Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Apstiprina Bauskas, Vecumnieku un Iecavas apvienību pārvalžu vadītāju vietniekus

Bauskas novada domes sēdē, 14. februārī, apstiprināti Bauskas, Vecumnieku un Iecavas apvienību pārvalžu vadītāju vietnieki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
14. februārī Bauskas novada domes deputāti klātienē sanāca uz sēdi. Foto: Kaspars Kalējs

Domes sēdei vajadzēja noritēt klātienē, jo likums paredz, ka iestāžu vadītājus un vietniekus ievēlē dome ar balsošanas zīmēm. Deputāts Jānis Kalniņš sēdē nepiedalījās, bet deputāte Inita Nagņibeda domes sēdei pievienojās attālināti.

Bauskas nodaļas vadītājs – Jānis Feldmanis

Vispirms tika izskatīts jautājums par Bauskas nodaļas vadītāja un Bauskas apvienības pārvaldes vadītāja vietnieka iecelšanu amatā – deputātiem bija jābalso par Jāņa Feldmaņa kandidatūru. «Esmu dzimis baušķenieks un viss mūžs ir saistīts ar Bauskas novadu. Kopš 2019. gada jūnija strādāju par Saimnieciskās nodaļas vadītāju pašvaldībā un darba pienākumi daudz saistījās ar Bauskas pilsētas sakārtošanu,» savā uzrunā teica J. Feldmanis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Bauskas nodaļas vadītājs un Bauskas apvienības pārvaldes vadītāja vietnieks Jānis Feldmanis.

Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis kandidātam jautāja, kā atrisinās bedrainās Salātu ielas situāciju. «Šobrīd ir uzdevums noteikt, kāds ir pamatnes stāvoklis Salātu ielā. Tas ir jādara, lai nerastos situācija, ka, nomainot asfalta segumu, ir nepienācīgi sagatavota pamatne. Asfalts šeit ieliets sešdesmitajos gados, mums nav datu par to, vai pamatne ir nestspējīga. Pēc kontrolurbumiem varēs saprast, vai var iztikt tikai ar seguma maiņu, vai nepieciešams mainīt visu pamatni. Tās ir divas dažādas izmaksas,» norādīja J. Feldmanis.

Deputāti vienprātīgi apstiprināja Jāņa Feldmaņa kandidatūru, un ar šodienu viņš ir Bauskas nodaļas vadītājs un Bauskas apvienības pārvaldes vadītāja vietnieks.

Iecavas apvienības pārvaldes vadītāja vietniece Inga Upelniece.

Iecavā – Inga Upelniece

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nākamais darba kārtības jautājums bija par Iecavas apvienības pārvaldes vadītāja vietnieka apstiprināšanu amatā. «No 12 konkursa iesniegumiem tika izvēlēta Ingas Upelnieces kandidatūra. Komisijā seši locekļi balsoja par, viens bija pret,» informēja pašvaldības izpilddirektors Ivars Romānovs.

«Man ir augstākā izglītība uzņēmējdarbības vadībā, ir zināšanas grāmatvedībā, strādājot par auditori. Varu lepni sevi saukt par iecavnieci,» sacīja I. Upelniece.

Deputāte Laine Baha vēlējās uzzināt, kādas būs kandidātes prioritātes Iecavas apvienībā. «Ceļu pārraudzība, iedzīvotāji un sadarbība pilsētas veidošanā, kārtības uzturēšana un apstiprināto projektu uzraudzība,» atklāja I. Upelniece.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Deputāts Guntis Kalniņš gribēja precizēt, cik pazīstama viņai ir apvienības teritorija. «Pati dzīvoju piecu kilometru attālumā no Iecavas centra. Esmu izbraukājusi Audrupus, Rosmi, Zālīti, Dzimtmisu. Varu novērot katra ciema attīstību, pilsētu zinu diezgan labi,» atbildēja Inga Upelniece.

Domes deputāti arī atbalstīja Ingas Upelnieces iecelšanu Iecavas apvienības pārvaldes vadītāja vietnieces amatā.

