , bija pret , kàda jèga balsot ja jûs tà pat neieklausieties cilvèkos. Sauc kaut beztabu viss pie pakallas. 11 pakas par kràsu plekkiem pràtinn nac majas! . Labak bûtu novirzîjuši pilsètas apsaimniekošanai!!

  74
  2
 3. Kur tad ir tā principiālā atšķirība starp šiem logo un aktuālo logo? Bildīte visiem vienāda – 4 elementi – lapiņas, saulīte, dēļu žogi un dadaisms. Sanāk, ka “raženi būt”, “mājās labāk” ietver četru novadu superidentitāti un savukārt “vieta kur satiekas” neietver? Vienīgā atšķirība, ka pirmais variants ir par velti un šie 3 jaunie varianti ir par maksu. Pašvaldība kā kārtīgs saimnieks protams izvēlēsies variantu par maksu. “Kāpēc nemaksāt, ja ir nauda” – tāds būtu labākais pašvaldības slogans pie logotipa.

  51
  2
 4. Bauskas novada identitāte ir bezjēdzīgi spilgti pleķi ( C ) vai strīpas ( B), bet ( A ) vispār nav nekas. Par šito bezjēgu par 11 000 normāls un sevi kaut cik cienošs cilvēks pie pilna saprāta vispār nebalsos, tad jau jānodzeras līdz bezfilmai, bet tad jau viss vienalga – kaut vai plika pēcpuse par identitāti. Tā jau saka- zivs pūst no galvas, bet kas gan notiek ar Bausku, tas jau vairs nav pat smieklīgi, tas ir bezgala skumji, ja tie joki notiktu par pilnīgu velti, tad – lai jau iztrakojas, bet tagad- brēc, ka nav naudas, ka jāiekonservē, bet idiotismam mums tomēr naudas pietiek.

  60
  2
 5. Hmm, bet ja godīgi, tad es teiktu, ka šie 3 varianti tomēr ir mazliet dīvaini, jo vismaz man pilnīgi citādas asociācijas. Visdīvainākais ir Zemgales zelts un dēļu žogi. Kā tas rīmējas? Tā pirmā saulīte nez kāpēc vairāk atgādina sniegpārsliņu un iederētos kādas arktiskas pilsētas logo, vai uzņēmumam, kurš ražo ledusskapjus. Ja tā skatās, tad pēdējais variants tad šķistu sakarīgākais – bet tikai tāpēc ka krāsains. No mākslinieciskā izpildījuma viedokļa tāds ļoti labi iederētos bernudārzam kā logo. Skarbi būs. :))

  47
  2
 6. Kas par krāsu pleķiem???Nu galīgi garām! Pat fantazējot neizfantazēsi skaidrojumu tiem krāsu pleķiem.

  36
 7. Piedodiet. Konceptuāli tā sniegpārsliņa ir vislabākā – jo kad ārā ir sals, tad tik tiešām labāk ir palikt mājās kā rakstīts sloganā. 🙂 Bet vai Bauska ir Lapzeme? :))

  23
 8. Es parasti neiesaistos komentāru rakstīšanā, bet te būtu jākliedz. Kāda mārrutka pēc bija jāizstrādā jauna identitāte šādā izpildījumā? Kāpēc netika piedāvāts ceturtais variants – līdzšinējās identitātes saglabāšana? No šiem atbaidošajiem, nesaistošajiem variantiem līdzšinējais zīmols šķiet pats pieņemamākais – gaumīgs un patiešām Bauskas novadu apliecinošs. Jūs ņirgājaties – latviskuma kopēji – kaut kā nevienu īstu latviskuma vēstnesi te nezinu, ja vien Daira Jātniece. Tie zelta stieņi varbūt iederas Okmaņa prātiņā, kad domā par Bauskas nodokļu iedzīvotāju naudas apgūšanu. Raženi būt pie Bauskas piestiprināts Sarkanais krusts? Mūs te jāglābj? Domāju, ka par šiem variantiem balsotāji būs pašvaldības darbinieki. Man tiešām trūkst vārdu, lai aprakstītu sašutumu!

  68
  1
 9. Kur tad te tas pārticības etalons? Mums ir daudz ražotnes, darba vietas viena pēc otras rodas? Vai pašvaldība kaut kādā raženā sapņu pasaulē dzīvo?

  33
 10. “Ziemā novada uzņēmēji rada jaunas idejas”… sasmējos… atstājiet, lūdzu, veco logo variantu

  39
 11. Šausmas ! Par neko, par nevajadzīgu darbību tiks ” pakāsta” – nelietderīgi iztērēta nauda. Deputāti sakiet , ko un kādu labumu dos šī Bauskas identitātes maiņa (par 11 000 ) iedzīvotājiem kuri jums uzticas.
  Vispār galīgā pa..ļā .

