Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskā pirms Līgo svētkiem rīkos Zāļu dienas tirgu

Bauskas rātslaukumā 22. jūnijā no plkst. 15 līdz 20 tiek rīkots Zāļu dienas tirgus. Pašlaik un līdz 12. jūnijam mājražotājiem un amatniekiem ir atvērta pieteikšanās tam, informē rīkotāji – pašvaldības Kultūras centrs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā rakstīts Zāļu dienas tirgus Nolikumā, gadatirgus dalībnieki ir mākslinieki, dizaineri, amatnieki un mājražotāji, stādu audzētāji, Bausku prezentējošu zīmolu un suvenīru ražotāji un tirgotāji u.tml., bet nav rūpnieciski ražotu preču tirgotāji (izņēmums var būt oriģinālā dizainā apdrukāta rūpnieciski ražota produkcija). Tāpat aicināti pieteikties nišas produkcijas pārtikas preču (kafija, saldējums, konditoreja u.tml.) tirgotāji, kuri  reģistrējuši darbību Latvijas Republikas likumdošanā noteiktā kārtībā un piedāvā apmeklētājiem saistošu un pasākumam atbilstošu produkciju, maksimāli ātru apkalpošanu vizuāli pievilcīgā veidā; kā arī sabiedriskie ēdinātāji.

Zāļu dienas tirgus Rātslaukumā tiek rīkots ar mērķi popularizēt Bausku pilsētas un novada iedzīvotāju, kā arī viesu un tūristu vidū. Tāpat ir vēlme nodrošināt iedzīvotājiem un viesiem pieejamu un daudzveidīgu dažādu amatnieku, mājražotāju un citu amatu meistaru radītu produkciju, kā arī veidot mūsdienīgu, aktuālu un dažādām sabiedrības grupām un slāņiem saistošu pasākuma programmu Bauskas rātslaukumā, skaidro rīkotāji.

Tirgotāji savu dalību var reģistrēt, aizpildot pieteikuma anketu, kas rodama https://kultura.bauska.lv

Attēlā – Zāļu tirgus Bauskas rātslaukumā pērn. Foto autors: Uldis Varnevičs, no “Bauskas Dzīves” arhīva.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

  1. līgo svētki, tas par godu Līgām vai? Vai šo 23. jūniju jau nesauc par Zāļu dienu, 24. jūnijs ir Jāņi, vai Jāņu diena, bet ,ko var zināt feminisma pārņemtā pasaulē, kurā pat gadsimtiem seni latviešu svētki jānoliedz vai jāizdomā tiem “politkorekts” nosaukums

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.