Vecumnieku apvienības pārvaldes vadītāja vietnieks Lauris Mediņš. Foto: Kaspars Kalējs

Visvairāk jautājumu

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vecumnieku apvienības pārvaldes vadītāja vietnieka amatam tika virzīta  Laura Mediņa kandidatūra. Komisijā par bija pieci, pret – divi. Lauris Mediņš savā runā teica, ka dzimis ir Bārbelē, bet tas netraucē viņam pārvaldīt Vecumnieku pagastu. «Ir augstākā izglītība inženierzinātnē, dzīve saistīta ar zemnieku saimniecības pārvaldīšanu, esmu vadījis pašvaldības kapitālsabiedrību SIA «Jaunolis»,» sacīja Lauris Mediņš.

Guntis Kalniņš interesējas, ar ko sāks savu darbību. «Ir jāiepazīstas ar pārvaldes darbiniekiem, ceļu stāvoklis atkušņa laikā ir pasliktinājies,  jāpārskata siltumapgāde, jātiekas ar kultūras namu vadītājiem, lai saprastu, kā uzsākt kultūras dzīvi pēc pandēmijas,» paskaidroja L. Mediņš.

Deputāts Ingmārs Līdaka vaicāja, kā kandidāts saredz Vecumnieku tirgus nākotni un perspektīvu, jo sestdienās Vecumnieku centrs esot nedrošs. «Tirgus laukumu labākajā gadījumā varētu pārcelt uz citu vietu vai arī labiekārtot. Viss jāskatās pēc budžeta iespējām. Jāveido tāda infrastruktūra, kas neapdraud apmeklētājus,» norādīja L. Mediņš.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Deputāte Laine Baha vēlējās izzināt, vai Laurim Mediņam ir pieredze projektu vadīšanā. «Esmu piedalījies Eiropas Savienības projektu veidošanā zemnieku saimniecībai. Projektu būtība ir zināma,» paskaidroja L. Mediņš.

Deputāts Guntis Kalniņš vaicāja, kuru ceļu, izņemot brauktuvi no Bauskas uz Vecumniekiem, vēl Vecumnieku pagastā būtu svarīgi sakārtot. «Saprotu, ka pagasta ielas ir diezgan kritiskā stāvoklī,» atzina Lauris Mediņš.

Deputāts Mārtiņš Mediņš balsojumā nepiedalījās, lai novērstu likuma par interešu konfliktu pārkāpšanu. Balsojumā Guntis Kalniņš un Rihards Melgailis bija pret. Rezultātā Lauris Mediņš iecelts Vecumnieku nodaļas vadītāja un Vecumnieku apvienības pārvaldes vadītājas vietnieka amatā.

Visi vietnieki darbu sāk ar 15. februāri.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (20)

 1. Tas vairs pat nav smieklīgi,kas notiek Bauskas domė.Vai tiešām nebija neviena cienīga kandidāta Vecumnieku apvienībai?Cik ilgi darbosies šis radu ievilkšanas pulcińš?Neko neteiktu , ja cilvēks būtu spējīgs veikt darbu

  36
  12
 2. Kāda jēga bija mulsināt tautu un citus kandidātus,ja galvenais vietnieces spēju rādītājs ir tuva pazīšanās ar vadītāju un tas visu izšķīra. Ienācējai Iecavā pagastu vadīt ar ŔPIVA zināšanām būs grūti.Labāk būtu RIMI palikusi,Iecavā baušķeniekus nemīl.

  18
  6
 3. Ko tur vairs kautrēties! Rajona padomes koruptīvas politbirojs turpina vēsturiskās tradīcijas. Jākampj kamēr var! Vai tas muzeja eksponātu uzraudzītājs, vai apkārtnes novada keizariņš- radu, draugu un partijas listes uzticamo biedru darbā iekārtošanas birojs zeļ un plaukst. Tikai cik daudz vēl šo jauizcepto ceļu “uzraudzītāju” un projektu “pieskatītāju” iedzīvotāji spēs uzturēt?

  25
  5
 4. Nu ko reforma ir īstenota visā tās krāšņumā, Bauskas novadā ir izveidoti amati pie amata, vietnieks pie vietnieka, čomāks pie čomāka !!!!!!!!!!!!! Jauki tā tik turpināt !!!!!! LIEKĒŽU ARMIJA TURPINA PLAUKT, KĀ VALSTĪ TĀ ARĪ ”BAGĀTAJĀ” NOVADĀ…………….

  26
  4
 5. Vai un cik Bauskai būs vairāki priekšnieki? Okmanis, Romānovs, Paičs, Gurkovskis, Feldmanis? Un cik būs vietnieki šiem priekšniekiem?

