Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novadā šogad turpināsies sociālo un infrastruktūras objektu izbūve

Bauskas novadā šogad turpināsies sociālo un infrastruktūras objektu izbūve, informēja pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projektā Bauskā notiek daudzfunkcionālā sociālo pakalpojuma centra Rūpniecības ielā pārbūve un atjaunošana, un ēkas Slimnīcas ielā pārbūve. Šeit tiks izveidoti grupu dzīvokļi pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem un pakalpojums “Atelpas brīdis” pieaugušajiem. Ēkā Slimnīcas ielā 4 turpinās arī divi projekti energoefektivitātes paaugstināšanai.

Kā vēstīts iepriekš, turpinās telpu pārbūve Bauskas 2. vidusskolā un ir uzsākta inventāra iegāde. Turpinās arī Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas pārbūve un Vecumnieku vidusskolas piebūves būvniecība.

Ēkai Uzvaras ielā 1, kur atrodas Bauskas novada administrācija, tai skaitā Bauskas Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centrs un tiek organizēts arī Bauskas novada domes darbs, tiks veikta projektēšana, lai īstenotu projektu energoefektivitātes paaugstināšanai un pieejamības nodrošināšanai. Savukārt ēkai Uzvaras ielā 3 tiek izstrādāts pārbūves projekts Bauskas Centrālajai bibliotēkai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novadā tiks īstenots projekts Sociālā dienesta ēku vides pieejamības nodrošināšanai ēkām Rūpniecības ielā 7 Bauskā un Rīgas ielā 29 Vecumniekos.

ERAF projektos plānots izveidot un attīstīt primārās aprūpes centru Iecavā trīs ārstu praksēm, un uzsākt projektu energoefektivitātes paaugstināšanai sporta skolai “Dartija” Iecavā. ERAF projektā Iecavā plānots arī izveidot un attīstīt Dienas aprūpes centru sociālo pakalpojumu sniegšanai personām ar garīga rakstura traucējumiem Baldones ielā 65. Ēkā turpinās pārbūve, lai tajā varētu ierīkot daudzfunkcionālu sociālo pakalpojumu centru.

Turpinās Liepu ielas pārbūve Brunavas pagastā.

Foto – Ēkas Slimnīcas ielā Bauskā pārbūve. Šeit tiks izveidoti grupu dzīvokļi pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem un pakalpojums “Atelpas brīdis” pieaugušajiem. Autors – www.bauskasdzive.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (16)

 1. un cik ir to bērnu tajā, vēl pagājušajā gadā atklātajā iestādē ar grūti izrunājamo nosaukumu Zaļajā ielā? To bērnu, kuru uzturēšanās izmaksas iestādījumā ir krietni virs tūkstoš eiro mēnesī? Un kā tas salīdzināms ar to vecāku iespējām, kas šādus bērnus uztur ģimenē, savu aldziņu iespēju robežās?

  27
  1
 2. Papētot bīvniecības tāmes miljonus liekas , ka puse 22 000 novada iedzīvotāju ir ar garīgās attīstības traucējumiem, kam steidzami vajag palīdzību 1200 eiro mēnesī , pareizāk laikam , ka dome domā , ka visi 40 000 ir ar traucējumiem izņemot viņus 4 000

  22
  1
 3. Zaļajā ielā bērni ārā nav redzami, arī vasarā un rudenī nebija redzami. Dažreiz ir redzēts pagalmā jaunākā vecuma pusaudzis, bet tas varbūt ir darbinieces bērns. Tātad bērnu nav, ir tikai varbūt viens, varbūt bērnus nelaiž svaigā gaisā. Kaut kas tur nav riktīgi.Varbūt vienkārši kādas personas dzīvo privātmājā ar savu bērnu. Zurnālisti varētu sniegt interviju no šī “objekta”.

  22
  1
 4. Lai jaunietis Bauskā dabūtu dzīvokli ir jādabū izziņa par psihiskajām novirzēm? Bauskā jauniešiem un jaunajām ģimenēm ir ļoti slikta situācija. Īres dzīvokļu ir maz un tie ir dārgi, arī maz dzīvokļus pārdod. Zemesgabalu mājas būvniecībai nav vai arī tie ir tik dārgi, it kā zemes pārdevēji to zemi paši ir radījuši. Bauskas nelaime ir daži nekustamo spekulanti, kas uzpērk visus privāto un pašvaldības nekustamos īpašumus un pievieno šiem īpašumiem sava “personiskā šarma pievienoto vērtību”. Un daži ierēdņi viņiem noteikti sniedz informāciju un organizatorisko atbalstu. Par velti? Stutējot dažus spekulantus aizdzīsiet no Bauskas daudzus jauniešus un jaunās ģimenes, nodokļu maksātājus. Nozāģēsiet zaru uz kura sēžat.