  33
  1
 12. bet idi….i tik mauc. Tā īsumā varētu pārfrāzēt izteicienu par suņiem un karavānu. Sliktākā Bauskas dome kopš pasaules radīšanas, nesaprātīgākais un nesaimnieciskākais vadītājs, kāds jebkad bijis (ar viņu varētu konkurēt ja nu vienīgi Teikmanis, kas sekmēja Bauskas centra (tostarp dīķa) nodošanu andelmaņiem un apkaroja tos, kuri cīnījās, lai A7 neietu tieši cauri pilsētai). Ja šis naudas izsaimniekotāju kartelis paliks pie varas līdz kārtējām vēlēšanām, nešaubos, ka Bauska būs novesta līdz pēckara stāvoklim. Jau šobrīd ielas ir kā Muhosaranskā. Nost ar opīti un viņa pakalpiņiem!

  32
  3
 13. Ja godīgi, riebjas pat komentēt! Nu, absolūti riebekļi, kas pilnībā nerēķinās ar savu iedzīvotāju, vēlētāju un nodokļu maksātāju domām. Saskrūvējuši sev algas jau līdz 7 štukām, bet vienīgais, ar ko nodarbojas, ir novada līdzekļu izsaimniekošana.

  49
  1
 14. Preperējot piedāvāto pēdējo modeli, kas varbūt atkārto iepriekšējo pieeju ar B burtu, BET kāds sakars Bauskas daļai ar oranžo krāsu, ja Bauskas ģerbonī sarkanā laukā attēlots zelta lauva, uz krūtīm sarkans vairogs. Vispirms Bauskai piešķir krusta forma, bet ietilpinot B burtā embrija formu. Rundālei rozes – vai Rundāle jums saistās ar rozēm? Tad Vecumnieku kur lilijas 🙂 Iecavai vienīgajai saglabāta zvana mēle, kas kaut kā vēl saistāma ar pagātni. Tad sauklis – raženiem būt. āmen baznīcā! Kurš asprātis to piedzemdēja? Tas no meldiņa diženi raženi dzīvojot? Es ir mēms šovakar!

  25
  1
 15. Neko bezgaumīgāku neesmu redzējusi. Brūnais pleķis atgādina, ko mājdzīvnieki mēdz atstāt. Viss tik bezformīgs un netīkams. Vai tiešām nav neviena mākslinieka? Tad vismazie, tad vismaz Chat Gpt pajautājiet, varbūt labāks rezultāts sanāks.

  30
  1
 16. Izskatās, ka to identitāti ir taisījuši Bauskas krauķi lidojumā un “tiešā tēmējumā”. Ja tā filozofiski, tad Bauskas novads turpmāk grasās kļūt par amorfu un bezjēdzīgu pļeku?

  33
  1
 17. Kas man,iedzīvotājam parastajam,no tām četrām dažādas krāsas un formas bērnu kakām novada identitātē dzīvē mainīsies?

  30
  1
 18. Di.sā darbs un materiāls! Vienpatsmīt štukas vējā. Kad sunim nav ko darīt vinš laiza pa.tus.

  24
  2
 19. Pirmais iespaids-viena identitāte asociējas ar bērnudārzu, cita asociējas ar Dziesmu svētku deju rakstiem. Nu kāpēc netiek ņemts vērā to ļaužu ieteikums – saglabājiet “veco” identitāti? Kāpēc kaut kas jārada mākslīgi? Kāpēc neieklausieties cilvēkos? Dodiet iespēju balsot arī par iepriekšējo identitāti!!! Vai dodiet iespēju negatīvi balsot!

  35
  1
 20. Vai būs apzināts, cik cilvēki (procentuāli) piedalīsies šajā glupajā aptaujā? Es nevēlos balsot ne par vienu. Tas nebūs objektīvs balsojums, jo nav iespējams nebalsot ne par vienu…

  25
  1
 21. Skatos uz tiem 4 krāsu pleķiem un domāju, nez kurš kuru novadu apzīmē:)…Bet vispār ļoti skumji, glupi un netalantīgi – atdodiet iepriekšējo variantu un prasiet atpakaļ naudu par šo !

