Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskā grib atvērt vēl vienu spēļu zāli

Bauskas novada domes sēdē deputāts Voldemārs Čačs vērsa uzmanību uz cilvēku pausto, iedzīvotāji zvanījuši, jo esot informācija, ka Rīgas ielā 22 plāno atvērt spēļu zāli. Bauskas novada administrācijas pārstāvji skaidroja situāciju.

Rīgas ielā 22 grib atvērt vēl vienu spēļu zāli Bauskā. Foto: Ivars Bogdanovs

Bauskas novada tiesiskā nodrošinājuma nodaļas vecākā juriste Linda Mežsarga informēja, ka ir saņemts iesniegums no SIA «Jocker LTD» par spēļu zāles atvēršanu Bauskā, Rīgas ielā 22. «Visticamāk, ka atzinums būs negatīvs. Pašlaik prasām atzinumus no iestādēm un institūcijām,» informēja L. Mežsarga. Atbilde esot jāsniedz 45 dienu laikā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (30)

 1. Kā tur bija tajā vīzijā – Bauska- Latvijas seja,iebraucot no Eiropas.
  Spēļu zāles,krievu laiku daudzstāvenes, Rimi kaste

  centrā un mūžīgī,mūžīgi pleša vārdā nosauktie sastrēgumi.Bauskā dzīvē izdevusies.

  34
  1
 2. Bauska—latvija las vegas——kautgan kapec gan neee?ja pilseta var iegut paaugstinatus nodoklus

  3
  10
 3. Šis jau ir nekas salīdzinājumā ar no gada sākuma par 400 % pieaugušajiem apkures rēķiniem.Latvijas Gāze šodien sāk izsūtīt jaunos izlīdzinātos
  Būs vieta,kur mēģināt vinnēt naudu apkures samaksai,jo nav dzirdēts ,ka Bauskas domei ir kāds viedoklis šajā jautājumā.

  9
  7
 4. Pilnīgi izslēgts dotajā vietā ielaist spēļu zāli! Dotajam kvartālam ir potenciāls attīstības virziens kultūras, mākslas, tūrisma, tirdzniecības veidolā!
  Nododiet telpas uz nomu vai izsoli, ticu, ka pieteiskies pretendenti, kas atdzīvinās šo kvartālu ar daudz lielākām sabiedrības interesēm, tai skaitā piesaistot tūristus.

  22
  2
 5. Kaut kāds neprāts. Atceros savu bērnību, ka šajā ēkā bija Bauskas pasts, talsarunu centrāle, skaista vecpilsētas ēka. Tur tagad dzīvo bijusie pasta darbinieki, Pestīšanas Armija ilgi darbojas šajā ēkā sniedzot cilvēkiem gan morālu, ka gan materiālu atbalstu, veiksmīgi šobrīd strādā privātuzņēmums, kur prāts un veselais saprāts piecukot vecpilsētu. Šī ēka tacu ir mūsu vēsture. Pilsētas vadoni domājiet ar galvu. Džokers taču nav tika spēļu zāles, lai atver mums kadu nu piemēram sporta rehabilitācijas centru. Ir viņiem plašs darbības lauks, bet spēļu zāle tas ir spļāviens mūsu vecpilsētai.

  36
  1
 6. Balsojiet par paristiem un VARAM ministrs izkārtos vēl kādu ”laimētavu” Bauskai… Vai nepietiks to ”laimētavu”?

  25
  1
 7. Vai tiešām,Bauska mums ir TIK liela, ka uz katra stūra drīz būs Joker vai Fenikss? Šos sūdus vispār vajadzētu izolēt no pilsētas! Ārpus pilsētas, nu bet lūdzu, kaut būvējiem 5stāvīgas ēkas, bet lai tas NAV redzams visiem NORMĀLIEM cilvēkiem un galvenais BĒRNIEM!!!!!!!!!!

  vienkārši bez vārdiem!

  KAS AR BAUSKU DARĪSIES LABI JA PĒC 5 GADIEM????

