Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Amatiermākslas sezonu Bauskas kultūras centra kolektīvi atklās ar koncertdienu «KOPU KOPĀ»

Novembra pirmajā sestdienā, 5. novembrī, Bauskas kultūras centrā virmos svētku noskaņa, jo iestādes amatiermākslas kolektīvi pēc divu gadu pārtraukuma sanāks kopā, lai koncertdienā «KOPU KOPĀ» atklātu savu jauno sezonu, informē Kristiāna Paula Lībiete,Bauskas kultūras centra sabiedrisko attiecību speciāliste.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa aicina no pulksten 15 baušķeniekus uz četriem dažādiem koncertiem, kuros kolektīvu dalībnieki ar lielu aizrautību demonstrēs savu prasmi dziedāt, dejot un spēlēt.

«Beidzot amatiermākslas kolektīvi pilnvērtīgi var ne tikai satikties mēģinājumos, bet arī būt kopā koncertos un nodot skatītājiem sagatavotos priekšnesumus. Būšana kopā kolektīvā un būšana kopā ar skatītāju jau ir viens no priekšnosacījumiem, lai ne tikai mūsu kolektīvi, bet amatiermāksla kā tāda varētu pastāvēt. Priecājos, ka smagais pandēmijas laiks ir izturēts un mēs visi kopā pilnvērtīgi varam sākt jauno kultūras dzīves sezonu,» teic Bauskas kultūras centra direktors Jānis Dūmiņš. Kopība kā vērtība ieslēpta arī kolektīvu radošās sezonas atklāšanas pasākuma nosaukumā. Tas simbolizē kopības sajūtu un spēku, kas jūtams katrā kolektīvā un visiem kolektīviem sanākot kopā.

Kristiāna Paula Lībiete atklāj 5. novembra koncertu kārtību un saturu: «Koncertdienu plkst. 15 atklās Bauskas Tautas teātra skečs «Astroloģija» (režisore Ināra Hegenbarte), pēc kura ar deju priecēs Eiropas deju kopa «Vēlreiz» (vadītāja Inese Smilškalne), līnijdeju grupa «Hot Boots» (vadītāja Liene Feldmane) un mūsdienu deju grupa «Lēra» (vadītāja Kitija Upelniece).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Otrajā koncertā plkst. 16.10 ar skanīgu dziesmu uzmundrinās folkloras kopa «Trejupe» (vadītāja Daina Ārmane), vokālais ansamblis «Eliksīrs» (vadītāja Marina Lazdiņa) un sieviešu vokālais ansamblis «Adoramus» (vadītāja Diāna Siliņa).

Trešais koncerts sāksies plkst. 17.10, un tajā sadziedāsies visi Bauskas kultūras centra kori – senioru koris «Sarma» (diriģente Daina Ārmane), jauktais koris «Dzīle» (diriģents Jānis Āboliņš) un jauktais koris «Mežotne» (diriģente Mārīte Jonkus).

Koncerta dienas noslēgumā plkst. 18.10 uz skatuves dēļiem kāps senioru deju kopa «Senbiguļi» (vadītāja Santa Zemīte), vidējās paaudzes deju kolektīvs «Biguļi» (vadītāja Santa Zemīte) un vidējās paaudzes deju kolektīvs «Mēmele» (vadītāja Ligita Irbīte). Lai gan attālināti, tomēr dejotpriekā kopā ar mums būs arī tautas deju ansamblis «Jandāls» un TDA «Jandāls» studija (vadītāja Tamāra Ļisovcova), kuriem mājas skatuvi šoreiz sanāks iemainīt pret koncertu Saldū.»

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visas dienas garumā izstāžu zālē un foajē viesiem būs iespējams apskatīt gleznošanas studijas «Meistars Gothards» izstādi «Satikšanās» un tautas fotostudijas «Bauska» izstādi «Latvijai».

«Pašlaik Bauskas kultūras centrā darbojas 16 amatiermākslas kolektīvi, kuri ir atvērti ikvienam pilsētniekam, kurš jūt aicinājumu radoši izpausties un vēlmi dažādot savu brīvo laiku. Koncertdiena ir lieliska iespēja iedzīvotājiem pirmo reizi iepazīties ar kolektīviem, lai kādam no tiem pēcāk arī pievienotos. Uz tikšanos dzeltenajā namā Kalna ielā 18!» aicina Kultūras centra darbinieki.

Ieeja visos koncertos ir bez maksas.

Izmantotais foto – no kultura.bauska.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (4)

  1. Es nespeju priecaties..kad Manas domas kavejas kaut kur citur..kur cilveki mirst bezjedzigos karos .slepkavo bernus.pasaules dalitaju planotajos cilveces samazinasanas karos cilvekus suta piespiedu kaartaa karaa bez ierociem un tehnikass pirmajas rindas lielgabalu galai lai nomirtu vai ietu cietumaa uz 10 gadiem…tas viss norada ka sim karam ir pavisam citi merki..kas skars arii muus…visi sie pasakumi man atgadina cilveku noversanu no nenoversamaa grimstosa kuga..uz kura cilveki vel dzied un dejo. Kaut gan udens jau ir lidz celiem.

    1
    3
  2. Kamer tu so speli spelee..kamer tu so dzivi spelee..vien tava kailaa dveselite.dveselite purvus brien.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.