  26
  1
 22. Augusta beigās bija ziņa, ka mobilā lietotne lejuplādēta 300 reižu. Tas nozīmē, ka no 40 plus tk iedzīvotāju par šo pļecku nobalsos loti niecīgs skaits Bauskas novada iedzīvotāju. Ieapējams,liks kā obligātu pienākumu pašvaldības darbiniekiem lejuplādēt šo lietotni. Nepiedāvājot variantu esošāa saglabāšana, uzskatu, ka demokrātija ir pārkāpta un autoratīvi tiek uzspiesti mākslīgi radīti tēli.

  28
 23. Ja godīgi, tad no šiem identitātes saukļiem slikti metās, jo nekas no teiktā nav taisnība. – nav nekā diža pie mums. Darbs- Rīgā, jo novadā tāda nav, veikali , izklaides-Rīgā, jo Bauskā ir tikai humpalas,- Rundālē pat tādu nav. Ar ko dižoties?

  27
 24. Facebook pie pašvaldības vēstījuma bija komentārs, ka pirmais variants ir līdzīgs Talsu novadam. Piekritīšu, ka līdzību var saskatīt, bet tur ir vismaz pamatojums. Talsu novadā, veidojot jauno zīmolu, atrasti veidi, kā mazākie pagasti un pilsētas katra ar savu raksturu veido jauno novada audeklu. Paši zīmola veidotāji norādījuši, ka -piešķirot katram savu krāsu kodu un raksta elementu, rādām novadu kā vienotu sistēmu, komunikācijā saliedēti iekļaujot arī visas atbildības jomas — izglītību, kultūru, sportu, transportu un citas. Novada logo ir tradicionālā, ierastā Talsu saulīte, kas pielietota jaunā veidolā un krāsu gammā. Krāsu palete katrai pilsētai un pagastam veidota, ņemot vērā vietas vēsturi, heraldiku, simbolus un vērtības. Līdztekus novada kopējam logo vizuālās identitātes pamatelements ir pilsētu un pagastu tematiskās, informatīvās un lokāciju piktogrammas, kas ietver novada vērtības, piederību un jau plaši lietotus un zināmus simbolus. Atsevišķās piktogrammas veido novada rakstu, kas atsaucas uz tradicionālo novada simbolu — Talsu brunci. Piktogrammu raksts apvieno Talsu novadam būtiskos un raksturīgos elementus grafiskā tīklā, kas izmantojams dažnedažādos veidos digitālajā vidē, pilsētvidē, interjerā un drukas materiālos.
  Tagad Jūs paskaidrojiet kā tā Bauskas novada saulīte – sniegpārsliņa iemieso Bauskas novadu? Tajā pašā facebook jau viens ar mākslīgā intelekta palīdzību piedāvājis vairākus variantus. Tas diženi raženi vispār ausīs derdzas!!!

  24
 25. Un spītīgi kā āži ( vai kazas). Tauta saka, beidziet muļķoties, bet šie tik maļ savu un malšanu vēl apmaksā. Spītība atmaksāsies nākošajās vēlēšanās.

  28
  1
 26. Jāsaprot, ka ar šiem 11 tūkstošiem jau nekas nebeidzas, bet tikai sākas. Kā reizi šodien gāju gar Rimi un noskatījos uz lielformāta reklāmu par Bauskas novadu ar šī brīža logo. Iebraucot Bauskā tak arī iepriekšējā identitāte, pie domes tas pats, uz bukletiem, krekliem un citiem niekiem arī līdzšinējā identitāte. Tad cik vēl tūkstoši tiks tērēti, lai to visu samainītu? Tiešām nav naudu, kur likt? Kāpēc vajadzēja iespļaut sejā tai sabiedrības daļai, kas iestājās pret pašvaldības lēmumu un kolektīvā balsojumā pauda savu nostāju?

  29
 27. Labāk par to naudu salabojiet aku uz A7 pretī hrušcovkām, kas jau tagad ir bīstama un ziemas laikā sadauzīs daudz riepu, disku un piekaru. Šoferiem tā mākslīgā identitāte ir pie kājas, bet auto remonta izmaksas noteikti nav pie kājas.

  17
 28. Anketa ir ļoti neobjektīva. Dome Ārentes slimo
  suņa murgu vadībā uzkleksēja 3 sūdīgus variantus.11 tūkstoši kanalizācijā..domes ieskatā stulbajai tautai no 3 sūdiem jāizvēlas labākais sūds.Godīgi būtu anketu papildināt ar variantu “izvēlos esošo identitāti” un “nevēlos nevienu no šīm.”

  26
 29. 1. bērnudārznieka zīmējums,, 2. Zariņas glezna, 3. novada garīgi slimo, to, kas iedomājas, ka budžeta nauda kokos aug, slimās fantāzijas.

