Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novada izglītības iestāžu audzēkņi piedalās “Labo darbu nedēļā”

Labo darbu nedēļa notiek jau kopš 2014. gada. Pie mums tā parasti galvenokārt ir vides sakopšana vai kaut kā garšīga sagatavošana, savukārt citur ir arī tādas aktivitātes kā mākslas terapijas sesija, senioru sveikšana, rūpes par dzīvniekiem un citas aktivitātes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vairāk ar paveikto var iepazīties mājaslapā «labodarbunedela.palidzesim.lv», sadaļā «Labo darbu karte». Šogad jau reģistrēti 190 paveiktie labie darbi, kuros iesaistīti 4980 dalībnieki.

Labo darbu nedēļas aktivitātēs regulāri piedalās Bauskas novada izglītības iestāžu audzēkņi, un arī šogad viņi paveikuši dažādus darbus.

Savas izglītības iestādes apkārtni aicināja sakopt Bauskas Valsts ģimnāzijas pedagoģe Ina Cepure. 7. oktobrī rīkoja talku, lai novāktu zarus un lapas. «Sētniekiem nepieciešama palīdzība,» tā I. Cepure.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Grenctālē aktivitātēs iesaistījās Mežgaļu mazpulks. 4. oktobrī uzmanību veltīja autobusu pieturas apkārtnes sakopšanai, savukārt 7. oktobrī devās uz Liepu kapiem, kur arī grāba lapas un lasīja zarus. Aktivitāti organizēja Dace Kalniņa.

Pilsrundāles vidusskolas audzēkņi grāba lapas Rundāles pils dārzā. Foto: no albuma.

Pilsrundāles vidusskolas audzēkņi iepriekšējā nedēļā grāba lapas Rundāles pils dārzā. 6. oktobrī aktivitātēs iesaistījās pedagoģes Aigas Vangales 6.a klase un pedagoģes Ilzes Balodes 9.b klase. Savukārt 7. oktobrī darbojās Žannas Matulevičas 7.a klase. «Strādājām čakli! Nedaudz traucēja vējš,» īsi par to, kā veicās skolēniem.

Labdarības pasākums notika Rundāles pagasta pirmsskolas izglītības iestādē «Mārpuķīte». Tur bērni 7. oktobrī lasīja ābolus, kurus daļu izspieda sulā, bet daļu izvārīja ievārījumā ukraiņu ģimeņu bērniem. Bija arī gards atbalsts no bērnu ģimenēm ziemas krājumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Labo darbu nedēļā Pilsrundāles vidusskolas 4.a un 4.b klases skolēni kopā ar vecākiem sagatavoja ļoti noderīgu paciņu ar mazām zeķītēm biedrībai “Silti”, kura nenogurstoši rūpējas par priekšlaikus dzimušiem bērniņiem. Foto: no albuma.

Vecumnieku vidusskolā aktivitātē iesaistījās pirmsskolas grupas «Spārītes», «Mārītes» un «Bitītes», kuru audzēkņi un vecāki jau 1. oktobrī sarūpēja rudens našķus, gardumus ziemai, pašu vāktas tējas, pašu ceptus cepumus, kurus rūpīgi iesaiņoja bērnu rotātos dāvanu maisiņos. Tos starptautiskajā Senioru dienā dāvināja Vecumnieku pansionātam «Atvasara». Aktivitātē iesaistījās 75 cilvēki. Tā informē Inese Kokorēviča-Praškeļeviča.

Skaistkalnes vidusskolā bija ieplānotas divas aktivitātes. 3. oktobrī 4. klases skolēni tīrīja akvāriju un pievienoja iegādāto ūdens sildītāju. «Taupot apkures resursus, klasē ir vēsi, tādēļ iepriecinājām akvārija zivtiņas ar ūdens sildītāju,» tā skaistkalnieši. Savukārt 7. oktobrī 1. – 3. klašu audzēkņi nodeva makulatūrā savāktos papīra atgriezumus un izlietoto papīru.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

  1. Man liekas, labie darbi ir tie, kurus dara ārpus tiešo pienākumu veikšanas. Stundu laikā grābt lapas – tas ir vai nav labais darbs? 🙂 Kas var būt labāks par šo!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.