Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskā ceļu tīrītājs netiek kalnā un noslīd no ceļa

Nenotīrīta Zemgaļu iela,  līdz pusdienlaikam pa Baznīcas ielas kalnu un Rūpniecības ielu jābrien pa kupenām, laicīgi nekopto, stāvo posmu dēļ iesprostoti ielejā bija Krasta ielas iedzīvotāji Bauskā, tās ir dažas no sūdzībām, kuras saņēma “Bauskas Dzīves” redakcija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Vizii Urban” valdes priekšsēdētājs Valdis Purvinskis informēja, ka 30. novembrī Bauskā ietvju tīrīšana un kaisīšana tika uzsākta pulksten 4, bet ceļu – pulksten 5 un darbi tiek turpināti.

“Kopš vakardienas Bauskā turpinās snigšana. Saskaņā ar Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozēm daudzviet sniega sega palielināsies vēl par sešiem centimetriem, kā arī snigšanas laikā redzamība pasliktināsies. Aicinām iedzīvotājus būt ļoti uzmanīgiem, gan pārvietojoties ar kājām, gan automobili, vienlaikus norādot, ka velosipēda izmantošana šajās dienās ir īpaši jāizvērtē!

Bauskā, tāpat kā citviet Latvijā, ceļu tīrīšana un kaisīšana notiek atbilstoši katra ceļu posma kategorijai, kas tiek piešķirta, ņemot vērā vairākus būtiskus apstākļus, piemēram, satiksmes intensitāti, ceļa segumu, to, vai pa konkrēto ceļu brauc sabiedriskais transports, u.c. Ārkārtējos laikapstākļos, piemēram, stipras un ilgstošas snigšanas laikā, ceļu uzturēšanas darbi tiek veikti prioritārā secībā. “Vizii Urban” Bauskā nodrošina B, C, D un E kategorijas ceļu uzkopšanu, attiecīgi sākot ar B un C kategorijas ielu tīrīšanu un kaisīšanu,” norādīja V. Purvinskis.

Viņš pastāstīja, ka šodien, tīrot Skolas ielas kalnu, viena tehnikas vienība noslīdēja no ceļa. Situācija tika atrisināta pēcpusdienā, tikmēr darbus turpināja citas tehnikas vienības. V. Purvinskis apliecināja, ka ceļu slīpumi Bauskā tiek tīrīti un kaisīti, tomēr, ņemot vērā laikapstākļus, viņš aicina šajās vietās būtu īpaši uzmanīgiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (26)

 1. Likās, ka trakāk vairs nevar, bet tad parādījās Vizii netīrīšanas kvalitāte. Un šoreiz es nerunāju par darbiniekiem, bet gan firmas problemātiku ar nepieciešamo darbinieku daudzuma aprēķināšanu.

  47
  1
 2. Viņš izvairījās no sniegavīra, nesavaldija transporta līdzekli. Savā intervijā ziņu kanālam LATTTA teic” automašīnas vadītājs.
  Mums gan rodās aidomas, vai tik tas nebija laimes lēcis, ko no Bauskas esam aizbaidījuši. Kā mēdz runāt acu”liecinieki, tas devās uz tuvējo laivu piestātni…….

  12
  1
 3. pie mums visu,kas ir labi iestraadaats un darbojas,vajag sachakareet. Nebija izejamas gandriiz visas ietves.
  Pie kiimiskaas tiiriitavas, pa Rigas ielu un citur taads vaajpraats nekad nebija redzeets.Setnieki straadaja agri no riita un liidz 7.00 -8.00 vienmeer bija tiirs. Tagad tehnika un neko nespeej laiciigi sakopt.

  57
  2
 4. 4 no rīta sākt pie tādas snigšanas ir stipri par vēlu, bija jatīra visu nakti ,lai vismaz vienu lāpstas platumu iztīritu, pēc tam beidzoties snigšanai ceļi un trotuāri jāsakarto jeb jāpaplaāina,šorit 6:30 ceļa posms no Draudzības ielas ieskaitot Mēmeles ielas trotuāru lidz pat pašai autoostai nebija tirits vispār, tā ir pirmo reizi ,ka bija jāiet pa ceļa braucamo daļu,ko Latvijas ceļi bija iztīrījuši perfekti(Jauncodes iela, Mēmeles iela)! Ja šādi turpināsies būs traki, sniegu piebrauks, ja vēl uzlīs slapjš sniegs ,un pec tam gaisa temp. Pazeminasies vairāk par 10 grādiem, nekko vairs nevarēs izdarit ar to sāli varēs iesālities! Ir jābūt tālredzigiem, cerams ka no šīs snigšanas būs gūta pieredze!