  15
 30. Kaut kādi diktatūras iedīgļi ir manāmi. Vēl tikai nākošo vēlēšanu rezultāti jāvilto. Pašvaldība kalpo iedzīvotājiem vai iedzīvotāji kalpo pašvaldības “izklaidēm”?

  17
 31. 11 000 ir tikai šīs neveiksmes redzamā daļa…tam būtu jāpieskaita klāt arī domes “speciālistu” algas pāris patērēto gadu garumā, vēl dažādu mārketinga guru apmaksa, tikšanās ar iedzīvotāju pūļiem vakaros, par ko droši vien virsstundu samaksa, skiču konkurss, iedzīvotāju iesnieguma izskatīšanas bezjēdzīgā komisija, smieklīgā anketēšana utt un tml

  18
 32. daži novada domē ir sasnieguši “visu savu sapņu piepildījumu”, kā minēts SKDS aptaujā- 4000 eiro algu, bet vēl pietrūkst tikai tāds sīkums- savas identitātes sameklēšana nieka padsmit tūkstošu vērtē

  10
 33. “Pašlaik es “B” burtā nesaskatu, kā var “pievilkt” Vecumniekus, Iecavu un Rundāli, jo tie ar šo burtu nav saistīti,” norāda Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis…tas bija nesenā pagātnē, bet tagad, kad tapuši jaunie varianti, kuros uzbūves struktūra principā nav mainījusies, viņš acimredzot visu saskata. Patiess prieks par tik brīnumainu redzes uzlabošanos.

  17
 34. Visi varianti ir 3.klases skolnieka līmenī. Arī “vecais”variants ir tikai variācija no daudzkārt citur redzētām formām (piemēram, Baileys Irish Cream). Par šādām haltūrām maksāt naudu ir pilnīgs neprāts. Vai tiešām neviens no Bauskas domes darbiniekiem nekad nav redzējis normālus, elegantus dizaina paraugus? Mans balsojums: anulēt visus esošos variantus un izsludināt jaunu konkursu – nevis pamatskolā, bet normālā mākslinieku vidē.

  15
  1
 35. Lai arī lielškoties atbalstu lietderīgas (!) pārmaiņas, šis projekts šķiet pilnīgi nevajadzīgs.
  Ja godīgi, piedavātie varianti izkatās kā pajautāti māklsīgā intelekta rīkam un tad mēģināts “pievilkt”

  Esošais zīmols un sauklis ļoti eleganti un kodolīgi izsaka Bauskas novada identitāti. Tas, ka sauklis ” Vieta, kur satiekas” ir jau iegājies gan pašiem, gan viesiem, arī nav mazsvarīgi.

  12
 36. šajā, kā tagad moderni teikt- izstrādājumā, pietrūkst tās “odziņas”, ko varētu apzīmēt vienā vārdā- novada vienotības. Ja tagad meklējām ik katra apvienotā novada atšķirību, ko dažu izpratnē jāmēģina par varītēm “iespraust” jaunajā novada identitātē, tad tieši otrādi- būtu jāmeklē, kas tāds, kas ir kopīgs gan Bauskai, gan Iecavai, gan Vecumniekiem, gan Rundālei, un tieši to, kopīgo ņemt par pamatu visa tagadējā Bauskas novada atpazīstamībai. Jāizceļ kopīgais, vienojošais, nevis jāsadala sīkumos, līdz iznāk raibs kā zirga deķis. Bet, arī šķelšana, savas it kā pārākuma nozīmes izcelšana, varbūt, kādiem ir izdevīga, tā sakot- skaldi un valdi.

 37. Tātad es lasu, ka Bauskas novadā 2023. gada 1. janvārī bija 43 810 iedzīvotāji. Par identitāti nobalsojuši 240 cilvēki. JŪS KO SMEJATIES? Tagad izgāzāt naudu, cilvēkiem tā identitāte pie kājas! To apliecina arī balsojums. Pie tam lielākā daļa nobalsojusi par sniegpārsliņām- par labi būt mājās. NU NEPAVISAM NAV LABI! Deputātiem saprotu ir pēdējais vārds. Nu ko Jātnieka kungs jūsu laikā veco identitāti apstiprināja, vajadzētu aizstāvēt vecā Bauskas novada tēlu. Kā nekā tos pārējos pievienoja un Bauska bija lielākā. Tagad sanāk kundziņi un kundzītes dara, ko grib.

