Starptautisks florbola turnīrs «Bauskas alus kauss 2013» Bauskas novadā risināsies 2. un 3. augustā, tas veltīts florbola jubilejai – šim sporta veidam Bauskā aprit 20 gadu.
Sporta centra «Mēmele» direktors Zintis Alksnis informēja, ka pašlaik vēl nav precīzi zināms turnīra dalībnieku sastāvs. Sacensības noritēs Codes pamatskolas un «Mēmeles» sporta zālē.
Sazināšanos ar citām komandām organizē Normunds Grunckis, kurš pastāstīja, ka sacensības plānotas trīs grupās – vismaz četras komandas sieviešu un veterānu grupā un vīru grupa. Ir puslīdz skaidrs, ka pirmajās divās piedalīsies četras komandas. Pagaidām nav zināms, cik komandu startēs vīru grupā. «Šajā laikā līdzīgs turnīrs notiek Rīgā,» teic N. Grunckis.
Starptautiskā turnīra iniciatori ir sadraudzības pilsētas pārstāvji no Hedemoras Zviedrijā. Florbola eksperti uzsver – lai kāda būtu sadraudzības pilsētas florbola komanda, vērot zviedru spēles Bauskā būs ļoti interesanti.