Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novada jaunos uzņēmējus aicina pieteikties Jelgavas biznesa inkubatora pirmsinkubācijas programmā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jelgavas biznesa inkubators aicina Bauskas novada jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties pirmsinkubācijas programmai. Pieteikumu iesniegšana noritēs līdz 21. martam, portālu informēja LIAA Jelgavas biznesa inkubatora vecākā projektu vadītāja Renāte Bērante.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa akcentēja, ka biznesa inkubators ir vieta, kur notestēt savas biznesa idejas dzīvotspēju. “Tā ir iespēja satikt līdzīgi domājošos, pievienoties lielākajai jauno uzņēmēju kopienai Latvijā, mācīties no citu uzņēmēju pieredzes, dibināt kontaktus un sešu mēnešu laikā no idejas nokļūt līdz pirmajai pārdošanai vai produkta/pakalpojuma prototipam,” teic R. Bērante.

Pirmsinkubācijas programma ir piemērota gan fiziskām, gan juridiskām personām. Tā sevī ietver apmācības, mentoringu, konsultācijas un nepieciešamības gadījumā nodrošina ar piemērotu vidi idejas attīstīšanai – koprades telpas.

R. Bērante pavēstīja, ka šobrīd pirmsinkubācijā Bauskas novada uzņēmēji attīsta tādas idejas kā betona interjera priekšmeti, darba mēbeles un instrumenti skaistumkopšanas nozarei, priekšmetu ūdens apdruka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iepriekš pirmsinkubācijas programmā Bauskas pilsētas un novada jaunie uzņēmēji attīstījuši tādas idejas kā dārzeņu, augļu, ogu, lakstaugu cepumi, konditorejas izstrādājumi, dabīgā akmens un betona izlietnes, putnu dzīvotnes, tūrisma pārtikas ražošana, keramikas darbnīcas, māla flīzes, vegāniskās pārtikas ražošana, koka mājas, sublimētu pārtikas produktu ražošana, viesnīcas izveide, karameļu darbnīcas, ēnu teātra izveide, apakšveļas ražošana, dizaina trauki mājdzīvniekiem un daudzas citas. Lielākoties tie ir bijuši pārtikas un dizaina priekšmetu biznesa ideju autori.

Pieteikšanās LIAA biznesa inkubatoru pirmsinkubācijas programmai norisināsies vēl līdz 21. martam. Pirms pieteikuma aizpildīšanas, interesenti no Bauskas novada aicināti pieteikties uz klātienes un tiešsaistes konsultācijām, rakstot uz e-pastu jelgava@liaa.gov.lv. Savukārt pieteikums iesniedzams elektroniski ar drošu elektronisko parakstu, nosūtot to uz pasts@liaa.gov.lv vai caur portālu www.latvija.lv.

LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA Biznesa inkubatorus finansē ERAF projekts “Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.