Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Aizrit tiesas sēde krimināllietā pret kādreizējo SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» vadītāju Jāni Feldmani

Zemgales rajona tiesā Tukumā otrdien, 6. jūnijā, aizritēja tiesas sēde krimināllietā pret kādreizējā pašvaldības uzņēmuma SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» valdes locekli Jāni Feldmani. Lietu Zemgales rajona tiesā Tukumā izskata tiesnese Adrija Kasakovska. Krimināllietā prokurore ir Ļena Lukinska. Zemgales rajona tiesā Bauskā notika saslēgšanās videokonferences režīmā, proti, tiesnese atradās Tukumā, savukārt prokurore, apsūdzētais Jānis Feldmanis, viņa aizstāve Inta Tūmane, cietušā pārstāvji un divi liecinieki bija Bauskā. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Otrdien, 6. jūnijā, turpināja lietas izskatīšanu, nopratināti divi liecinieki – Sila ielas 6 iedzīvotāja Iecavā, daudzdzīvokļu namā, par kura remontdarbu veikšanu, apmaksu arī nonākuši līdz krimināllietai, un pašvaldības darbinieks.

Nākamā tiesas sēde nozīmēta jau ceturtdien, 8. jūnijā, plkst. 10 videokonferences režīmā. Līdz tai advokāte vēlas iepazīties ar lietai pievienotiem papildmateriāliem. Sēdē plānots nopratināt vienu liecinieci.

Jāņa Feldmaņa apsūdzība nodota tiesai par to, ka viņš, būdams uzņēmējdarbībā atbildīgais darbinieks, kas pieņem lēmumus, kas saistoši citām personām, tiesīgs rīkoties ar uzņēmējsabiedrības mantu, finanšu līdzekļiem, iespējams, ļaunprātīgi izmantojis savas pilnvaras, prettiesiski iegūstot mantu, piesavinoties, tādējādi izdarot kaitējumu uzņēmējdarbības interesēm. Ar savu rīcību Jānis Feldmanis, pēc prokurores paustā, izdarījis noziedzīgu nodarījumu, kas paredzēts Krimināllikuma 179. panta 1. daļā un 196. panta otrajā daļā, kā arī Krimināllikuma 180. panta pirmajā daļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

«Bauskas Dzīve» jau vēstījusi, ka 2019. gada 2. janvārī pēc paša iniciatīvas no SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» (DzKS) amata pienākumu pildīšanas atkāpās uzņēmuma valdes loceklis Jānis Feldmanis. Viņš bija Iecavas DzKS valdes loceklis no 2013. gada.

Ilustratīvs foto no www.pixaby.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (5)

 1. Kad tiesās tos ,kas izzaga kolhozu un sovhozu īpašumus iedzīvošanās nolūkos un citas nelikumīgās lietas?

  18
  11
 2. Nepatīkami cilvēki ar tendenci uz nelikumīgu iedzīvošanos. Brālis tāds pats, par tētuku vispār nav ko teikt…

  5
  2
 3. Zemgales rajona tiesā Bauskā tagad strādā S.Munde bijusī Dzks juriste, kuras darba devējs savulaik bija tas pats J.Feldmanis.
  Tur sen jau viss sarunāts, un maz ticams, ka Feldmanis saņems pelnīto sodu. Diemžēl teiciens – Savējie savējos neaizmirst – ir spēkā joprojām!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.