Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Bauskas ielu vietā – slidotava

Daudzas Bauskas ielas šodien pārvērtušās par slidotavām ar risēm, izskanējusi iedzīvotāju neapmierinātība par pašvaldības darbības trūkumu, lai to novērstu. “Bauskā laikam īpašu mirkli gaida, lai notīrītu, lai nokaisītu ielas. Ja nevar visā garumā nodrošināt normālus braukšanas apstākļus, tad vismaz krustojumiem pievērstu uzmanību! Slīd nenormāli daudzviet, Slimnīcas iela – viens ledus, nav labāka arī Dārza, Pilskalna, Upmalas iela. Vai jāgaida, kad notiks nelaime un tikai tad kāds sāks rīkoties?” sašutumu pauž baušķeniece Ilze.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tikmēr Bauskas apvienības pārvaldē norādīja, ka ielas piektdien apsekotas un brauktuvju stāvoklis pašvaldības skatījumā neesot kritisks. “Šorīt tika izbrauktas un pārbaudītas gan galvenās pilsētas ielas, gan Biržu, Rīgas, Pilskalna, Zemgaļu, Pionieru iela, Bērzkalni, kā arī Jauncode. Minētās vietas ir kaisītas, un ceļu stāvoklis ir apmierinošs. Tomēr atgādinām, ka autobraucējiem ir jāņem vērā mainīgie laikapstākļi un braukšanai jāizvēlas laikapstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošs braukšanas ātrums,” atzīmēja pašvaldībā.

Uzņēmumā SIA “Vides serviss” informēja, ka tīrīšana aktīvi tika veikta naktī no trešdienas uz ceturtdienu no plkst. 23 līdz 7 no rīta, un no ceturtdienas uz piektdienu – no pusnakts līdz 6 no rīta. Ceļu uzturēšanas darbos tika iesaistītas sešas traktorvienības un automašīna “Man” – kaisītājs.

“Kaisīšana veikta gandrīz visās Bauskas ielās. Saistībā ar ilgstošo snigšanu un straujo temperatūras pazemināšanos no +8 līdz -17 grādiem,  izkaisītais pretslīdes materiāls nespēj tik efektīvi izkausēt strauji veidojošos ledus kārtu,” skaidroja uzņēmumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Baušķeniece, mūsu portāla lietotāja atsūtījusi fotoattēlu, ko pati uzņēmusi pilsētā piektdien, attēlā fiksēts brīdis, kad kravas auto nav varējis pārvietoties pa ielu, kas ved kalnup:

Aculieciniece: «Pie slidenajām Bauskas ielām man ir šādi foto. Fūre piektdien nevarēja tikt augšā pa Salātu ielu pie krustojuma ar Plūdoņa ielu , šoferis gāja pēc smiltīm un bēra zem riteņiem.»
Kaisāmais materiāls nav spējis nokausēt ledu Upmalas ielā Bauskā. Foto: www.bauskasdzive.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (39)

 1. Man jau notika nelaime ar mašīnu,vnk nebremzējās un viss,lai gan to darīju laicīgi,jā ātrums bija 40km/h,tagad lielas izmaksas labošanai,pēc kā viņu pārdošu,jo nu murgs ne ceļi!

  16
 2. Vajag pašvaldību sūdzēt tiesā!!! Kā tas var būt, ka lielākajā daļā pilsētas vienkārši ledus spogulis. Brauc kurā krustojumā gribi, nevar nobremzēt, pat lēni kustoties. Uzsākt manevru nevar, spolē. MURGS,MURGS,MURGS ne ielas. PRETĪGI! Tiešām izskatās, ka Vides serviss gaida nākamās nedēļas atkusni, tas jau nokausēs. Tie trīs smilšu graudi uzbērtie vispār ir tukša naudas izkaisīšana vējā. Tad izsludiniet sarkano brīdinājumu, ka pa Bauskas ielām pārvietoties šajās dienās ir liegts! Un basta

  34
 3. Jā,es tagad apsveru,ka vajadzēs kko darīt šajā sakarā!Riepu protektori bija ok(pārbaudīja),dzērusi nebiju,piesprādzējusies biju,vnk mašīna aizgāja inercē pa ledu un viss-neko nevarēju izdarīt,un tas notika pirms apstāšanās pie luksofora-bija izvēle izdarīt lielu skādi tur stāvošai mašīnai,vai iebraukt kokā-man skāde būtu abos gadījumos!Tagad sirds sāp par notikušo un tas arī viss!

 4. Ceļu uzturēšanas nauda ieguldīta dīzeļgenerātorā,ko sūtīs ukraiņiem. Tgd jagaida nākamā gada budžetu,lai iedalītu finanses celū uzturēśanai.🤣

  19
  9
 5. Ar bērnu braukt mašīna izaicinājums , slīd visos krustojumos , labi ja vispār var uzsākt braukt un nēsā mašīnu pa Plūdoņa ielu ka nemetas .

