Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Apstiprinātas izmaiņas reģionālās nozīmes maršrutos, tostarp reisos uz Rundāles pili

Sabiedriskā transporta padomes sēdē apstiprinātas izmaiņas reģionālo autobusu maršrutos Bauskas, Alūksnes, Gulbenes, Jelgavas, Saldus, Talsu novados un Pierīgā, tostarp arī reisos uz Rundāles pili, informēja Autrotransporta direkcijas pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izvērtējot eksperimentālo reisu rezultātus maršrutā Rīga-Bauska, kas ir saistoši Rundāles pils apmeklētājiem un Bauskas novada iedzīvotājiem, tika lemts saglabāt iespējas vasaras sezonā (no 1.maija līdz 30.septembrim) nokļūt uz Rundāles pili bez pārsēšanās Bauskā.

Kā jau iepriekš Autotransporta direkcijas (ATD) pārstāve Zane Plone informēja «Bauskas Dzīvi», ATD apkopotie dati liecināja, ka eksperimentālajos reisos no pieturas «Rundāles pils» uz Rīgu maijā brauca 525 pasažieri, bet no Rīgas uz Rundāles pili – 634 pasažieri. «Dienā uz Rundāles pili no Rīgas ar autobusu dodas aptuveni 20 pasažieri, kas ir vērtējams kā tiešām liels pasažieru skaits. Ja šādi rezultāti būs arī turpmāk, Sabiedriskā transporta padome, visticamāk, varētu lemt par eksperimentālo reisu saglabāšanu,» teic Z. Plone.

Lai noskaidrotu pasažieru vēlmi braukt uz Rundāles pili arī ziemas sezonā, tika nolemts atjaunot šogad ieviestās izmaiņas, iekļaujot tās pastāvīgajā kustību sarakstā. Arī turpmāk pasažieri reisos, kur autobuss plkst.09.20 un plkst.12.20 izbrauc no Rīgas autoostas, varēs aizbraukt līdz Rundāles pilij (reisi pagarināti), savukārt atpakaļceļā no izcilā baroka un rokoko arhitektūras un mākslas pieminekļa Rīgas virzienā ar autobusu doties plkst.14.05 vai plkst.17.10.

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.