  30
  1
 8. Nu tas gan ir neprāts,kāpēc tās laimētavas izvēlējušās tieši mūsu Bausku? Vai tāpēc,ka VARAM ministrs ir no mūsu puses,un aizstāv šo biznesu? Skumji,tik tiešām!!!

  33
  2
 9. Tatad- kas mums ir Bauskā.
  Mums ir humpalu bodes uz katra stūra, mums ir alkohola veikali uz katra stūra, mums tagad rulēllēs spēļu zāles. Mums ir Rimi un Maximas monopols partikas tirdzniecībai Bauskā.
  Mums ļoti būtu nepieciešams liels celtniecības veikals , līdzīgi kā Depo, mums ļoti gribētos lai LIDL ienāk Bauskā.
  Kuri radītu jaunas darba vietas un arī pircējiem būtu izvēles vairāk. Ticu kad daudzi Bauskas iedzīvotāji par to sapņo. Bet izskatās kad lemts tikai sapņot!

  39
  4
 10. Tā vietā, lai te vaimanātu, varbūt vienkāršāk tomēr ir neiet uz tām spēļu zālēm, un nebūt tik naiviem, ka nu būs tas lielais laimests. Nu nebūs!!!!! Nevajag būt vieglas dzīves tīkotājiem, jo tādas vieglas dzīves jau nav, viss ir pašam jānopelna.

  16
  5
 11. Tiešām mums ir vajadzīgi tikai veikali? Ne piesātināta kultūras dzīve un daudzveidīgi pasākumi,sakopti parki un skvēri ar skaistiem apstādījumiem un vides objektiem,pastaigu celiņiem un takām,normālas publiskās tualetes,mīlīgas kafejnīcas un restorāni?

  23
 12. Rīgas ielai ir potenciāls attīstības virziens kultūras , mākslas, tirdzniecības , tūrisma veidolā. Dodiet nomā šo namu un tas piesaistīs tūrismu un atdzīvinās šo kvartālu……….. bla, bla, bla. Kas tad tai Rīgas ielai traucē attīstīties visos šais virzienos visus šos gadus? Tur pat naktī bail staigāt, tad kāds tur vēl tūrisms un kultūra, viss ir pārāk tālu no Bauskas patiesā centra, lejas Bauska izmirst, to jau redz no visa, kas it kā iesākts, bet vienalga atmirst- veikaliņi, kafejnīcas u.t.t.Kaut cik vēl ap Rātslaukumu kaut kas vēl eksistē, bet tālāk abos virzienos taču Rīgas iela ir tukša.

  12
  3
 13. diez kāpēc? Vai pēc pēdējās ielas “rekonstrukcijas” kāds ir saskaitījis, cik šajā ielā vēl ir tādu namu, kas izmantojami dzīvošanai? Bez aizdomām tur dzīvojot saķert tuberkulozi? Nami, kuros to pirmais stāvs pārvērsts par puspagrabu, bet mitrums no sienām, kurām piebērta grunts ielas līmeņa paaugstināšanai, vietām jau sasniedzis otro stāvu. Cik ir namu īpašnieku, kuri pat neliela nama, tāda kā pašvaldības īpašumā esošais iecerētais sociālais centrs Rūpniecības ielā, varētu atļauties “ziedot” pāris miljonus? Vai tiešām visi ir tik akli, kā Bauskas novada būvvalde?

  11
 14. Bausku vajag izveidot ka atputas un azartspelu centru (baltijas valstis lielako), bus pietiekami ienakumi gan pilsetai gan viesnican gan kafeinicam. Bus ari jaunas darbavietas vietejiem

  5
  7
 15. Tavs bla bla bla ir tada pati tuksa runasana un atbildes saturs ir nulle.
  1. Ja uzskati, ka pilsetas centrs ir Rimi, tad apsveicu. Tuse tur un baidies nakt leja;
  2. Paseko lidzi sludinajumiem – vnk nav Rigas iela pieejamas telpas lai pakapeniski saktu tur ko darit. Vai nu var nopirkt pa 30-200k galigi nolaistu maju, kura vel tikpat jaiegulda vai ari sedi un gaidi ka md kaut kas paradisies. Nav ires telpas ar ko sakt..
  3. Pasvaldibas uznemejdarbibas veicinataji ( nupat bija vel viena vakance), vecpilsetas atdzivinataji no domes un biedribas saja virziena nedoma.. nu izkartojiet saviem ipasumiem nomu, apziniet ipasniekus citiem un dodiet priekslikumus, ka te butu variants ko darit.. tas jau nenotiek. Attistitaji un idejas butu, bet nav telpu piedavajums.

