Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novada dome lēmusi uzsākt “Īslīces ūdens” pievienošanu “Bauskas ūdenim”

Bauskas novada dome lēmusi uzsākt SIA “Īslīces ūdens” pievienošanu SIA “Bauskas ūdens”, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Audita un kapitālsabiedrību pārraudzības nodaļa veikusi Bauskas novada pašvaldības tiešās līdzdalības kapitālsabiedrībās izvērtējumu, kurā secināts, ka kapitālsabiedrības SIA “Īslīces ūdens” sniegtie pakalpojumi un apkalpojamā teritorija daļēji pārklājas ar Bauskas novada pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Bauskas ūdens” sniegtajiem pakalpojumiem un apkalpojamo teritoriju un ka abu kapitālsabiedrību apkalpotos ūdensapgādes tīklus ir iespējams apvienot vienā tīklā.

Izvērtējumā konstatēts, ka abu kapitālsabiedrību resursus un infrastruktūru varētu pārvaldīt veiksmīgāk, ja to pārvalde tiktu īstenota kopīgi. Tādēļ ieteicams pašvaldībai, kas ir abu kapitālsabiedrību īpašniece, tās apvienot. Tāpēc Bauskas novada dome lēma uzsākt SIA “Īslīces ūdens” pievienošanu SIA “Bauskas ūdens”.

Abas kapitālsabiedrības pieder Bauskas novada pašvaldībai, nodrošina līdzīgus pakalpojumus un abām ir deleģētas pašvaldības funkcijas – tās nodrošina iedzīvotājiem ūdens apgādi un kanalizācijas notekūdeņu savākšanu, novadīšanu un attīrīšanu. SIA “Bauskas ūdens” sniedz šos pakalpojumus Bauskā, bet SIA “Īslīces ūdens” Īslīces pagasta Rītausmu, Bērzu un Pastališķu ciemos, kā arī Bauskā, Mūsas upes kreisajā krastā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Bauskas ūdens” 2021.gadā strādājusi ar apgrozījumu 760 000 eiro un peļņu 5930 eiro, liecina “Firmas.lv” dati.

SIA “Īslīces ūdens” apgrozījums 2021.gadā bija 280 000 eiro un zaudējumi – 800 eiro.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (9)

  1. А когда в Залите будет асфальт?Обещают уже давно.

    2
    4
  2. Īslīcīšiem.Te tikai aizmirsts pateikt,ka pluss vēl 2 eiro jāmaksā par rēķinu izrakstīšanu,kas ir obligāta.2 eiro par vienu rēķinu.Prātam neaptverami.Cilvēkiem (daudziem) tie rēķini vispār nav vajadzīgi.Vai tas neizskatās pēc reketa.

  3. Nu tadi zaudejumi- paris reizes izsaukt bu kan. Mucu. ja visi to mierigi pienem par normu, tad maksajiet…

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.