Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novadā sākta “Rail Baltica” projektam nepieciešamo īpašumu atsavināšana

Bauskas novadā sākta “Rail Baltica” projektam nepieciešamo īpašumu atsavināšana, informē SIA “Eiropas Dzelzceļa līnijas” nekustamā īpašuma speciāliste Iveta Antoneviča.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Rail Baltica” reģionālās dzelzceļa stacijas ēkas vizualizācija. Foto: Publicitātes attēls

Pamatojoties uz projektētāja izstrādātajiem tehniskajiem risinājumiem, SIA “Eiropas Dzelzceļa līnijas” ir uzsākusi “Rail Baltica” projekta īstenošanai nepieciešamo nekustamo īpašumu vai nekustamo īpašumu daļu atsavināšanu Bauskas novadā. “Rail Baltica” projekta skarto nekustamo īpašumu īpašniekiem – gan privātpersonām, gan pašvaldībai – ir nosūtīti paziņojumi par nekustamo īpašumu vai to daļu atsavināšanas nepieciešamību sabiedrības vajadzībām.

Par pieciem pašvaldībai piekritīgiem zemesgabaliem, kas atrodas Iecavas pagasta teritorijā un ir nepieciešami “Rail Baltica” projekta realizācijai, jau pieņemts pašvaldības lēmums par šo zemesgabalu nodošanu valstij Satiksmes ministrijas personā. “Rail Baltica” dzelzceļa trase šķērsos vairākus pašvaldības ceļus, un projekta tehniskie risinājumi paredz šo ceļu posmu pārbūvi un jaunu posmu izbūvi, tāpēc par ceļu būvdarbiem nepieciešamajām ceļu daļām pašvaldība slēgs līgumus ar SIA “Eiropas Dzelzceļa līnijas”.

Privātie nekustamie īpašumi vai to daļas atsavinās Sabiedrības vajadzībām nepieciešamā nekustamā īpašuma atsavināšanas likumā noteiktajā kārtībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmums “Eiropas Dzelzceļa līnijas” organizē un īsteno “Rail Baltica” projekta ieviešanu Latvijā, tostarp arī nekustamo īpašumu atsavināšanu.

“Rail Baltica” projekta dzelzceļa pamattrases projektēšana ir kopuzņēmuma “RB Rail” AS atbildībā. “Rail Baltica” projekta posmu “Misa-Latvijas/Lietuvas robeža” projektē “IDOM Consulting, Engeneering, Architecture, S.A.U.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (4)

  1. Kompensācijas par atņemtajiem īpašumiem ” sabiedrības interesēs ” noteikti būs ” milzīgas ” ?

    4
    3
  2. Sviests, kas notiek MŪSU MĪĻAJĀ ZAMĒ!!! Viens secinājums man personīgi, cilvēkam kas uzaudzis pēckara gados, bet saglabājis skaidru un noteiktu dzīves morāli, par pareizu Valsts vadīšanu. Mūs dzen aizvien izteiktāk PSRS ideoloģijas murgā, mūsu mīļā un tik “TUVĀ UN SIRDIJ TĪKAMI GODĪGĀ” valdība…. SVIESTS!!! Jautājums?? Cik tas ilgi turpināsies??? Nācu pie sāpīga slēdziena…. “NEKAD”!!!

    5
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.