Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskā pēc jauna koncepta pārveidots «Maxima» veikals

Pēc vairāku mēnešu darba durvis ver jaunā koncepta «Maxima X» veikals Bauskā, Pionieru ielā 2. Šis ir jau 45. vienotā koncepta veikals Latvijā, kurā sortiments un preču izvietojums veidots tā, lai tas būtu ērts un saprotams klientiem, kā arī atvieglotu ikdienas darbu veikala darbiniekiem, «Bauskas Dzīvi» informē Laura Bagātā, SIA «Maxima Latvija» korporatīvo komunikāciju projektu vadītāja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
«Maxima X» veikals Bauskā, Pionieru ielā 2. Publicitātes attēls.

L. Bagātā paskaidro, ka veikala pielāgošanā, tostarp telpu pilnveidošanā, investēti 145 tūkstoši eiro, padarot veikalu intuitīvāku, plašāku un nodrošinot ērtāku darba vidi un iepirkšanos reģiona iedzīvotājiem.

«Teju pašā Bauskas centrā atrodas «Maxima X» veikals, kurš no šodienas ir pievienojies «Mans veikals» koncepta veikalu prāvajam pulkam. Šī veikala labiekārtošana pozitīvi ietekmēs kā veikala darbiniekus, tā vietējos iedzīvotājus un pilsētas viesus, jo darba process būs efektīvāks, savukārt iepirkšanās – patīkamāka. Vienotais koncepts paredz, ka, ieejot “Mans veikals” koncepta veikalos, produktu novietojums ir līdzīgs, tādējādi veikalos ir ērti orientēties un atrast nepieciešamos produktus daudz ātrāk, neatkarīgi no tā, vai iepērcies veikalā galvaspilsētā vai reģionos,» norāda Elīna Stībele, “Maxima Latvija” tirdzniecības tīklu direktore.

Jaunā “Maxima X” formāta veikala telpas ir pārveidotas pircēju un darbinieku ērtībām. Veikalu tirdzniecības zālē ir ieviesti dabai draudzīgi tehniskie risinājumi, piemēram, apgaismojums ir nomainīts uz LED, kā arī ir uzstādīts jauns un modernizēts aprīkojums un izmantoti energoefektīvi risinājumi iekārtu izvēlē. Papildus tam ir ieviests saprotamāks un vieglāk pārskatāms preču izvietojums un īpašie piedāvājumi, kā arī citi jauninājumi, kas vizuāli klientam nav redzami, bet palīdz efektīvāk darbiniekiem ikdienā veikt tiešos darba pienākumus un nodrošināt klientiem patīkamu iepirkšanās pieredzi, par jauninājumiem informē SIA «Maxima Latvija» korporatīvo komunikāciju projektu vadītāja.

Veikalā ir mainījies telpu izkārtojums, tādējādi izdevīgākie pirkumi būs pieejamākās vietās – veikalu sākumā, lai pircēji vienmēr var iepazīties ar labākajiem piedāvājumiem. Tāpat arī esošais sortiments pielāgots tieši klientu vajadzībām, veikalu plauktos izvietojot tieši tās preces, kuras pircēji ir iecienījuši visvairāk, tādējādi iemīļotās preces varēs rast ceļu uz iepirkumu groziņu vēl ātrāk. “Maxima X” formāta veikalos pieejams daudzveidīgs “Meistara Marka” gatavo maltīšu klāsts līdzņemšanai.

Pārveidotā tirdzniecības zāle jaunā koncepta veikalā. Publicitātes attēls.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (12)

 1. Pie kājas jūsu efektivitātes plātīšanās.Cenas!?Cenas būs zemākas kā citiem??

  21
  1
 2. Jā,paplašināts alkoholam pieejamie plaukti,veikals ir ērtāks,bet žēl,ka nav rūpniecības preces.

  33
  2
 3. vai arī pēc “jaunā koncepta ieviešanas” paliks tā daļa no gadiem ierastā koncepta, kad pircēju pieprasītās preces vietā nākamajā dienā, vai jau tajā pašā dienā ar steigu novieto neejošu līdzīgu preci, bet pieprasīto pārvieto citur, bieži vien pavisam cita sortimenta preču vidū, kur pircējs, ja nezinātu ko meklē, pat iedomāties nevarētu tajā vietā attiecīgo preci ieraudzīt?

  12
 4. kā turpmāk būs ar tiem, ne visai ražena auguma pircējiem, tā ap 1,60 m, tiem arī turpmāk būs jāmeklē kāds garāks pircējs, lai padotu attiecīgo preci no augšējiem plauktiem, laikā kad veikala darbinieku ar uguni nesameklēt?

  39
 5. Un ko darīt ar to preci, kas atrodas uz pirmā- paša apakšējā plaukta, lai ko apskatītu un cenu izlasītu, jāguļas uz vēdera, arī , lai paņemtu, ja nav vairs pirmajā rindā arī. Arī pārdevāja tādā gadījumā metas rāpus un ar dibenu gaisā un ķeksē no plaukta dzīlēm.

  29
 6. 2 Maxima veikali, bet nevienā nav ne apavi, ne apģērbi, ne trauki utt… Arī mazajās pilsētās un laukos dzīvojošie grib nopirkt lētākas preces… 🙁

  24
 7. Arvien paliek sliktāk mazāk ko pirkt nav vairs sveramie salāti ,sveramie gaļas izstrādājumi un vispār preces, Jau iepriekš sabojāja otru MAXIMU pārceļot uz nepiemērotākām telpām kur neērti iepirkties un kur krietni samazināja preču sortimentu vairs nav nopērkams preces dārzam kas agrāk bija un tagad veikals daudz šaurāks un haotiskāks.

 8. MAXSIMA rūpējas par taupīšanu mūsu maciņos samazinot mazpilsētu veikalos sortimentu atstājot tikai safasētu pārtiku pārējo lai brauc pirkt Rīgā vai citās lielajās pilsētās aizmirstot ka citur arī vajag rūpniecības preces ,labāk un vieglāk tiki pārdevējam.

 9. Interesanti uzzināt,vai tad ,kad aizies veikals Mājai un Dārzam uz jaunām telpām,šis Maxima x netiks paplašināts uz veikalu Maxima xx? Vai kāds cits veikals tur būs?

 10. mmjāaa! Vecais koncepts bija labāks. – Vai vajadzēja tā pūlēties par tik lielu naudu.
  Lielveikali, lielveikali.. ex kā gribētos arī mazveikalus! – Bet tas jau sapnis , kas neralizēsies vēl tuvāko gadu laikā.. tautas nabadzības dēl.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.