Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Atrasti potenciālie vadītāji Bauskas apvienības pagastos; izsludināta pieteikšanās Vecumniekos un Iecavā

Bauskas novada Gailīšu un Ceraukstes pagastā norit potenciālo pagastu nodaļu vadītāju atlases pārrunas, bet Vecumnieku pagastā izsludināta nodaļas vadītāja vakance, Iecavā – konkurss uz apvienības pārvaldes vadītāja vietnieka amatu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas apvienības pārvaldes vadītājs Aleksandrs Gurkovskis atklāja, ka uz Ceraukstes pagasta nodaļas vadītāja vietu pieteikušies četri pretendenti, bet uz vadītāja vietu Gailīšu pagastā – trīs cilvēki. «Vispirms vērtējām dzīvesgājumu un darba pieredzi. Lielākoties gan ir cilvēki bez vadītāja iepriekšējās pieredzes. Tagad rit pārrunas ar kandidātiem,» atklāja A. Gurkovskis. Vakantajās vietās tehniskā izglītība minēta kā priekšrocība.

Vecumnieku apvienības pārvaldē piektdien izsludināts konkurss uz Vecumnieku nodaļas vadītāja krēslu. Kā viena no prasībām pretendentiem ir augstākā izglītība ekonomikā, uzņēmējdarbībā, inženierzinātnēs vai sabiedrības pārvaldē, analītiska domāšana, spēja patstāvīgi plānot un organizēt darbu, pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību. Nodaļas vadītājam jāspēj nodrošināt sekmīgu sadarbību ar citām struktūrvienībām, valsts iestādēm un uzņēmumiem, svarīga pieredze ar amata pienākumiem saistītā darbā vai administrējošā darbā vadošā amatā. Vecumnieku pagasta nodaļas vadītājs par darbu mēnesī saņems 1500 eiro.

Piektdien izsludināts konkurss arī uz amata vietu Iecavas apvienības pārvaldē – uz vadītāja vietnieka posteni. Vietnieka galvenie pienākumi būs atbilstoši kompetencei izskatīt iesniegumus un sūdzības, atbildēt par informācijas apriti starp pārvaldi un citām pašvaldības institūcijām. Viņam būs jāveic iepirkumi par preču iegādi vai pakalpojumiem, kas nepieciešami pārvaldes darbībai, jākontrolē piegādātāju un pakalpojumu sniedzēju saistību izpilde. Vadītāja vietnieks par darbu mēnesī saņems 1917 eiro.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.