Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas pilsētas galveno egli iedegs 2. decembrī

Noslēgusies pieteikšanās Ziemassvētku tirdziņiem Bauskas Rātslaukumā. Apstiprināto tirgotāju skaits tirdziņos ir atbilstošs nolikumā minētajam tirgotāju skaitam, portālu informēja Bauskas kultūras centra (BKC) sabiedrisko attiecību speciāliste Kristiāna Paula Lībiete.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziemassvētku tirdziņi norisināsies 10., 17. un 23. decembrī. Svētdien, 10. decembrī, tirgus laukumā pulcēsies dažādi skaistu lietu darinātāji – mājražotāji un amatnieki, kuri ražo tekstilpreces un saimniecības preces, kultūras un mākslas produkciju, mājsaimniecību amatniecības produkciju, pašu izgatavotus mākslas priekšmetus, lietišķās mākslas un daiļamatniecības izstrādājumus.

Savukārt 17. decembrī andelēsies visa veida realizējamo preču grupu ražotāji un tas būs lielākais tirdziņš, bet pirms pašas svētku dienas – 23. decembrī – tirdziņa sortimenta galvenais vadmotīvs būs dažādi gardumi un našķi, ko likt svētku galdā.

K.P. Lībiete precizēja, ka gaismas rota pilsētas centrālajā eglē šogad tiks iedegta sestdien, 2. decembrī, pulksten 16. Ar pasākuma programmu sabiedrība tiks iepazīstināta pēc valsts svētkiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau iepriekš ziņojām, ka arī šogad Bauskas galvenā egle tiks nomāta. Bauskas pilsētas nodaļas vadītāja Dace Šķiliņa atklāja, ka iepirkums nav noslēdzies un vēl nav zināms, kas un par cik uzstādīs centrālo pilsētas rotu. Viņa pastāstīja, ka uz egles iedegšanas laiku pašvaldība centīsies svētkiem noformēt Bauskas Rātslaukumu.

“Visa pilsētas svētku rota uz to dienu nebūs, turpināsim pušķot arī pēc tam,” norādīja D. Šķiliņa. Paredzēts, ka uz laternu stabiem tiks izvietoti jau esošie svētku rotājumi un jaunu dekoru nebūs. Arī Ziemassvētku rotājumu izvietošanai pašlaik tiek veikta pakalpojuma sniedzēja apzināšana.

BKC sabiedrisko attiecību speciāliste Kristiāna Paula Lībiete papildināja, ka, ņemot vērā iedzīvotāju vēlmi, šogad tumšajā laikā Bauskas pilskalna parkā tiks iedegtas lampiņu virtenes.

Foto:Nauris Veiss/Bauskas Kultūras centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (24)

 1. Nu tad varbūt,pacenšaties Ļooooti,Śīs abas dāmas Śķiliņu un Vasiļausku vajadzētu atbrīvot,jo tas tak ir redzams,ka dāmas netiek galā ar saviem pienākumiem.
  Kādēļ vajag nodokļu maksātāju naudu izšķērdēt ,uz nevērtīgiem kadriem un speciālistiem?

  19
 2. Un arī kultūras departaments lai pieslēdzas.Galu galā!
  Un ko dara Kalinka?
  Romanovs solīds izpilddirektors!Kam to Kalinku vajag,lai rotā egli!

 3. Egle vienmēr bijusi skaista!
  Novadā vajadzētu ainavu arhitektu un pilsētas vides iekārtotāju.

  3
  1
 4. Ja Biruta Grantiņa būtu vadībā,tad viss spīdētu un laistītos.Visur būtu kārtība-gan nodaļās,gan departamentos!Lieliska,gudra,fantastiska sieviete!Viņa jāliek visās komitejās,vērtēšanās,kā arī kā profesionāla vadītāja visās jomās!Visu cieņu,Biruta!!

  8
  25
 5. Ar savu darbu galā netiek vairākas nodaļas.Visas jāpārskata.Jāatbrīvo no darba visi krēslā pirdēji,kas atsēž.

  16
 6. Piesaistiet izgaismotājus,kas saliek lampas,kas deg atbilstoši svētkiem.
  Piem.valsts svētkos iedegas karogi,ziemassvētkos eglītes,vai kas cits.
  Visiem jāatceras,ka pilsētas izdaiļošana svētkiem,tā ir milzu nauda.
  Labas idejas ir Dūmiņam,ja viņu piesaistītu,domāju būtu ok!

