Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas peldbaseina cenrādis netiks koriģēts

Bauskas peldbaseins pēc tehniskās pauzes darbu atsāka šī gada 11. septembrī. Bauskas iedzīvotāji interesējās, vai energoresursu cenu krituma apstākļos, netiks samazināta maksa par peldbaseina apmeklējumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību nodaļā norādīja, ka Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas daudzfunkcionālā sporta un atpūtas centra “Bauskas peldbaseins” maksas pakalpojumu cenrādis ir atbilstošs esošajiem finanšu izdevumiem, cenas draudzīgas klientiem.

“Bauskas peldbaseins nav pelnoša  sporta un atpūtas iestāde, tās darbību 60% apmērā finansē Bauskas novada pašvaldība. Cenrādis netiks koriģēts, jo cenu samazinājums ir tikai elektroenerģijas pakalpojumiem, bet pārējās izmaksu pozīcijas nav samazinājušās (ūdens, kanalizācija, apkure, darbinieku atalgojums un citas baseina uzturēšanas izmaksas), palielinājusies Euribor likme par kredīta maksājumu peldbaseina būvniecībai,” skaidroja Bauskas novada pašvaldībā.

Sporta skolas direktore Biruta Grantiņa atklāja, ka tiek izvērtēta un apspriesta atlaides piemērošana 5-10% apmērā no cenas Bauskas novada iedzīvotājiem, novadnieka kartes turētājiem.

Foto: Raitis Ābelnieks

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (13)

 1. labāk būtu painteresējušies, cik jūsu peldētprieks izmaksā novada budžetam, no visa novada iedzīvotāju nodokļos samaksātā? Diemžēl, daudziem jo daudziem novada iedzīvotājiem šāda dotācija saviem ķermeņa prieciņiem nav pieejama, nemaz nerunājot par to, ka pilsētā pat publiskas pirts nav, novadam tam naf naudas.

  12
  2
 2. Nāksies beidzot ķerties klāt štatu optimizācijai nevis jaunu izdomāšanai. Nauda ir tik cik ir.

  11
 3. Atbilde Dzintrai. Novadnieka karti var iegūt, lejuplādējot Bauskas novada aplikāciju. Arī visus jaunumus tur var ātri izlasīt un iesniegt ziņojumus pašvaldībai, ja redz kādu nekartību.

  7
  1
 4. Es tāpat braucu un braukšu uz Pasvali. Ne cena, bet attieksme un iespējas pie leišiem ir labākas.

  14
  4
 5. Šis nav godīgi.
  Brīvdienās ir pieejams baseins + pirtis,bet ejot maksāt baseins +2h pirtis,izrādās,divu piršu vieta jūs saņemiet vienu pirti un atruna ir tāda,ka ir maz cilvēku ,tāpēc stradā viena pirts,bet cenā man ir divas pirtis,tad varbūt samazinam cenu par – 1 pirti. 11eiro par 2h baseinā un divām pirtīm. Man nav žēl tos 11 eiro,bet es gribētu saņemt arī tās divas pirtis nevis vienu.
  Tiklīdz runājām par cenām ar adminitratori,tā mūs novirzīja,ja ir kādas pretenzījas jāzvana ir direktorei.

  17
 6. Rēzeknes peldbaseinā 1 stundas apmeklējums, kurā ietilpst arī džakuzi maksā 7 e, katra nākamā stunda plus 1 eiro.

 7. Katru reizi kāda pirts ciet – kas tas tāds? Kā ta’ var zināt, jebšu maz vērts iet uz šo peldbaseinu. Drīz jau cilcēki vispār neies šī dullās žīdošanās dēļ.

 8. Es Norvēģijā braucu uz baseinu,bernu stūrīti,divām pirtim,burbuļvannu un slidkalniņu pa 11 eiro,un tas ir bez laika ierobežojumiem…..

 9. Attieksme pret apmeklētājiem nerosina mani vairs uz turieni iet .. ne tur stāvu , ne tur apsēdos, te dvielis nav kā vajag… Braucu un braukšu us Pasvali

 10. Jā,apkopēju vajadzētu tā teikt “pagrūst” tāda inpulsīva sajūta pārņem,krietni pārforsē!

 11. Mani arī neapmierina attieksme no personāla.
  Konkrētāk no garderobistēm-katru reizi neapmierinātas ar šo un to un dzīvi kopumā.
  Bērns dodas uz treniņu, bet apavus un jaku nepalīdz nolikt, kad to uzjautāja kāds cits no personāla, kāpēc nepalīdz bērnam? Atbilde-re kur ir mamma,lai palīdz! Bet ko tad viņas tur dara un ko būtu jādara? Par ko tiek maksāta alga? Vai tiešām tur pašapkalpošanās?

  Arī apkopēja vienmēr uz kādu pikta. Ta kaut kas nomests, tad lai kāds neēd, jo viss paliks netīrs-bet blakus ēdienu stends. 🤦🏽‍♀️
  Tualetē ejot jau redzēju nomestus papīrus, izgāju, iegāja nākamie bērni. Iznākot apkopēja pamanija ka papīri mētājas- lamā bērnus, ka šie vainīgi lai salasot. Kas?

  Jastrādā tur visiem apmeklētājiem ne darbiniekiem. Nolaidība. Samazināt algas tādiem, kas nepilda savus pienakumus, bet vaktē lai viņu vieta tos izdara.

  2
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.