  12
  2
 6. Sabrrmzet pie luksoforiem , krustojumos vsp neiespējama misija , ko kāds jau iepriekš ir arī saslidonajis ceļu👍

  12
  1
 7. Varbūt vajag vēl pamācīties braukt ar auto , pa lauku ceļiem un tad braukt uz pilsētu.

  10
  9
 8. pats labākais visā šajā poasākumā kad ielas slidenas esot nepareizo riepu izvēle,nedrīkstēs ar M S BRAUKT,TĀ TIK IR latvija,es ujeju,

  7
  2
 9. @murgam tiesības liek pa pilsetu , bet ja 10 gadu pieredzējusi braucēji bremze pie krustojuma un ieslīd pus krustojuma ko nevar sabremzet tad lūdzu kas vainīgs

  13
  1
 10. Sāksim ar to, kav tas nav apledojums, kurš pēkšņi uzradies, bet gan laikus nenotīrīts sniegs, kurš pārvērties jau ledū, kuru, protams, nekas nespēs atkausēt pie tādiem mīnusiem.
  Jebkurā gadījumā atbildība jāuzņemas tīrītājiem.

  34
  1
 11. setnieki kaa taadi, laikam vairak neeksistee, slavenie ietvju traktorišus ari reti mana,., ejiet pa ietveem. kā gribiet!”””)) bet, ja nedo Dievs, kaads nokritiis un guus traumu, kurš tad būs vainigs??????

  13
  2
 12. Būs tīrīšanas abonentmaksa, jeb tarifs.Kamēr nesametīsiet kādus 50 tūkstošus, pilsētu netīrīsim!

 13. Tāpat ka šoferiem…izvēlēts laikapstākļiem neatbilstošs pārvietošanās ātrums 😄

  9
  1
 14. Latvijā un varbūt dažviet Eiropā manāma tendence no visa atteikties, atteikties no civilizācijas, atteikties no pamatiedzīvotājiem, no ražošanas, no skolām, slimnīcām, ceļiem, tiltiem, kultūras pasākumiem, no sievas vai vīra, no stabilitātes, no nākotnes. Ceļu netīrīšana arī ir atteikšanās no nākotnes. Dažiem, iespējams.

  19
  2
 15. Latvijai nav nākotnes tas ir viennozīmīgi-visādos aspektos!Man atnāca administratīvā pārkāpuma lēmums-un jā drošas distances neievērošana(aprakstā neminot nemaz absolūta ledus esamību-kas tam bija par absolūtu apstākli),un vēl piemērots 25€ sods!Tas ir amen,ar šo tad arī viss,tam kam jau sen šeit vajadzēja pielikt punktu!

  11
  4
 16. Jā. Ziemā slidens, vasarā karsti, rudenī lapas, pavasarī dubļi. Lielai daļai nevajag iet un braukt.

  10
  3
 17. Es slīdēju pa slidotavu un domi gānīju bez gala, un pavadīju es, uz baltā ledus ēnu savu. ES slīdēju pa slidotavu un domāju, ka sliktu galu še var ņemt…

  12
 18. Sniega tehnika var jau būt, ka ir kārtībā. Ir viena piebilde, ka vajadzīgajos brīžos to ir jāliek lietā. Ieteicams pat vairākas reizes dienā. pa šoseju braukt ir neiespējami, pa Bausku braukt ir izaicinājums. Kas notiek pēdējos gadus? Palīdzību mēs esam gatavi sniegt pa labi un pa kreisi, bet vietējie iedzīvotāji ir pakļauti ĻOTI BĪSTAMĀM SITUĀCIJĀM ZIEMAS SLIDENAJĀ LAIKĀ.

  18
  1
 19. tie, tagad šeit brēcēji, nav tie paši, kas vēl pāris nedēļu atpakaļ aizgūtnēm priecājās par ķīniešu plastmasas egli, drāts burtiem ar ķīniešu lampiņām, katra apaļa tūkstoša vērtē un gaismiņām Korfa dārzā? Vai tie, teju 100 tūkstoši budžeta naudas acu priekam un kādiem sava konta papildināšanai nebija vajadzīgāki tagad un pavasara šķīdonī uz ielām un pašvaldības īpašuma ceļiem redzamā novēršanai, kā arī citu nejēdzību “salāpīšanai”?

  7
  3
 20. ja jau jūsuprāt iedzīvotājiem nevajag iet un braukt, tad kādēļ viņiem par saviem līdzekļiem jāuztur tāds liekēžu bars novada domē? Lai jūs tikai šeit BDZ un propagandas lapā BNV rēgotos fotogrāfijās un raportētu par saviem “sasniegumiem” pakalpojumu veikšanas jomā iedzīvotājiem. Izskatās, galvenā rūpe jums ir sava maciņa biezums.

