Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas apvienības pārvaldes vajadzībām iegādājas divus jaunus apvidniekus

Šonedēļ noslēdzies Bauskas novada domes izsludinātais iepirkums divu jaunu apvidus automašīnu iegādei Bauskas apvienības pārvaldes vajadzībām, liecina informācija Elektronisko iepirkumu sistēmā (eis.gov.lv). Savus piedāvājumus iesnieguši divi pretendenti: SIA “Mūsa Motors Rīga” un SIA “Norde”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzskaitīsim dažas no iepirkumā minētajām spēkrata prasībām: degvielas tips – dīzelis, manuāla ātrumkārba, ne mazāk kā seši pārnesumi, apvidus pilnpiedziņas auto, vidējais degvielas patēriņš – ne lielāks kā seši litri uz simts kilometriem, jauda ne mazāk kā 70kw, krāsa – balta.

Iepirkumu komisija lēmumu par uzvarētāju vēl nav pieņēmusi. Dārgākais piedāvājums – 43 659, 22 eiro saņemts no SIA “Mūsa Motors Rīga”, bet SIA “Norde” iepirkumā startēja ar līgumcenu – 36 280 eiro.

Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību nodaļā precizēja, ka šobrīd Bauskas apvienības pārvaldes vajadzībām tiek izmantoti 34 transportlīdzekļi, tai skaitā 13 pasažieru autobusi, kas tiek lietoti skolēnu, sportistu un amatierkolektīvu dalībnieku pārvadājumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jauni auto ir nepieciešami divu nolietotu spēkratu nomaiņai, kuru turpmākā ekspluatācija ir neekonomiska un apdraud ceļu satiksmes drošību. Vaicājot, kālab izvēlēti tieši apvidus auto, pašvaldībā skaidroja, ka tiem ir augstāka sēdpozīcija un paaugstināts klīrenss (augstums no ceļa seguma līdz zemākajam punktam automašīnā), tostarp apvidus auto nodrošina labu redzamību un ir piemēroti Latvijas ceļu apstākļiem.

“Šie auto ikdienā tiks izmantoti gan pa grants ceļiem, gan pa brauktuvēm ar asfalta segumu, kā arī pa ceļiem bez seguma. Divas jaunās automašīnas aizvietos Īslīces un Mežotnes pagastu nodaļu nolietotās automašīnas – Peugeot 406 (2003.gads) un Mazda 3 (2005.gads),” informēja Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību nodaļā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (14)

 1. šādi, “bez seguma” līkloču ceļi, kā redzams, pārņemti vēl no bijušā Rundāles novada pieredzes, kad tur, it kā pašvaldības policista, it kā maluzvejnieku ķeršanai novads iegādājās motorlaivu un dronu. Netika ziņots, cik noziedznieku tika noķerts, bet nopirktās lietas, izskatās, “pazuda ar galiem”, jo novadu apvienošanas sakarā tās vairs neparādās Rundāles pašvaldības bilancē. Izskatās, kas līdzīgas tagad notiek Bauskas novada domē- ar trimmera, traktoriņa un vēl šādu tādu apkopšanai paredzētu lietu iegādi, vien zināms, ka “apkopējiem” Vizzi Urban pietiek ar saviem darbam paredzētajiem rīkiem, vai arī dome veido savu, “mazo vides servisu”?

  34
 2. Auto protams saimniecībā nepieciešams, taču tā kā pašvaldība ir publiska organizācija, tad visam autoparkam ir jābūt marķētam, lai iedzīvotāji redz ka tas ir pašvaldības auto. Savādāk ir redzēti pašvaldības darbinieki ar Dacia, kuri brauc no mājām ar šo auto, kas protams ir nepieņemami. Marķēšana – caurspīdīgums.

  26
 3. uz kurieni tad kungi brauks ar šīm glaunajām visurgājējām mašīnītēm? Uz darbu un no tā, sēņot un makšķerēt? Nespējniekus novadā apkalpo “Sarkanais krusts” ar savu autoparku, glābējiem un mediķiem savs, pašvaldības policijai savs transports. Kaut kā neizskatās, ka pagasta speciālisti gatavi katru dienu doties pie saviem iedzīvotājiem vizītēs, jo, piemēram, Bauskā un lielākajos novada centros ir izveidoti speciāli “lkientu apkalpošanas centri”, jo, nedod Dievs, kādam no deputātiem vai speciālistiem būtu aci pret aci jāsatiekas ar iedzīvotājiem, no tādām situācijām kabinetos sēdētāji bēg kā velns no krusta.

  30
  3
 4. Pats ķeizars visu savu darba mūžu braukā dienesta mašīnu kā ar privāto nekādu problēmu.

  24
 5. ….vairāk ar kājām pa pilsētu pārvietoties, var arī ar nūjām, tomēr veselīgāk, tad labāk būtu redzamas nesakoptās vietas pilsētā un varētu dot uzdevumus jaunajai uzkopšanas firmai.

  20
 6. Iepirkums veidots speciāli konkrētas firmas uzvarai,gan jau, ka mašīna jāpiegādā mēneša laikā un konkrētajai firmai uz vietas šādā termiņā ir tikai baltas

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.