Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novads sadraudzības pilsētai Malinai dāvina apkures katlu

Vakar, 2. janvārī, Bauskas novada sadraudzības pilsētas Malinas pašvaldības priekšsēdētājs Oleksandrs Sitailo vietnē «Facebook» dalījās ar ziņu, ka Malina saņēmusi  jaunā gada dāvanu – apkures katlu no Bauskas novada.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ukrainas pilsētas Malinas pašvaldības vadītājs O. Sitailo «Facebook» personiskajā kontā publicējis: «Šajās dienās mūsu kopiena saņēma Jaungada dāvanu, proti, cietā kurināmā katlu. Tik nozīmīgo un ļoti nepieciešamo palīdzību mums sniedza draugi no Bauskas (Latvija). Šis katls nodrošinās apkuri bērnudārzam «Kumelītes». Līdz ar to attālināsimies no dārgās centralizētās gāzes apkures un tiks palielināts mūsu bērnu uzturēšanās komforts šajā pirmsskolas iestādē. Iepriekš no brāļu pilsētas Bauskas saņēmām lielu un ērtu autobusu, kas nodrošina transportu skolasbērniem Malinā. Paldies Bauskas pilsētas vadībai un iedzīvotājiem par mūsu problemātiskās situācijas izpratni un palīdzību tās risināšanā!»

«Bauskas Dzīvei» Bauskas novada pašvaldības vadītājs Aivars Okmanis pastāstīja, ka apkures katls tika nogādāts uz Ukrainu ar organizācijas «Tavi draugi» palīdzību, viņi aizveda katlu uz Ļvovu, kur tas stāvēja noliktavā un gaidīja, kad tam no Malinas atbrauks pakaļ. Vakar viņi tam aizbraukuši pakaļ. Apkures katls nav jauns, tas agrāk tika izmantots Kurmenes pagasta katlumājā, kur tagad ir iegādāts jauns katls. «Līdzīgi, ar organizācijas «Tavi draugi» palīdzību, mēs esam nolēmuši dāvināt Malinai arī dīzeļģeneratoru, ko iepriekš viņi arī nosaukuši starp nepieciešamākajām lietām,» informē A. Okmanis.

Foto – Malinai no Kurmenes nosūtītais apkures katls. Attēls no O. Sitailo “Facebook” konta.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (6)

  1. Nu re kā mīnuso, kad paprasa par samaksātajiem nodokļiem, jo lielākajai, bet ne labākajai, komentētāju daļai dzīve sastāv no socpabalstiem, un tikai žults ir plusā

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.