  32
  2
 5. Bausku ar visiem iedzīvotajiem pārcelt uz siltajām zemēm.Pārējie letiņi būs priecīgi.

  19
 6. Varbūt beidzam rieties uz cilvēkiem, kas strādāja slapjām mugurām … Visi esam dzīvi, šo dienu pārdzīvojuši un laimīgi nokļuvuši mājās. Tas jau ir labi. Nenovēlu nevienam nokļūt situācijā, kad izmisīgi jācīnās ar visvareno dabu. Bet nu viens gan ir skaidrs – nekāda tehnika NEKAD nespēs aizstāt cilvēku. Jūs variet modernizēt un ekonomēt, bet pilsētas apstākļos cilvēks vienmēr visu izdarīs daudz labāk, par jebkuru sniega šķūri. Paldies visiem sētniekiem !!!

  64
  1
 7. Nevajadzētu stāstīt pasakas, ka atrisināta tehnikas lieta. Noslīdenis turpina stāvēt ar ieslēgtiem avārijas signāliem. Tehnika izskatās uz Bausku nav pirmā svaiguma atvesta. Varbūt no Vides servisa varēja nopirkt? un arī pieredzē pakonsultēties?

  17
  3
 8. Un par strādāšanu ar melnu muti negribētu piekrist – drīzāk ar pilnu muti. Džekam, kas brauca ar mazo tīrītāju pa ietvi un knapi miiesa ierūmējās kabīnē, mutē bija zelta zizlis – saltiņš vai kas cits, moš zāli pīpē un kaifu ķer, citādi jau laikam šitādā darbā nestrādātu.

  20
  3
 9. Ja Bauska paņēma atbildību par Cerauksti, tad lūdzu, izšķūrējiet arī Robežu ielu visā tās garumā un nokaisiet, Ceraukste savus darbus paveica godam… Jeb atkal tehnikas trūkst un laikapstākļi vainīgi kā vienmēr čīkstat, tad atdodiet Mūs Ceraukstei atpakaļ….

  23
  1
 10. Jums cilvekiem nekad un nekas nebus labi galvenais tik kādu noriet strādnieki cinijas lai jums būtu labi bet jus pat paldies par to pašu nevarat pateikt. Ņemat pamaucat ar to tehniku tās entas stundas bikses buss pillas momental. Pagašgad viddes servis bija jums tak bij slikti smiltis nav kaisitas tas nav darits atkal slikti viss. Ja jau kaut kas nepatik ņemiet lapstu tehniku ejiet brauciet paši tiriet bausku beidzat sudzeties vienreiz. Kauns par bauskas cilvekiem.varoņi atradušies dirseji!
  Kapec tad nesudzas par lielo rimi viss slidens uttt… slinkie pakaļas jūs.

  7
  30
 11. Kāpec man jāņem lāpsta un jāiet tīrit pašai? Es tāpec par savu dzīvesvietu esmu izvēlējusies pilsetu, lai man pasai nebūtu jātīra,es stradāju, maksāju nodokļus, tika izsludināts konkurss, lai nodrošinātu ziemas dienesta darbību! Nekas jau vairak netiek prasits, kā tikai,lai ietves un ceļi būtu attirīti no sniega un nokaisiti ar pretslides materiālu! Rimi laukums ir privāta teritorija, un tam nav nekāda sakara ar pašvaldibas konkursu! Paldies darbiniekiem, kas tīra, tagad vakarā jau izskatās cerīgi un atsevišķas vietas ir iztīritas ļoti labi!

  20
  6
 12. Visi gudrie komentètàji-> paņem lāpstu un patīri.
  Aizej pēc 2h un redzi, ka atkal viss piesnidzis, tiešām nav nekā cita ko darīt svētku gaidīšanas laikā kā tikai “noriet” citus..???

