Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Apstiprināts cenrādis lauksaimniecības zemes nomai Bauskas novadā

Bauskas novada dome lēma apstiprināt zemes nomas pakalpojuma maksas cenrādi Bauskas novada pašvaldībai piederošajām, piekrītošajām vai valdījumā esošajām lauksaimniecības zemēm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunais cenrādis stājas spēkā 2023. gada 1. janvārī un ir piemērojams, ja tiek iznomāts neapbūvēts zemesgabals ar platību līdz 3 ha un uz nomu pieteicies tikai viens pretendents. Līdz tam laikam noslēgtajiem līgumiem tiek piemērota līgumā noteiktā nomas maksa līdz līguma termiņa beigām, informē novada pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas speciālisti.

Pašvaldības speciālisti skaidro, ka apstiprinātais dokuments nosaka, ka pašvaldība var piemērot arī nomas maksas atlaides, ja zemesgabalam ir apgrūtināta piekļuve, zemesgabals ir rekultivējams (aizaudzis ar krūmiem, invazīvo augu sugām un piemērojams lauksaimniecībai tikai pēc attīrīšanas no tiem) un ja teritorijā ir ierobežota saimnieciskā darbība (upju palieņu pļavas, applūstošas teritorijas vai aizsargājamās dabas teritorijas).

​Bauskas novada pašvaldībai piederošās, piekrītošās un valdījumā esošās lauksaimniecības zemes nomas pakalpojumu maksas cenrādis: ŠEIT

Zemes nomas maksu koriģējošie koeficienti: ŠEIT

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.