Ceturtdiena, 29. janvāris
Aivars, Valērijs, Bille
weather-icon
+-9° C, vējš 1.34 m/s, A vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Bauskā apzagts automobilis

Zādzība nakts laikā pastrādāta Bauskā, Salātu ielā, portālu informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.

Automobilis «BMW-525» apzagts naktī no 22. uz 23. oktobri. Mašīnai, kas bija novietota Salātu ielas malā, nozagti abi atpakaļskata spoguļu stikli. Policijā par šo gadījumu sākts kriminālprocess.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.