Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Aicina iedzīvotājus piedalīties zibakcijā «Kāzu valsis Bauskas rātslaukumā»

Šogad Bauskā 1. oktobris paliks atmiņā ne tikai kā vēlēšanu diena, bet arī kā kāzu izstādes diena, kas notiks Bauskas rātslaukumā. Rīkotāji visus interesentus aicina uz kopēju zibakciju «Kāzu valsis Bauskas rātslaukumā», kas notiks pēc pulksten vieniem pēcpusdienā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada Tūrisma informācija centra vadītāja Inese Turkupole-Zilpure informē, ka 1. oktobrī Bauskas rātsnamā un Rātslaukumā notiks kāzu izstāde «Plāno kāzas Bauskas novadā». Vienkopus pulcēsies dažādu pakalpojumu sniedzēji. Visas dienas garumā notiks dažādas lekcijas, kuru laikā varēs uzzināt par kāzu plānošanas niansēm viesu namos, gūt padomus veiksmīgai sadarbībai ar kāzu fotogrāfu un kāzu albumu veidošanā, kā arī laulību reģistrācijas niansēm.

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja arī laimēt dāvanu karti no viesu nama «Iecupes», restorāna «Mūza» un gardumu grozu no saimniecības «Vaidelotes». Apmeklētājiem ieeja pasākumā bez maksas. Vairāk informācijas mājaslapā visit.bauska.lv.

Kāzas nav iedomājamas bez pirmā valša un dejām, tāpēc aicina iedzīvotājus un pasākuma viesus piedalīties zibakcijā «Kāzu valsis Bauskas rātslaukumā», kas notiks no pulksten 13.10 līdz pulksten 13.30.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākums būs divas zonās. Rātsnamā piedalīsies pasākumu vieta «Codes muiža», «Bruknas muiža», Jumpravmuižas parks, viesu nams «Iecupes», atpūtas māja «Dole», viesu nams «Satekas», viesu nams «Brieži», restorāns «Mūza», kafejnīca «Ozollāde», saimniecība «Vaidelotes», izstāžu ekspozīcija «Mazā muiža», Vīnkalna keramikas ceplis Iecavā, Bauskas motormuzejs, kāzu muzikanti «Bekars», kāzu dekoratores Ingūnas meistardarbnīca, pasākumu vadītāja Kristīne Bahvalova, Bauskas novada Tūrisma informācijas centrs.

Pasākuma dalībnieki un aktivitāšu īstenotāji Rātslaukumā būs kafejnīca «Taverna», «TurĀRĀ pop-up» foto stūris, fotogrāfes Irinas Pimanovas fotoizstāde «Zirgi kāzām», zirgu sētas «Biedrība «Dārtes zirgi»» izrādīs kāzām sapostu zirgu, būs Rundāles limuzīns, retro auto kāzām, Bauskas motormuzeja kāzu motocikls, «Trušu pilsētiņa» izrādīs kāzu programmu galveno viesi.

Rātsnamā plānotas lekcijas ar kāzu fotogrāfu Gintu Jankovski, pasākumu organizatori viesu namos Ilzi Djačuku, kāzu albumu veidotāju Sandru Grigorjevu un Bauskas novada dzimtsarakstu nodaļas vadītāju Sandru Kolbergu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (7)

 1. Super skaisti būs… nekaunēties precētie pāri dejoiet un nākamie pāri.. Ļoti skaists pasākuma būs.

  1
  3
 2. Kāzu rīkošana, fotografēšana, telpu noma kāzu vajadzībām un mielastu rīkošana – tās visas ir biznesa nozares, kurām pašām jārūpējas par savu reklāmu. Kāpēc ar to nodarbojas pašvaldības TIC?

  11
  4
 3. ir ļoti forši, ka pašvaldība šādi sadarbojas ar uzņēmējiem. Neredzu tajā neko nosodāmu! Ja TIC sniegtu kādu no minētajiem pakalpojumiem, tad būtu cita lieta – tirgus kropļošana, bet tagad tā ir savstarpēja sinerģija no kuras visi gūst labumu – uzņēmējs peļņu, pašvaldība vairo savu atpazīstamību.

  1
  2
 4. “Uzņēmēji gūst peļņu, pašvaldība vairo savu atpazīstamību”.
  Tieši to jau mēģināju pateikt, ka par peļņas gūšanas iespējām jārūpējas pašiem uzņēmējiem,
  nevis pašvaldības iestādei. Un, ko citu nozīmē “pašvaldības atpazīstamība”, ja ne tās vadītāju
  reitingu spodrināšanu? Arī ar to nevajadzētu nodarboties TIC-am.
  Kas attiecas uz tirgus kropļošanu, to nedara TIC, bet Bauskas pašvaldība, ļaujot laulāties gribētājiem no jebkuras pasaules vietas to darīt Bauskas rātsnama zālē par kaut kādiem tur 16 vai 17 EUR.
  Vai tas nav sitiens pakrūtē tiem pašiem jūsu mīlētajiem uzņēmējiem – šādu ceremoniju vietu izīrētājiem?

  2
  1
 5. Neesi piepildījis savus sapņus par kļūšanu par uzņēmēju, ka tāds rūgtums Tevis sacītajā?
  Joprojām nepiekrītu un uzskatu, ka te nav nekādas problēmas. Un laulību vietu vismaz es izvēlējos nevis vadoties no tā, cik tas maksā, bet gan – ko gribas. Nu tas tā.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.