Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas pašvaldības gādāto autobusu līdz jaunnedēļai aicina piepildīt ar Malinas iedzīvotājiem vajadzīgām lietām

Kā «Bauskas Dzīve» jau vēstījusi, Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis un Malinas (Ukraina) pašvaldības vadītājs Oleksandrs Sitailo 4. jūnijā parakstīja abu pašvaldību sadarbības līgumu. Pašlaik ir nopirkts autobuss 51 pasažierim, ko plānots līdz Jāņiem piepildīt ar karā cietušajiem cilvēkiem nepieciešamām lietām un nogādāt Malinā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Ukrainas kopienas Malinas iedzīvotāju atbalstam un vajadzībām autobusu Bauskas novada pašvaldība iegādājās no uzņēmuma «Nordeka». Attēlā – pie autobusa Malinas pašvaldības vadītājs Oleksandrs Sitailo (pirmais no labās) kopā ar Bauskas domes priekšsēdētāju Aivaru Okmani (trešais no labās) un «Nordekas» darbiniekiem. Foto no albuma.

Bauskas novada pašvaldība kopā ar biedrību «Laiks jauniešiem» aicina Bauskas novada iedzīvotājus iesaistīties labdarības akcijā, sniedzot atbalstu novada sadraudzības pilsētai Malinai.

Malinā pilnībā sagrautas vai daļēji bojātas ap 700 dzīvojamās mājas, te arī uzņemti ap diviem tūkstošiem bēgļu no Ukrainas austrumu daļas, turklāt ik pa laikam tiek raidīti arī Krievijas Federācijas spēku raķešu šāviņi, tā «Bauskas Dzīvei» skaidroja Malinas kopienas galva O. Sitailo. Tā kā trīs skolas vispār nevarēšot atsākt darbu, bērni un pedagogi būs jāved ar autobusu uz citām mācību iestādēm; vienu no pašu pašvaldības autobusiem nodevuši armijas vajadzībām, otrs sašauts. Tādējādi Bauskas novada dāvinājums būs ļoti noderīgs.

Malinas skolēnu vajadzībām Bauskas novada pašvaldības iegādātais autobuss, vietas 51 pasažierim. Foto no albuma.

Biedrības «Laiks jauniešiem» vadītājs Gints Jankovskis stāsta, ka jau jaunnedēļ Bauskas pašvaldības ziedotais autobuss dosies ceļā uz Malinu, bet to sadarbībā ar novada iedzīvotājiem nepieciešams piepildīt ar dažādām mantām, kuras nepieciešamas Malinas cilvēkiem. Biedrība aicina ziedot: pārtikas produktus (makaronus, konservus, miltus, cukuru, dažādus putraimu veidus), traukus labā stadijā (tējkannas, šķīvji, bļodas, karotes, dakšas, naži, pannas un katli), sērkociņus, gultas veļu, dvieļus, segas, spilvenus, pledus, baterijas, lukturus.

Ziedot iespējams Saulainē, Skolas ielā 4 (darba dienās no plkst. 10 līdz 16) vai citviet pēc iepriekšējas vienošanās, zvanot Gintam Jankovskim (+371 28 646 934). Tāpat noderēs arī nauda, to iespējams ieskaitīt biedrības kontā.

Ziedojumus aicina veikt:
Nosaukums: biedrība «Laiks jauniešiem»
Reģistrācijas numurs: 40008293617
Juridiskā adrese: Lauktehnika 14-13, Rītausmas, Īslīces pagasts, Bauskas novads, LV 3901
Konts: LV62HABA0551047710873
Mērķis: Malinas atbalstam

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (11)

 1. Varbūt paši deputāti arī piepildiet šos autobusus ar pārtiku, jo algas jums tūkstošos???.. Kad vietējiem palīdzēs???

  38
  12
 2. Paši braukā ar šrotiem, kāds izskatās tas vecu vecais zaļais bus, ŠAUSMĪGS. BET NU BAGĀTS DARA KĀ GRIB…….

  15
  12
 3. Paklau, tautieši, nu, neiespringstam tik ļoti! Nav jau obligāti visiem jāziedo, taču nav jau arī tā, ka visi brauc ar šrotiem un brokastīm ēdienu meklē pie miskastēm. Palīdziet tie, kas to var atļauties, un kuru turība no tā daudz necietīs, un arī būs gana labi!

  36
  3
 4. Sāk jau apnikt ar tiem ziedojumiem ukraiņiem… visur kur bija kari, bēgļi tāda uzmanība nebija… Kas uzņemas viņus atbalstīt dariet paši, bet tos ukraiņus jau ar varu visur uzbāž… Drīz viņus sāks dzīt projām..

  16
  28
 5. Ja nevēlies ziedot, neziedo! Neviens tev ar varu no kabatas tos centiņus nevelk, taču nesāc te aģitēt, ka šis karš ir kaut kāds pūniešu karš kaut kad aizvēsturiskos laikos un kaut kur Vidusjūras baseinā. Šis karš jau tagad notiek tepat pie mūsu mājas sliekšņa, un nu jau nevienam nav ilūziju, ka, Ukrainai krītot, arī pie mums 1941. un 1949. gads var atkārtoties vēl daudz baisākā izpildījumā.

  32
  7
 6. tā arī netikām skaidrībā, kurai Malinas kopienai tad tiks tas mūsu dāvinājums, kuras Malinas kopienas “galva” ir O. Sitailo. Nebūs tak LGBT draugu kopienas? Jeb BDz tie žurnālisti tādi pašvaki, ja uzskata, ka Ukrainas pilsētās dzīvo vai uzturas kopienas. Varbūt, drīz BDz ar prieku paziņos- Bauskas kopiena….

  6
  5
 7. Kopiena ir cilvēku grupa, kurus vieno kaut kas kopīgs, piemēram, dzīvesvieta, intereses, valoda, reliģija, normas, izcelsme, vajadzības. Visbiežāk ar to saprot cilvēku grupas, kas dzīvo noteiktā vietā, ko vieno kopīga valoda, izcelsme, reliģija vai kas cits.

  6
  1
 8. Vietējam ļauneklim…. Karš Latvijā nebūs un baidās kam naudas maisi tagad.. Un ukraina vairākas reizes lielāka pa Latviju…. Ukraina pirms tā kara iedzīvotāji dzīvoja nabadzībā ar korumpētu valdību.. Karšs tās tikai atrunas,novērst uzmanību, kas tagad notiek Latvijā…. Un krievu tautu tā pazemot nedrīkst. Viņi nav zagļi, izvarotāji, sadisti.. Kopā Latvijā dzīvojam ar krieviem… Žēl ka ir pakalpiņi Amerikai.

  2
  4
 9. Kas februāra runā ukraiņus pielīdzināja ebrejiem reihā? Kas uzbruka ar 200 000 armiju? Kas impēriju atjauno tieši vadoties pēc tv soloveja citātiem, ar lāstiem un draudiem, ar nāvi, sagraušanu, pazemošanu. Citādi impērijas nebūvēja 19. un 20. gadsimtā un te vēstures huligāni ar to pašu uzplijas 21. gadsimtā.

  2
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.