Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskā ķeras pie bedrīšu «lāpīšanas»

www.bauskasdzive.lv

Pilsētas brauktuvju nolietojums, mainīgie laikapstākļi, atkusnim mijoties ar salu, ir par iemeslu tam, ka daudzviet Bauskā ar asfaltu klātajās ielās parādījušās bedres. Lai uzlabotu satiksmes drošību, pašvaldības uzņēmums SIA «Vides serviss» šonedēļ aktīvi sācis tās «lāpīt».

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pašlaik neko citu nevar izdarīt, tas viennozīmīgi ir tikai avārijas novēršanas variants, lai automašīnas nepaliktu bez riteņa.”SIA “Vides serviss” tehniskais direktors Raimonds Bitins

SIA «Vides serviss» tehniskais direktors Raimonds Bitins skaidro, ka iedobes tiek aizpildītas ar auksto asfaltbetonu. «Ielas segumu nolietojums kopā ar ziemu ir darījis savu,» teic R. Bitins un piemetina, ka pērn situācija bijusi līdzīga, taču kritiskākas aizvadītas 2018. un 2019. gada siltās ziemas, kad temperatūra grozījusies ap nulli un plaisas, bedres brauktuvēs «uzplēstas» cita pēc citas.

R. Bitins skaidroja, ka aukstā asfaltbetona masa ir piemērota vien avārijas remontdarbiem, tālab to katrā bedrē nepilda. Ja iedobe ir dziļāka par pieciem centimetriem, tā uzskatāma par bīstamu, sevišķi uz maģistrālajām ielām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Intensīvi darbi Bauskas ielās šonedēļ sākti no otrdienas, 4. janvāra. Avārijas bedrītes labotas Salātu, Zaļajā, Slimnīcas, Dārza, Pionieru, Upmalas ielā, tāpat avārijas bedres turpinās novērst vietās, kur tās veidojas no jauna. R. Bitins apliecināja, ka nav pilnīgas garantijas, ka nule aizpildītajās iedobēs atkal nepavīd caurums, sevišķi ielās, kur ir liela transporta slodze.

Plānveida bedrīšu remonts ar karsto asfaltbetonu iespējams, vidējai diennakts gaisa temperatūrai paaugstinoties līdz +10 grādiem.

Bauskas novada pašvaldībā uzsvēra, ka pilsētas ielu segums tiek apsekots regulāri un nepieciešamības gadījumā organizē bīstamo bedru remontu. Iedzīvotāji par problēmām pilsētas ielu segumā aicināti ziņot vietvaras sociālā tīkla «Facebook» kontā vai «Mobio» aplikācijā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (3)

  1. Kas par plānprātiņiem!!! Tās nav bedrītes, bet BEDRES no kurām cieš mūsu automašīnas un cieš arī mūsu naudas maciņi. Bedrītes ir smilškastē!

  2. Vai nevajadzētu ķerties pie ielu kārtīgiem remontdarbiem? Tik vien kā spējs izmocīt Pilskalna ielu, bet kas ar pārējām? Kad Salātu ielai ķersies klāt?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.