Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Amatiermākslas sezonu Bauskas Kultūras centra kolektīvi atklās ar koncertdienu “Kopu kopā”

Amatiermākslas sezonu Bauskas Kultūras centra kolektīvi šodien atklās ar koncertdienu “Kopu kopā”, informēja pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šodien Bauskas Kultūras centrā virmos svētku noskaņa, jo iestādes amatiermākslas kolektīvi pēc divu gadu pārtraukuma sanāks kopā, lai koncertdienā “Kopu kopā atklātu savu jauno sezonu. No plkst.15 baušķeniekiem tiks piedāvāts apmeklēt četrus dažādus koncertus, kuros kolektīvu dalībnieki ar lielu aizrautību demonstrēs savu prasmi dziedāt, dejot un spēlēt.

“Beidzot amatiermākslas kolektīvi pilnvērtīgi var ne tikai satikties mēģinājumos, bet arī būt kopā koncertos un nodot skatītājiem sagatavotos priekšnesumus. Būšana kopā kolektīvā un būšana kopā ar skatītāju jau ir viens no priekšnosacījumiem, lai ne tikai mūsu kolektīvi, bet amatiermāksla kā tāda varētu pastāvēt. Priecājos, ka smago pandēmijas laiku kolektīvi ir izturējuši un mēs visi kopā pilnvērtīgi varam uzsākt jauno kultūras dzīves sezonu,” stāsta Bauskas Kultūras centra direktors Jānis Dūmiņš.

Koncertdienu plkst.15 atklās Bauskas Tautas teātra skečs “Astroloģija”, pēc kura ar deju priecēs Eiropas deju kopa “Vēlreiz”, līnijdeju grupa “Hot Boots” un mūsdienu deju grupa “Lēra”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Otrajā koncertā plkst.16.10 ar skanīgu dziesmu uzmundrinās folkloras kopa “Trejupe”, vokālais ansamblis “Eliksīrs” un sieviešu vokālais ansamblis “Adoramus”.

Trešais koncerts sāksies plkst.17.10, un tajā sadziedāsies visi Bauskas Kultūras centra kori – senioru koris “Sarma”, jauktais koris “Dzīle” un jauktais koris “Mežotne”.

Koncerta dienas noslēgumā plkst.18.10 uz skatuves dēļiem kāps senioru deju kolektīvs “Senbiguļi”, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Biguļi” un vidējās paaudzes deju kolektīvs “Mēmele”. Tautas deju ansamblis “Jandāls” un TDA “Jandāls” studija šoreiz koncertā piedalīsies attālināti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visas dienas garumā izstāžu zālē un foajē nama viesiem būs iespējams apskatīt gleznošanas studijas “Meistars Gothards” izstādi “Satikšanās” un tautas fotostudijas “Bauska” izstādi “Latvijai”.

Šobrīd Bauskas Kultūras centrā darbojas 16 amatiermākslas kolektīvi, kuri ir atvērti ikvienam pilsētniekam, kurš jūt aicinājumu radoši izpausties un vēlmi dažādot savu brīvo laiku. Koncertdiena ir lieliska iespēja iedzīvotājiem pirmo reizi iepazīties ar kolektīviem, lai kādam no tiem pēcāk arī pievienotos.

Foto: Nauris Veiss

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.