Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Aicina izvirzīt pretendentus konkursam “Zemgales Tūrisma gada balva” 

Lai apzinātu un godinātu Zemgales tūrisma pakalpojumu sniedzējus, kuri godprātīgi un sekmīgi darbojas tūrisma nozarē, vienlaikus attīstot gan savu uzņēmumu vai apskates objektu, gan Zemgales reģiona (Dobeles, Jelgavas, Bauskas, Aizkraukles, Jēkabpils novada, Jelgavas pilsēta) tūrisma vidi, kā arī sekmē uzņēmuma un Zemgales tūrisma tēla popularizēšanu, šogad pirmo reizi tiks pasniegta “Zemgales Tūrisma gada balva,” portālu informēja Zemgales Tūrisma asociācijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saskaņā ar konkursa nolikumu “Zemgales Tūrisma gada balva” tiks pasniegta sešās nominācijās: “Zemgales Zelta grauds” – nominācija tiek piešķirta apskates objektiem, “Zemgales Zelta atspere” – nonāks aktīvās atpūtas pakalpojumu sniedzējiem, “Zemgales Zelta rokas”- būs atvēlēta amatniecības, degustāciju pakalpojumu sniedzējiem, “Zemgales Zelta karote” – tiks ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem, “Zemgales Zelta spilvens” – nonāks nakšņošanas pakalpojumu sniedzējiem, bet nominācijā “Zemgales Zelta dukāts” balvu saņems objekts, kuru ceļotāji balsošanā noteikuši par labāko, interesantāko Zemgales tūrisma objektu aizvadītajā gadā. Nominantus balsošanai izvirzīs reģiona Tūrisma informācijas centri (katrs vienu objektu). Uzvarētājs tiks noteikts, apkopojot tiešsaistes balsojuma rezultātus.

No 19.septembra līdz 3.oktobrim Zemgales reģiona Tūrisma informācijas centri, tūrisma pakalpojumu sniedzēji, tiek aicināti izvirzīt pretendentus piecās nominācijās. No 10.oktobra procesā tiks aicināta iesaistīties arī sabiedrība, balsojot par “Zemgales Tūristu simpātiju”.

Aizpildītas anketas tiks gaidītas līdz 2023.gada 3.oktobra pulksten 12, tās var nosūtīt pa pastu uz adresi Rātslaukums 1, Bauska, LV-3901 vai sūtot elektroniski uz e- pasta adresi info@travelzemgale.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pretendentu vērtēšanu veiks komisija, kurā darbojas “Zemgales Tūrisma asociācija” valde, biedri, Zemgales Plānošanas reģiona pārstāvis, LIAA Tūrisma departamenta pārstāvis, citi pieaicinātie tūrisma nozares profesionāļi.

“Zemgales tūrisma un viesmīlības nozarē strādājošie ir pelnījuši saņemt ne tikai savu viesu uzslavas, bet arī reģionāla un valsts mēroga atzinību un uzmanību. Zemgales Tūrisma gada balva ir nebijis, bet sen lolots pasākums un esam priecīgi, ka tieši šogad, mūsu organizācijas divdesmitajā pastāvēšanas jubilejā to esam spējuši realizēt, ” norāda biedrības “Zemgales Tūrisma asociācija” valdes priekšsēdētāja un Bauskas novada Tūrisma informācijas centra vadītāja Inese Turkupole-Zilpure.

Balvu ieguvēji tiks paziņoti un apbalvoti 1.novembrī, ikgadējā Zemgales tūrisma konferencē, kas šogad norisināsies Jēkabpilī – Krustpils pilī. Konkursu rīko un finansē Zemgales Tūrisma asociācija.

Foto: Ļena Brazjule

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.