  19
  3
 6. Salātu iela asfaltu uzklaja 80gados un ja atmiņa nemāna tad vēla rudenī. Līdz tam tur raka un raka. Tāpat bij ar Slimnīcas ielu. Tas vis bij tjap- ļap!

 7. Laurim vajag matus sakartot (pielidzinat) pirms fotosesijas nezolids izgajiens vajadzetu piedomat pie ta.un VEcumnieku tidzins nedross tapec kad tur vajag zogu gar cela malu + varbut vel barjeru ka gar cela malam.

  5
  11
 8. Ko Lauris ir tādu sadarījis? Visi “savējie” Vecumnieku pārstāvji ir pret, bet citi iebalso, vai tiešām tas ir normāli????

  18
  2
 9. piedevām, ja liela daļu no viņiem demence piemeklē vēl spēka gados. Kļūdīties par 20 gadiem un apgalvot ka esi baušķenieks? Toreiz vēl Šišinašvili vārdā nosaukto ielu pilnībā rekonstruēja 80. gados, ar to iesākot ielu līmeņa paaugstināšanu jau gandrīz par metru un to ļoti labi var redzēt daudzstāvu namiem pretim esošajā pusē. Tad ļaudis runāja, ka arī otra puse paredzēta daudzstāvenēm un slīkstošie privātīpašnieki paši būs ar mieru pārvākties uz jaunceltnēm. Diemžēl, tā prakse tiek konsekventi piekopta ari laikā, kad paši esam saimnieki, tikai kādi, kādus pakalpojumus sniedzam jau it kā atjaunotajās ielās, no kurām uz pieguļošajiem gruntsgabaliem notek nokrišņu ūdeņi, bez iespējas tos novadīt savādāk, kā vien pārslogojot fekālo kanalizāciju. Kā jūtas šo privātmāju īpašnieki, dažās no tām jau bez grūtībām aplūkojot, kas redzams zem kleitām pa pieguļošo trotuāru ejošajām skaistulēm

 10. piedevām, ja liela daļu no viņiem demence piemeklē vēl spēka gados. Kļūdīties par 20 gadiem un apgalvot ka esi baušķenieks? Toreiz vēl Šišinašvili vārdā nosaukto ielu pilnībā rekonstruēja 80. gados, ar to iesākot ielu līmeņa paaugstināšanu jau gandrīz par metru un to ļoti labi var redzēt daudzstāvu namiem pretim esošajā pusē. Tad ļaudis runāja, ka arī otra puse paredzēta daudzstāvenēm un slīkstošie privātīpašnieki paši būs ar mieru pārvākties uz jaunceltnēm. Diemžēl, tā prakse tiek konsekventi piekopta ari laikā, kad paši esam saimnieki, tikai kādi, kādus pakalpojumus sniedzam jau it kā atjaunotajās ielās, no kurām uz pieguļošajiem gruntsgabaliem notek nokrišņu ūdeņi, bez iespējas tos novadīt savādāk, kā vien pārslogojot fekālo kanalizāciju. Kā jūtas šo privātmāju īpašnieki, dažās no tām jau bez grūtībām aplūkojot, kas redzams zem kleitām pa pieguļošo trotuāru ejošajām skaistulēm

 11. Kalniņam G. jāsaprot, ka viņš NEBIJA līderis. Vecumnieku novadā pie varas vispār nebija personības! Ja par tādiem domājās esam Saldābola, Kovals, Kalniņš – jūs neesat paškritiski!

  7
  1
 12. Lauri – malacis, prieks par jauniem cilvēkiem, kuri vēlas un spēj darbus veikt! Veiksmi!

  14
  8
 13. Ir jāparāda, ka spēj bez tēva ko izdarīt.Jaunība un Nacionåłu netīrie darījumi believing neko par spējām ienemt vadošu amatu.Tikko vēl fanoja par Gobzemu

  3
  5
 14. LAI IENEMTU AMATU NEPIETIK AR JAUNIBU VIEN,.NESEN FANOJA UN ATBALSTIJA GOBZEMU. TAS IZSAKA DAUDZKO.

  3
  5
 15. Prieks par jauniem cilvēkiem pārvaldē, kuriem rūp, kuri uzdrīkstās un ir spējīgi uzņemties atbildību un rīkoties.
  Bļāvēji no aizmugures vienmēr bija un būs, bet tā arī paliks – tikai bļāvēji jeb “dīvāna eksperti”..
  Sveicu, novēlu veiksmi un izturību!

  7
  4
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.