 16. izskatās, tu tāds pats uzņēmējs- attīstītājs, kāds es un pārējie- kosmonauts. Ja tev būtu nauda un gribēšana, tev pat Drenģera namu pašā “centrā” Ģirts pa lēto pārdotu….

  1
  1
 17. ko gaidi, sāc ar to fermu, ko novada dome ieteica Kristapam barbekjū centra izveidošanai, un šajā gadījumā diez vai kāds tava biznesa pretinieks atradīsies. Kā teikt- katram sava vieta jāzin.

 18. ATBILDE-tam cilvēkam,kurš iesaka,ka lbāk neiet uz tām kazino zālēm.Jā,protams,bet mums ir dažādu atkarību cilvēki,un šie spēļu zāļu turētāji to zina,un vienkārši uz viņiem pelna savu netīro naudu.Es domāju,kaa mums arī Bauskā nav narkomānu,bet izrādās,ka tomēr ir /parunāju ar cilvēkiem,kuri to zina/.Skumji,protams,un žēl,ka tajā vecajā,skaistajā ēkā/ vecajā pastā/ ”sī spēļu elle atradīsies,tā jau Rīgas ielai ir slikta slava,ka tur vislabāk vēlākā vakara stundā nerādīties.Un kas tad būs,kā tie iedzīvotāji tur dzīvos,par to neviens nedomā!? Lai ceļ savas pspēļu elles kaut kur ārpus pilsētas kādos krūmos!

 19. Bauska varētu noteikt par jauno azartspēļu ielu to tukšo biznesa vai industriālo parku vai kā tur sauc..asfaltēta iela ir..gaismiņas ,strūklakas, mūzika kā Lasvegasā.. Bauskas seja A7 malā no Eiropas puses..Baltijas valstīm tieši pa vidu .. visi brauks .Somi un zviedri ar kuģi arī,nav tālu no Rīgas..es šo bez ironijas.. Plešu un Pūci varētu uzaicināt atklāt :).

  9
  2
 20. ar kuģi pa bruģi, kā arī Lidlauka ielu varētu tādā gadījumā pārdēvēt par Rēperbāni, kā Hamburgā…

  6
  1
 21. Kāpēc Rēperbānis? Nav ko atkārtoties.
  Ministra Toma Artūra Pleša iela,tomēr novadniek.Vai ta dzīves laikā nevar un azartspēļu tēma viņam tuva.

  10
  1
 22. Atbilde ANONĪMS:Nu,redziet,bērnu laikam nav,kas tajās skolās mācītos,toties spēlmaņi acīmredzot ir daudz,ja jau tiem spēļu elles turētājiem tas atmaksājas.

 23. Nu šeit jau nu nebūs. Ja neizdomās citu iemeslu, tad pateiks, ka vecpilsēta. Kaut kādam teritoriālajam plānojumam arī vispār vajadzētu būt (ja tāds ir jau gatavs, manuprāt, vajadzēja jau sen) un tur jau būtu jābūt visam redzamam.

  Turklāt pēc visas šitās anti-publicitātes sakarā ar jau esošās zāles pārcelšanu.. Administrācijai nav variantu kā šo nocirst jau saknē. Grūti pat saprast kāpēc Džokera vadība šādu prasību iesniegusi, izskatās pēc tāda pirmsvēlēšanu politiskā gājienā un nekā cita.

 24. Ko dome var nocirst saknē? Viņiem bail no kaut kā. Tomēr būtu jāapzinās, ka azartspēļu partija vēlēšanās var aiziet pa skuju taku. Kad dome sāks ņemt vērā iedzīvotāju vairākuma viedokli?

  6
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.