Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Aicina pieteikt pretendentus Bauskas novada pašvaldības apbalvojumiem

Bauskas novada pašvaldība līdz 29. septembrim aicina pieteikt pretendentus Bauskas novada pašvaldības apbalvojumiem: „Zelta ozols”, „Bauskas novada Gada cilvēks”, „Goda raksts”, „Atzinības raksts”, portālu informēja Bauskas novada domē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada pašvaldības augstākais apbalvojums ir goda zīme ,,Zelta ozols”. Bauskas novada domē paskaidroja, ka to piešķir par sevišķiem nopelniem Bauskas novada labā, kuri var izpausties valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, veselības aizsardzības, uzņēmējdarbības, kultūras, izglītības, zinātnes, sporta vai saimnieciskajā darbā un veicina Bauskas novada attīstību. Par nopelniem uzskatāms gan atsevišķs izcils darbs, gan ilggadēja, priekšzīmīga un panākumiem bagāta darbība.

Apbalvojumu „Bauskas novada Gada cilvēks” piešķir par izciliem nopelniem valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, veselības aizsardzības, uzņēmējdarbības, izglītības, zinātnes, kultūras, sporta, veselības aizsardzības, sociālās aprūpes jomā, par Bauskas novada attīstības veicināšanu.

Savukārt apbalvojums „Bauskas novada pašvaldības Goda raksts” ir augstākais rakstiskais Bauskas novada pašvaldības apbalvojums, ko piešķir par godprātīgu darbu, nopelniem Bauskas novada labā, par pilsonisko un sabiedrisko aktivitāti, ieguldījumu kultūras, izglītības un saimnieciskajā darbā, kā arī novada attīstībā kopumā, par pozitīva novada tēla un atpazīstamības veidošanu un novada vārda popularizēšanu, sasniegumiem starptautiskajos un valsts mēroga pasākumos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

„Bauskas novada pašvaldības Atzinības raksts” ir Bauskas novada pašvaldības rakstiska pateicība, ko piešķir par godprātīgu darbu, par sadarbību ar Bauskas novada pašvaldību, par individuālajiem vai kolektīvajiem sasniegumiem novada un reģionālā mēroga sacensībās, konkursos, skatēs, par profesionālo meistarību un aktīvu dalību pašvaldības rīkotajos u. c. pasākumos.

Bauskas novada domē norādīja, ka pieteikums iesniedzams rakstveidā Bauskas novada valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros (Bauskā, Iecavā, Rundālē, Skaistkalnē, Vecumniekos, Gailīšos, Vallē, Misā, Svitenē) vai sūtot uz elektroniskā pasta adresi pasts@bauskasnovads.lv, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu.

Bauskas novada Apbalvojumu komisijas priekšsēdētājs Juris Krievs aicina uzmanīgi iepazīties ar nolikumu „Par Bauskas novada pašvaldības apbalvojumiem, kas atrodams pašvaldības mājaslapā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izvirzot pretendentus Bauskas novada apbalvojumiem, īpaša uzmanība jāpievērš apbalvošanai izvirzītās fiziskās vai juridiskās personas, personu grupas vispusīgam nopelnu aprakstam. Apbalvojumu komisijai nepieciešams iespējami precīzs sasniegumu un nopelnu uzskaitījums. Komisija, vērtējot pretendentus, īpašu uzmanību pievērš pretendenta dalībai sabiedriskajā darbā un tam, vai pretendenta darbība ir saistīta ar Bauskas novada attīstību un atpazīstamību.

Bauskas novada domē atzīmēja, ka kolektīvus un personu grupas, atbilstoši nolikumam, var pieteikt apbalvojumam tikai ar “Atzinības rakstu”. 

Foto: Bauskas novada pašvaldība
 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (9)

 1. Tam, kurš sakārtos ateju pils estrādē un tam, kurš nodrošinās savlaicīgu bioatkritumus izvešanu no pie strūklakas skvēra pārpildītās, netīrās atejas.

  29
 2. Jā, es ar tam ļautiņam iedotu balvu. Par mūža ieguldījumu. Jo pilskalna tualeti tiešām nav pratušies savest kārtībā tuvu mūža garumā

  34
 3. Pašvaldība iedos kādiem savējiem – pašvaldības darbiniekiem! Nav nemaz jēgas ko sniegt…

  18
  2
 4. Ja jau pats neizrādīsi nekādu aktivitāti un neieteiksi ne-pašvaldības darbiniekus, tad tā arī būs. Viss atkarīgs no mums pašiem, ja gribi kādu čaklu un godprātīgu cilvēku iecelt saulītē, tad rīkojies, nevis te komentē!

  14
  6
 5. Tam taram garām tik godprātīgi, nevainojami kā pasažieru pārvadāšanas autobusu godīgi izsludinātie iepirkumi.

  9
  1
 6. varbūt, kā izcilu pretendentu pašvaldības apbalvojumam izvirzīt SIA “Valkas ceļi”? Vienreiz taču vajadzētu sākt publiski apbalvot kantorus, kas jau ilgā laika posmā nesavtīgi palīdzējuši apgūt pašvaldībai kā iedzīvotāju samaksātos nodokļus, tā arī ES struktūrfondu naudu, kopā mērot daudzus miljonus.

  11
 7. Bijušais Gailīšu pagasta vadītājs Aleksandrs Gurkovskis!CILVĒKS SAVĀ VIETĀ! Nosviestam papīram pat nepabrauca garām.Uzklausīja un reāli risināja jautājumus un problēmas.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.