Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novads atzīts par uzņēmumiem draudzīgāko pašvaldību

Balvas kā uzņēmējiem draudzīgākie novadi Latvijā šajā gadā saņēmuši Bauskas novads un Jūrmalas valstspilsēta, portālu informēja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Biznesa augstskolu “Turība”, “Junior Achievement Latvia” un sabiedriskās domas pētījuma centru SKDS 25. maijā pasniedza komersantiem draudzīgākās pašvaldības balvas trīs augstāk novērtētajiem pretendentiem kategorijās “Uzņēmumiem draudzīgākā valstspilsēta 2022” un “Uzņēmumiem draudzīgākais novads 2022”.

LTRK skaidroja, ka pretendenti tika vērtēti pēc dažādiem kritērijiem – pašvaldības atbildes uz uzņēmēja interesi attīstīt biznesu konkrētajā reģionā, pašvaldības atbalsta izglītības iestādēm uzņēmējdarbības programmu īstenošanā un skolēnu mācību uzņēmumu organizēšanā, pašvaldības pašvērtējuma, uzņēmēju vērtējuma un reģistrēto uzņēmumu daudzuma konkrētajā pašvaldībā.

“Šīs balvas mērķis ir godināt tās pašvaldības, kas ir uzņēmumiem draudzīgākās un mērķtiecīgi strādā, lai uzlabotu uzņēmējdarbības vidi savā novadā, kā arī veido dialogu ar sava novada uzņēmējiem un viņos ieklausās. Esam secinājuši, ka šim dialogam un atgriezeniskajai saitei ir milzīga nozīme, jo tādā veidā var operatīvāk sniegt atbalstu un sadarbība var notikt kvalitatīvāk,” komentēja LTRK Pakalpojumu padomes priekšsēdētāja Daiga Kiopa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kategorijā “Uzņēmumiem draudzīgākā valstspilsēta 2022”  1. vietu ieguva Jūrmalas valstspilsēta, 2. vietu Rīgas valstspilsēta, bet 3. vietu Ventspils valstspilsēta. Savukārt kategorijā “Uzņēmumiem draudzīgākais novads 2022” pirmo vietu ieguva Bauskas novads, bet 2. un 3. vietu dala Kuldīgas novads un Tukuma novads.

Bauskas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības un mārketinga departamenta vadītāja Laura Ārente: “Tas ir ne tikai liels prieks, bet arī liels stimuls turpināt uzsākto kursu darboties uzņēmējdarbības atbalstam. Sākot jau no pašiem pamatiem, kas tiek ielikti izglītības iestādēs, līdz pat darbam ar uzņēmējiem, risinot viņiem svarīgus jautājumus.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (10)

 1. Kur tad mums te ir tie plaukstošie attīstītie biznesi? Esam lauksaimniecības reģions un tas attīstās tāpat, kur tad te pašvaldības iesaiste?

  14
  2
 2. Balva iet rotācijas kārtībā, lai pilnīgi visas pašvaldības varētu iegūt to un LTRK varētu sevi reprezentēt visur, saistība ar saturu protams nav. LTRK jau arī tāda pasenila organizācija. Piedodiet par kritiku, bet nu dažreiz rozā brilles jānoņem. 😉

  11
  1
 3. jo novadā, it sevišķi pēc apvienošanas, kur vēl var būt draudzīgāk kā lielajā uzņēmumā- novada pašvaldībā. Ir jau daži sīki kašķīši, bet tāds teātris no abām pusēm, kā Šašiņa laikā vairs nenotiek vai netiek pieļauts

  7
  1
 4. Nu te tiešām jāsaka Ku KŪ – Cirks aizbrauca, klauni palika. Pašvaldība nekaunējās balvu pieņemt?

  10
 5. ja teātra izrādē kā rekvizīts izmantota bise, tad vismaz izrādes beigās tā izšaus. Ja ministrijās aiz neko darīt tāda balva izdomāta, tad kādam tā arī jāpasniedz, un šoreiz rinda pienākusi Bauskas domei….

 6. šo draudzīgākas pašvaldības balvu it kā pasniedz uzņēmēju organizācijas, bet visas tās ir ministriju paspārnē, kur ministrijas par viņām tur rūpi kā vistas par saviem cālēniem, jo tieši šīs tā sauktās sab. organizācijas ir ministriju atbalsta veidojumi, lielākoties, kā arī tām tiek zināma daļa no ministriju budžeta

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.