  34
  3
 5. vai mūsu valstī pašvaldības nav nonākušas tādā attīstības stadijā, kādā šeit kādreiz bija valdošā muižniecība? Arī tolaik tā neiztika bez galminiekiem (tagad deputātiem un vadošajiem speciālistiem). Skatoties sēžu video, arī tagad parādi komandē viens “galvenais muižnieks”, pārējie vienbalsīgi paceļ rociņas,

  14
  1
 6. diez, cik simti tūkstoši tiks pieprasīti objekta Slimnīcas ielā beigu stadijā? Kā arī, vai jau realizētajā “deinstitucionalizācijas” projekta ietvaros, neskaitot ēkas “restaurācijā” ieguldīto naudu, tagad darbinieču algu izmaksām, ēkas uzturēšanas un loģistikas izmaksām izlietotā nauda kopumā viena bērna uzturēšanai paredzētās izmaksas šajā iestādē jau nav sasniegušas kādus 5 tūkstošus mēnesī?

  11
 7. Uz ” deinstualizētajiem” visvieglāk norakstīt naudu. Varbūt Zaļajā ielā imitē bērnunamu? Privātmāja, apkure, komunālie par velti, zāles pļaušana par velti, citi labumi arī, vajag tik reālu vai nereālu vienu deinstitualizējamo… Nu neredz tos bērnus ārā, pat vasarā. Sākotnēji bija informācija, ka slimus bērnus nepieņems. Veseliem bērniem svaigs gaiss un pagalms ir normāli un nepieciešami. Bet bērnus nemana…

  9
  2
 8. Bauskā 30 gadu laikā jauna dzīvokļu ēka ir uzcelta tikai viena, netālu no jaunā būvmateriālu veikala. Kur dzīvot jaunajiem? Privatmājās par pusmiljonu? Ar Bauskas algām? Bez piekļuves valsts vai pašvaldības budžetam? Ja Kanādā esot mājokļu krīze un kanādietim esot jāstrādā 11 gadus tikai mājoklim, tad uz šodienas situāciju latvietim Latvijā cilvēcīgam mājoklim ir jāstrādā 25 gadus vai pat vairāk, turklāt joprojām pastāv risks, ka banka mājokli atņems un bankai maksāsi par neko! Pirms vēlēšanām solītāji solīja kait ko dzīvokļu celtniecības sakarā, bet laikam pa tukšo. Jāgaida kādu radinieku nāve….Vai jāemigrē. Starp citu, vai Bauskas nekustamo īpašumu darboņi visus nodokļus ir nomaksājuši, nevienu tantiņu nav apkrāpuši, izsolēs labi uzvedas?

  9
  1
 9. Ieejam ss.lv Bauskas novadā ir 30 piedāvājumi par dzīvokļa nomu. vari arī pirkt atļaut NOVADAM b’īvēt tas ir nonsens , tad 1 kavadrātmetrs maksās 3000 eiro

  4
  2
 10. Bauskā daudzdzīvokļu mājās tik daudz tukšu dzīvokļu,īrējiet. pērciet un neņaudiet, par velti jums neviens neko nedos, tas tomēr beidzot ir jāsaprot.

  7
  10
 11. Sāk komentēt nekustamo īpašumu “lauvas”. Kas jums maksās jūsu ” laimes cenu” ? Iesāliet…

  9
  5
 12. kad beidzot stāsies spēkā, pašlaik “iesaldētie” bet jau skaidri zināmie jaunie NĪN tarifi, tad diez vai arī tagadējiem izīrētājiem un īpašniekiem tie liksies “saldi”, nemaz nerunājot par tiem, kam aizņēmums bankā vai jau esošajām ēkām steidzams remonts vajadzīgs. Jau tagad ļoti daudziem tas ir “kosmoss”

 13. Kariņa valdības deklarācija esot paredzēta energoefektīvu pašvaldības īres dzīvokļu būvniecība. Mūsu pašvaldībai Kariņa valdība nav valdība?

  7
  1
 14. tapec ka daziem tas ir izdevigi dala naudas aiziet pa citu reni, visi buvniecibas konkursi ir korumpeti, tipiska shema Latvija.

 15. Trakāk vairs nevar būt! Labāk dzīvokļus jaunajiem ārstiem uztaisījuši ko piesaistīt novadam.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.