  3
  5
 7. Liepāju Ziemassvētkos rotās SIA “December Design” par 89 900 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa. Bauskā egli nomās līdz 10 tūkstošiem eiro un izvilks tos pašus vecos rotājumus, kuriem sen vajadzēja būt Getliņu izgāztuvē. Labāk nerotājiet un satīriet pilsētu, šodien starp citu urbāņus neredzēju uz vienas ietves gandrīz sprandu lauzu.

  5
  1
 8. Dūmiņu vai kādu citu nav jēgas piesaistīt, jo visam tāpat būs atbilde nav naudas. Pietiks ar izkārtām precīzāk nenovāktām lampiņām pilskalnā un sniegu.

  4
  1
 9. Grantiņa izdarīga jau ir,bet vienmēr aizgāja priekšā citiem ar savu projektu realizācijā m!Rūgtumu kurš bija manai mammai mūža izskaņā sakarā ar nerealizēto bibliotēkas celtniecību nekad neaizmirsīšu un tā tas ir!

  9
  1
 10. Cilvēki pieraduši jaukt cilvēka publisko pusi jeb to ko cilvēks lai dzīvē ar vēlmi uz virzību apgūst dzīves laikā ar viņa autentisko dabu,tās ir divas samērā dažādas lietas!Formāli var pateikt ka viss ir kārtībā,jo tā pieprasa visticamāk ieņemamais amats,bet ārpus darba ir “aizkulises” un tā kā ir patiesībā!ps:Egle nešaubīgi būs tā pati vecā jeb egles “futrālis”.

 11. Lai pacenšas arī izglītības,kultūras un sporta departaments.Kam jāatbild par kārtību pilsētā????

 12. pagājušā gada plastmasas skujas un rotājumus izgāztuvē un to vietā iepirkt jaunus, par tūkstošiem, arī turpat- Ķīnā ražotus. Kā redzams, ierosinājumam ir piekritēji, jo ne vienam vien liekas, ka dzīvojam Austrālijā, Āfrikā vai šīm vietām līdzīgos “platuma grādos, kur dabīgu, mežā augušu egli var atļauties vien ļoti turīgi cilvēki, to lidmašīnā attransportējot, piemēram, no Latvijas. Tāpat, arī te Latvijā turīgo netrūkst, kuri ne par savu naudu, bet budžeta, egli (plastmasas) iegādājas Ķīnā un ir ļoti laimīgi, laikam izniekotās naudas ziņā, mēnesi raudoties šajā Ķīniešu brīnumā. Kaut tajā pašā laikā svētkos, arī 18. novembrī pilsētas ielas trūcīgi izgaismotas un vietējiem pilsoņiem svētku laikā, kas kā zināms svinētājiem mēdz ievilkties, mājās jādodas aklā tumsā pie izslēgta ielu apgaismojuma, atstājot vienu vai pāris laternu ielas garumā, kur lielākā daļa ielas ar visām bedrēm un kumpām grimst tumsā. Tiesa, no ķīniešiem jau pa dārgo šajā svētku laikā gaismu nenopirksi…

 13. ja jau atkal “Roltons”, tad “Roltons”, lai “izceptu vietējo karbonādi”, tomēr vajadzīga zināma piepūle un darbs, kas gan vienai lielai sabiedrības daļai vairs nav modē

 14. Interesanti ar ko tad rotās to pilsētu, ja tur jau iepriekš lielākā daļa no tā lampiņām bija beigtas. Kaut ko laboja, tās bumbas, kas stāvēja pie domes, eglīti Dārza ielas priekšā, Vides serviss pārtina, bet tāpat pēc tam daļa nedega. Uzvaras ielā arī pusizdeguši dekori. Es domāju, ka vienīgais, kas var izglābt Bausku ir sniegs, tad vismaz gaišums būs un kāda svētku sajūta.

 15. Okmaņa kungs Jūs labāk padomājiet kārtīgi un varbūt, ka varat taisīt savu PR un doties uz izslavēto Dāviņu mežniecību un izvēlēties galveno svētku rotu. Vai arī tad iestādiet kādu koku, kuru katru gadu var rotāt. Vai arī centru pārceliet uz Iecavu, kur ir dabīgā egle centrālais Ziemassvētku dekors.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.