Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas dambretes komandām četras bronzas

Latvijas 74. skolēnu sporta spēles 100 lauciņu dambretē, ko rīkoja Latvijas Dambretes federācija, aizvadītas Liepupes pamatskolā. Sacensībās ar kuplu dalībnieku skaitu piedalījās Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas komanda.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Reinis Štāls (no kreisās), Denijs Vilhelms Krauklis un Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas dambretes trenere Inga Bernāte. Foto no I. Bernātes albuma.

Sacīkstēs, kas notika 30. aprīlī, baušķenieki ieradās ar nedaudz mazāku dalībnieku skaitu nekā 64 lauciņu dambretes turnīrā, bet ar tikpat lielām ambīcijām kā iepriekš. Un tās izrādījās pamatotas.

Individuāli vislabāk veicās U19 grupai, kur uzvarēja Reinis Štāls un otrajā vietā Denijs Vilhelms Krauklis. Spēlējot nepilnā komandas sastāvā, viņiem trešā vieta vienību vērtējumā.

Par nākamo U16 vecuma grupu var teikt, ka baušķeniekiem nepaveicās – ceturtais Everts Rūdolfs Lepsis, piektajā vietā Keita Enija Platā un Jurģis Stīpnieks. Tomēr kopā ar Nikolu Šakeli viņiem trešā vieta komandu vērtējumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Otro vietu U13 vecuma grupā ieguva Zane Lea Zunda. Kopā ar Ričardu Cerusu, Robertu Maikūnu un Elīnu Arāju Bauskas novada BJSS komandai trešā vieta. Šeit gan jāatzīmē, ka negaidīti neveiksmīgi finišēja puiši, kas arī noteica komandas samērā zemu vietu.

Verners Fībigs U10 grupā izcīnīja sudraba godalgu. Šeit baušķenieki piektajā vietā tikai tāpēc, ka otra spēkos līdzīga puiša baušķeniekiem nav – citādi varēja pacīnīties pat par pirmo vietu, jo Linda Kalderauska un Milana Suboča iekļuva pirmajā desmitniekā. Ja vēl viens Bauskas puisis būtu pirmajā desmitniekā, tad baušķeniekiem būtu pirmā vieta komandu vērtējumā.

Jaunākajā U8 grupā arī šoreiz bez individuālām medaļām – piektais Matīss Rimicāns, ceturtā Rēzija Rīna. Tomēr šoreiz pārējie komandas biedri spēja savus līderus pienācīgi atbalstīt, izcīnot trešo vietu komandu vērtējumā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.