Bauskas florbolisti sezonu sāk ar zaudējumu

Pirmo maču šajā sezonā un savstarpējo dueli šodien, 11. septembrī, Irlavas sporta namā “Elvi” florbola līgas ietvaros aizvadīja ”Irlavas” un ”Bauskas” florbolisti. Pārliecinošu uzvaru svinēja irlavnieki, kas savus viesus sakāva ar rezultātu 10:5, ziņo portāls floorball.lv.

”Irlava” pērn kā pēdējā iekļuva izslēgšanas spēlēs, ieņemot astoto pozīciju turnīra tabulā. ”Bauska” tikmēr noslēdza sezonu pēdējā vietā. Iepriekšējā sezonā abas vienībās tikās divreiz. Abās triumfēja irlavnieki (7:6 pagarinājumā un 5:3).

Šīs dienas mačā pirmais trauksmes zvans baušķeniekiem iezvanījās jau otrās minūtes sākumā, kad spēles rezultātu ar precīzu metienu atklāja Irlavas komandas jaunieguvums – Liepājas FK “Kurši” bijušais kapteinis Kaspars Klamers (1:0). Pēc tieši četrām nospēlētām minūtēm rezultāts kļuva jau 2:0, jo vārtus guva “Irlavas” ilggadējais uzbrukuma līderis Kristaps Kazlovskis.

Pirmā perioda vidū ar vārtu guvumu atbildēja Bauskas florbolisti Pētera Zeltiņa personā – 1:2. Līdz pirmajam pārtraukumam vēl viens rezultatīvs raidījums padevās Klameram, kurš mājiniekiem atjaunoja divu vārtu pārsvaru – 3:1. Spēles vidū, kad rezultāts bija jau 5:1, pāris minūšu laikā divus vārtus pēc kārtas guva baušķenieks Kristiāns Čakāns, kurš tādejādi atjaunoja zināmu intrigu – 3:5.

Irlavnieki iniciatīvu no rokām gan neizlaida, līdz otrajam pārtraukumam atbildot ar trim bezatbildes vārtiem – 8:3. Pēdējā periodā katra no abām komandām guva pa diviem vārtiem, līdz ar to “Irlava” varēja svinēt uzvaru ar 10:5 un jauno sezonu sākt ar trim punktiem turnīra tabulā.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma debitants Kaspars Klamers, kurš bija ļoti rezultatīvs – 4 (3+1) punkti. Tikpat ražīgs bija arī viņa komandas biedrs Aivis Hammers, kura kontā 4 (1+3) punkti. 3 (2+1) punkti Kristapam Kazlovskim, bet ar 2 (1+1) punktiem izcēlās Renārs Austrums. Par labāko starp baušķeniekiem atzina vārtsargu Jāni Gožu, kurš atvairīja 25 no 35 pretinieku metieniem. Baušķenieku komandā rezultatīvākais ar 3 (2+1) punktiem bija Pēteris Zeltiņš, bet Kristiāna Čakāna kontā divi vārti. Pēc šīs uzvaras “Irlava” turnīra tabulā ieņem 2. vietu. Augstāk par irlavniekiem atrodas vēl viena kurzemnieku komanda – “Talsu NSS/Krauzers”.