Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novada pašvaldībā aktualizē vakances, bet publiski tās nav atrodamas

Bauskas novada domes finanšu komitejas sēdē skatīja vairākus jautājumus, kas saistīti ar Bauskas un Vecumnieku apvienību pārvaldēm, kur pieminēja arī vakances uz darba vietām. Tomēr publiskajā telpā informācija par brīvajām darba vietām gandrīz neparādās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Finanšu komitejas sēdē 21. septembrī deputāti skatīja lēmumprojektus par grozījumiem Bauskas novada pašvaldības iestāžu «Bauskas apvienības pārvalde» un «Vecumnieku apvienības pārvalde» nolikumos.

Sarunu gaitā deputāte Līga Rimševica interesējās par to, kādas ir vakances pašvaldības iestādē. Bauskas apvienības pārvaldes vadītāja Līga Vasiļauska informēja, ka ir septiņas vakances – nekustamo īpašumu nodaļas vadītājs, sporta darbu organizators Bauskas pilsētā, divi tehniskie darbinieki Bauskas pilsētā, sporta organizators uz pusslodzi Vecsaules pagastā, tehniskais strādnieks un lietvedis Īslīces pagasta nodaļā. Vecumnieku apvienības pārvaldes vadītāja Dace Šileika informēja, ka kopā ir piecas vakances apvienībā.

«Vakances var skatīt Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapā. Par sporta organizatoriem uzrunāju sporta skolas trenerus. Neviens nepiekrita,» pauda L. Vasiļauska. «Nevaram atrast darbiniekus, ja tikai uzrunā. Ir jāsludina publiski, un tad var saprast, vai ir pieteikšanās amata vietai. Treneri ir noslogoti, viņiem ir savas darba vietas, viņi par tādu atalgojumu nenāks strādāt,» komentēja Līga Rimševica.

«Bauskas Dzīve» pārbaudīja, vai vakances ir atrodamas Valsts nodarbinātības aģentūras mājaslapas vakanču sadaļā, norādot, ka meklē darbu Bauskas novadā. Nevienu no minētajām vakancēm atrast neizdevās un neizdevās arī tās atrast Vecumnieku apvienības teritorijā. Dažas vakances atzīmētas Bauskas novada pašvaldības interneta mājaslapas vakanču sadaļā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (8)

 1. Varbūt vajadzētu nolikt treneru algas pretī direktoru “lielajam” atalgojumam? Ņemot vērā, ka treneri vai sporta skolotāji strādā vismaz divās/ trijās iestādēs.

  7
  6
 2. Konkrēti pārbaudīju rakstā minēto amati lietvedis Īslīces pagastā. Jā, tādas vakances vispār nav un nav nekur. Laikam parastajiem mirstīgajiem nav jāzina. Protams, alga tur varētu būt smieklīga, bet varbūt kādam, kas uz vietas dzīvo un prasmes atbilst, derētu. Acīmredzot pagasta Sandra taupa vietiņu kādai sev pietuvinātai personai.

  31
  2
 3. Tur jau Īslīcē Sandrai tā visi radiņi strādā ,gan jau vēl kam glabā vietu.

  17
  3
 4. Vispār jau valsts un pašvaldību vakancēm OBLIGĀTI jābūt Nodarbības valsts aģentūra CV un vakanču portālā! Tas noteikts MK noteikumos jau 2 gadus! Izņēmums ir iekšējie konkursi , bet tad arī drīkst pieņem (pārcelt) tikai jau strādājošu darbinieku, nevis kādu no malas.

 5. Par MK noteikumu neievērošanu konkrētie pašvaldības atbildīgie darbinieki jau ir sodīti? Visticamāk nav sodīti un netiks sodīti. Tad kāpēc iedzīvotājiem jāievēro likumiem uzspļaujošās pašvaldības saistošie noteikumi? Kāpēc?!

 6. Precizējums Montai – to nosaka Bezdarbnieku un darba meklētāju atbalsta likuma 8.prim pants – Valsts un pašvaldību institūcijas … informāciju par atklātiem pretendentu konkursiem uz brīvajām darba vietām publicē Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.