  8
  18
 13. Nevajag melot. Plkst.6.00 nebija nekas gandriz tirits. Bij izbraukta salatu un rigas iela. Gajeju celini nebij neviens izškūrēts. Un Šķiliņa tik guļ un guļ neko neskatas. Sovakar Bauska ka cūku kuts. Ka jums nav kauns Bauskas ļaudīm acīs skstīties. Un kur tīrīts tad liekas ka tas kas vadījis to sagrabējušo tehniku ir riktīgs auna piere . Kā sivēns strādājis. Ludzu atpakal vides servisu.

  26
  5
 14. rīta Korfa dārza celiņi bija izšķūrēti, skaisti, darbs tika darīts, viss ok, par ko cepiens, a? līdz darbam mierīgi pa taciņām aizgāju, paldies sētniekiem un apsaimniekotāja darbiniekiem!

  8
  4
 15. Jauncodi pievienoja Bauskai,un arī mēs tagad ciešam. Kādreiz vedu bērnus uz skolu un viss bija izšķūrēts, šodien vēljoprojām mūsu ielā neviens nav iebraucis un nekas nav tīrīts.Super!!!

  17
  1
 16. Bauskas novads ir pilns ar tehniku un cilvēkiem kuriem iztīrīt kalnainas vai līdzenas ielas būtu spička. Mēs maksājam miljonus rīgas klauniem, kas taisās tikt galā ar ziemu pa lēto- ar spēļu traktoriņiem, šosejas automašīnām kas tēlo traktorus, ar sliktu organizāciju un jaudu. Bauskas apsaimniekošanas nauda nav iedota īstajiem.Cik noprotams arī laukos būs vāks, vajag tik uzpūst vējam un vēl uzsnigt.Redzēsim, kā tās apvienību savienības tīrīs lauku ceļus. Lauku iedzīvotāji maksā ļoti brangus NĪ nodokļus. Redzēsim, vai ir jēga maksāt. Decembri prognozē sniegainu, janvārī sola pusmetru. Pašvaldībai ir iespējas iekrist ar seju sniegā vai sniegu iztīrīt. Kā tīrīsiet, tā vēlēsim.Un uzkariet uz traktoriem “identitāti”, tā noteikti palīdzēs agrāk piecelties un izturēt darba mokas.

  17
  1
 17. sniegs nokusīs, par ko cepties, priecājieties, izbaudiet, ejiet ar bērniem slēpot, vārtieties sniedziņā, ticiet, tas ātri nokusīs! Tādu izdevību arvien retāk varēs baudīt. Nu un iet palīgos sētniekam neviens nav aizliedzis!

  6
  11
 18. Daudzstāveņu pagalmos ir ļoti daudz auto. Pagaidām var, bet drīzumā varbūt pagalmos nevarēs iebraukt un izbraukt. Daudztsāveņu iedzīvotāju auto var sākt sabojāties ielu vidū. Laucinieku dome varbūt nezina, bet Bauskā ziemā tīrīja daudzstāveņu pagalmus un izveda sniegu. Un nemuldiet, ka pagalmi ir privāti! Daudzstāveņu iedzīvotāji nelūdza sev ne privātas ielas, ne pagalmus. Pagalmus , pat ne pagalmus, bet kaut kādas domājamās daļas, pašvaldība uzspieda! Uzspiedāt, tīriet, labojiet bedres!

 19. sniegs ziemā nav ne kāda cīņa ar visvareno dabu. Ir jābeidz “cīnīties” ar it visu, kā jums tur domē ir ierasts, bet vienkārši pareizi jāizplāno un jādara savs darbs. Pie tam laicīgi un profesionāli, lai nejēgām visu laiku nebūtu “jācīnās” un par šo “cīnu” vēl jātērē novada līdzekļi

 20. un tas ļoti skaidri bija redzams pēc notikušās “dabas katastrofas” Pilskalna parkā, pēc tam, kad sētniece Anda tika “atvaļināta” no Pilskalna parka uzkopšanas reizē ar visu Vides servisu. Vai, par to, ka cilvēku nespēs aizstāt kopīgi ar Vizii Urban “apgūtā” nauda, jūs tur domē nesapratāt?

  17
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.