  20
  1
 21. Ukraiņiem pašvaldības dotais ir kapeikas, salīdzinot ar gaidāmajiem ” radošajiem kvartāliem”.

  9
  1
 22. Šādu domi ievēlēja, jo lielākā daļa uz vēlēšanām neaizgāja. Un tie % kas nodeva balsis par šo domi ari paši strādā pašvaldibā. Paskatieties domes sēdes internetā, tur ir tikai nedaudz cilvēki, kam nav bailes uzdot jautājumus par lēmumiem un kuriem ir savs viedoklis. Pāerējie sarkst , bālē un 100% piekrīt visam ko kundziņs ar viltīgu smaidu saka galda gala 🙁 tada nu mums Bauska vadiba un tai pakļautie darbinieki. Kā saka ko sēsi to pļausi! Ziema paies un pienāks pavasaris un viss aizmirsisies.

  18
 23. nomirsti…tāpat nodokļus noteikti nemaksā
  no maniem nodokļiem puse sanāks, otra puse noteikti atradīsīes….

 24. Ceļi vienkārši šausmīgi! Dzīvs ledus! Nevarēju pie krustojuma nobremzēt un ieslīdēju priekšā stāvošai mašīnai aizmugurē. Braucu lēni, bremzēju laikus, mašīnā bija bērni. Pārdzīvojumi drausmīgi un skāde mašīnai…

 25. Tako tu dirs no 4dienas lidz 5dienai nebija nekas kaisits es personigi redzeju ka vid servis brauca pa ielu ar kaisitaju un nekas pa dirsu nebira.Super vides servis maksajam talak.

 26. Jā, protokolos parasti min absolūtā ledus esamību, absolūtā asfalta vai grants ceļa esamību, absolūto spožo sauli vai miglaino mēnesi, absolūto koku esamību gar ceļu, un, protams, absolūto braukšanas prasmi atbilstoši ceļa un laika apstākļiem

  1
  3
 27. Variet lieki neizmantot sarkasmu-esmu spējusi reaģēt visādos apstākļos,gan kad kāds pēkšņi izskrien priekšā,suns,cilvēks,auto(nerādot pagriezienu pārkārtojas uz joslu kurā esmu un tml),esmu izbraukusi daļu Eiropas,tur arī bijušas visādas situācijas,bet esmu spējusi reaģēt.Arī dienas atpakaļ uz A7 auto aizmuguri sanesa,bet par cik nebija tāds ledus-spēju “iztaisnot” vadāmību!Esmu nolēmusi iesniegt prasību tiesā pret tiem kas atbildīgi par ceļu segumu Bauskas pilsētā,man personīgi jau trešo dienu ir mentāli slikti un esmu pa gultu!

 28. zolei !!! Ko var čīkstēt par slideniem ceļiem un ielām ? Nejēdz braukt šādos laika apstākļos, uzliec šipenes .

  1
  8
 29. labāk uzliec “naglas” savām smadzenēm, lai būtu kur “aizķerties” lielas daļas iedzīvotāju paustajam. Ja jau jābūt, kā saki, tad labāk likvidēt lielu daļu ar domes “pakalpojumiem” saistīto amatu un atstāt vien “koncertnodaļu” izklaižu rīkošanai plebejiem. Jā, atstājama ir arī domes “celtnieku” varza, ES un vietējo nodokļu naudas “apguvei”

  1
  1
 30. Te runa ne tikai par autobraucējiem, bet arī par kājāmgājējiem. Sētnieku laikos celiņi bij notīrīti līdz asfalta segumam. Tagad izejot ielās vēl ap desmitiem nekas nav tīrīts. Tas, ko tas traktoriņš tur nošļūkā pa virsu neskaitās. Nobrauc pa celiņu gar vienu malu. Ķeksīša pēc. Par kaisīšanu vispār nerunāsim. Un nav te pie vainas ne eglītes ne gaismiņas. Vienkārši vajag godprātīgi pildīt savu darbu. Varbūt vajag atjaunot sētnieku brigādes? Cilvēkiem būtu darba vietas un 100% vismaz ietves būtu tīras.

 31. Kādus 5- 10 gadus senāk KUKu T-25 ap pieciem no rīta pamodināja tarkšķot un tīrot sniegu. Vaina varbūt nav traktoros, bet vaina ir traktoristos un priekšniekos. Laikam tajā laikā strādāja godprātīgs traktorists.

 32. Nesaprotu, pēc pašvaldības teiktā sanāk ka uzmanība ceļiem jāpievērš tikai tad, kad situācija ir kritiska? Nu zemas prasības pret savu pilsētu, iedzīvotājiem un sevi.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.