Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas kultūras centrā aplūkojama fotogrāfiju izstāde «Latvijai»

Bauskas kultūras centra (BKC) izstāžu zālē apskatāma tautas fotostudijas «Bauska» fotogrāfiju izstāde «Latvijai».

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Fotoizstādē «Latvijai» apskatāma Bauska, tās apkārtne, arī citas vietas Latvijā, cilvēki un dabasskati no pavisam cita skatpunkta. Katra fotogrāfa uzņemtajos attēlos redzams rokraksts, kas katram tik atšķirīgs.

Tautas fotostudijas «Bauska» vadītājs Arnis Indriks stāsta, ka šī izstāde, sākoties jaunajai darba sezonai, tiek organizēta jau daudzus gadus. «Šī parasti ir pirmā izstāde, kuru izliekam jaunās sezonas sākumā, lai parādītu labākās fotogrāfijas, kas uzņemtas aizvadītā gada laikā,» tā A. Indriks, «fotostudijā esam aptuveni 15 dalībnieki, taču ne visi vienmēr aktīvi apmeklē sanāksmes un pasākumus. Pats kolektīva kodols nav liels – tie, kuru darbi izlikti izstādē, arī ir aktīvākie.»

«Bauskas Dzīve» BKC izstāžu zālē ierodas mirkli pirms senioru kora «Sarma» mēģinājuma. Kora dalībniece Rita Strautzele pirms dziedāšanas nodarbības arī apskata fotoattēlus un atzīst, ka redzamais viņai ļoti patīk. «Šeit katru reizi ir ļoti skaistas izstādes, dažus no studijas dalībniekiem arī pazīstu, uzskatu, ka visiem ļoti labi padodas fotografēt,» teic R. Strautzele, «noskaņa ir patīkama, var izjust Latviju. Man vislabāk patīk dabasskatu fotogrāfijas. Jauki, ka var atnākt uz mēģinājumu un pie reizes arī apskatīt mākslu – pārējie koristi arī vienmēr pēta un skatās uz darbiem, diskutē par tiem.»

Izstādē apskatāmas Arņa Indrika, Māra Kreitenberga, Andra Dūmiņa, Antas Podžus, Raita Ābelnieka, Ģirta Donerblica un Ivara Prīša fotogrāfijas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.