  22
 38. Ja no 41314 iedzīvotāju uz 2021.gadu , nobalsojuši vispār pavisam tikai 240 , tas ir 0.6 % novada iedzīvotāju, tas gan nevar būt noteicošais jaunas identitātes apstiprināšanai, bet Bauskā jau iespējams viss. Ko kāds ieņēmis galvā, tam tā arī jābūt.
  Nu lūk, tas tad nu dokumentāli apstiprina, ka vairums novada jauno identitāti neatzīst un tie 11000 ir vienkārši nosviesti zemē , būtu labāk kādam slimam bērniņam ziedojuši.

  17
 39. zemē nekas nav nosviests, visi šie vienpadsmit tūkstoši, atskaitot nodokļus, ir rātni nogūluši privātajos kontos, vai arī kabatās, maciņos, rokassomiņās. Vien jājautā, vai šī summa tiešām bija tik liela jūsu labklājības vairošanai, ka bija jāuzspļauj ļoti daudziem novada iedzīvotājiem, tiem, kam derdzās jūsu izdomātais “paņēmiens” ,mūsu nodokļos samaksātās naudas “apgūšanai”. Vai tiešām, joprojām jūsos ir pārliecība, ka nākamajās pašvaldību vēlēšanās atkal uz iecirkņiem aizies tikai šie aplaimotie, viņu ģimenes locekļi, draugi un paziņas? Cerams, ka nē, bet atmoda jums varētu būt smaga

  12
 40. Paldies par publicēto balsotāju skaitu! Kā tagad rīkosieties? Labi izklausās – 52 procenti no 240 respondentiem…tātad vairākums! Taisam augšā, jo vairākums nobalsoja par “A”! Vēlreiz jautāju – kāpēc netika dota iespēja balsot PRET? Tad noteikti būtu vairāk balsotāji un tad gan procentuāli varētu salīdzināt.

  15
 41. Johaidī! Nsv kārtība. Pašvaldība strādā vairāk par 500 darbiniekiem un sanāk, ka tikai 50% no tiem ir piedalījušies aptaujā par pašvaldības vadības identitāti. Nav kārtība. Vajag izdalīt pašvaldības darbiniekiem obligātās balsojuma lapas.

  11
 42. Nu tak liecies mierā, lapas ir izdalītas, aicinājumi ir sūtīti, bet vai tad kāds klausa 🙂 Laikam zilajai žaketei autoritāte zūd 🙂

  10
 43. Un tagad patinam filmu atpakaļ. Portālā manabalss.lv PAR BAUSKAS NOVADA VIZUĀLĀS IDENTITĀTES SAGLABĀŠANU parakstījušies 407 iedzīvotāji. Tad jāpieņem, ka vairākums ir pret jaunas izstrādi, ja reiz par jauno parakstījušies tikai 240 iedzīvotāji. Kas tad te aptauju? Vai tiešām šādus datus ņems vērā? Tikpat labi varēja nerīkot aptauju, lai Laura ar Aivaru izlemj un vienojas, kurš variants patīk.

  12
 44. Muļķīgāku nobalsošanas sistēmu kā caur mobilo lietotni ar reģistrāciju portālā Latvija.lv bez iespējām vērtēt, komentēt, grūti iedomāties! Kuriem no novada iedzīvotājiem tā domāta? Kāds brīnums, ka balsoja tikai 240! Nesaprotama ir dažu gudro, pieredzējušo, sakarīgo deputātu vienaldzība pret vadības demogoģiskajām demokrātijas spēlītēm.

  12
 45. Dikti “ražens” balsotāju pulks. Skaidrs, ka izdarīs tā, ka jau sen varas pārstāvji ir nolēmuši. Jo Bauskas iepriekšējais logo jau šiem kā bullim sarkana lupata…

  10
 46. Ļaujiet nobalsot jautājumā, cik novada iedzīvotāji vēl ir ar mieru ciest Okmani, Ārenti & Co, un lieku galvu ķīlā, ka tur nesavāksies pat tie 240. Nost ar Rundāles pāķu diktatūru!

  16
 47. Ar interesi gaidām nākošo fikso, dārgo, nevajadzīgo ideju, kas tiks spītīgi un amatieriski realizēta.

  11
 48. Kārtējo reizi pāris veci āži un viena kaza rāda klasi kā uzspļaut savu vēlētāju viedokļiem. Cerams, ka vēlētāji to atcerēsies vismaz līdz nākošajām vēlēšanām.

 49. Un vēl jautājums – kāpēc tiek apieti vecļaudis, kuri nevar, nemāk ielogoties caur e-latviju, kuri nevar, nemāk ielādēt telefonā Bauskas aplikāciju???

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.