Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas puišu grupa “Bekars”  kāps uz “X Faktora” skatuves  

Svētdien, 24. septembrī, pulksten 20.30 pie TV3 skatītājiem atgriezīsies vērienīgais muzikālais šovs “X Faktors” ar tā piekto sezonu. Jaunie talanti no visas Latvijas sāks cīņu par 10 000 eiro un ekskluzīvu līgumu ar mūzikas ierakstu kompāniju “Universal Music Group,” portālu informēja TV3 pārstāve Lauma Zommere.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa atklāja, ka pirmajā TV atlases raidījumā uz skatuves kāps 18 dalībnieki, to vidū arī baušķenieku grupa “Bekars”, kuras sastāvā ietilpst Armands Rutkovskis (vokāls, ģitāra), Varis Jātnieks (basģitāra) un Jānis Biezais (bungas). Jāmin, ka Armandam šī būs atgriešanās šovā “X faktors”. Savā vizītkartē puiši stāstīs par grupas tapšanu – laikiem, kad satikās, lai kopā muzicētu Bauskas mūzikas skolas pagrabā. 

L. Zommere atzīmēja, ka “X Faktora” dalībniekiem nāksies pierādīt un pārliecināt mentorus, ka viņu unikālais balss skanējums, oriģinalitāte, tēls vai personība ir pelnījis nokļūt nākamajā atlases kārtā.

Foto: Publicitātes foto

Jau vēstījām, ka pēc divu gadu pārtraukuma šovasar “Bekars” nodeva klausītājiem savu jaunāko singlu “Es Lidošu Prom”. Dziesmas videoklips veidots ar mākslīgā intelekta palīdzību. Dziesma aicina klausītājus iepazīt pasauli, pirms svarīgu un nozīmīgu lēmumu veikšanas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pārstrādājies un neatpūties cilvēks bieži vien mēdz veikt dažādas nepārdomātas izvēles, kuras pēcāk var nelabvēlīgi ietekmēt labsajūtu,” tā par dziesmu izsakās mūzikas autors Armands Rutkovskis, “pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas, jebkuram vajadzētu nedaudz ievilkt elpu, jo ikdienas steiga un stress mēdz aizmiglot prātu, traucējot pilnvērtīgi izvērtēt lēmuma plusus un mīnusus,” piebilst Armands.

Atbildot uz jautājumu, kāpēc dziesmā ir minēta tieši Parīze un Roma, dziesmas teksta autors Varis Jātnieks atbild šādi: “Katram ir savs enerģijas ieguves veids, bet manai enerģijai nepieciešama vieta, kas atbrīvo no ikdienas rutīnas. Lai gan nekad neesmu bijis ne Parīzē, ne Romā – šīs vietas man asociējas ar mieru un iedarbojas kā iedomāta atpūtas oāze. Tās piepilda māksla un romantika, kas dod enerģiju un atjauno spēkus.”

L. Zommere skaidro, ka muzikālā sacensība norisināsies trijos posmos 12 raidījumu garumā – pirmajā posmā dalībnieki tiksies “Televīzijas atlasēs”, kur būs iespējams iepazīt spilgtākos dalībniekus un viņu sniegumu, otrajā posmā labākie dalībnieki tiksies “Krēslu izaicinājumos”, kas izšķirs, kurš dosies mājās, bet kurš – cīnīsies par uzvaru. Savukārt noslēdzošajā posmā – “Fināla tiešraidēs” sacentīsies 12 finālisti, kuri profesionāļu vadībā uzsāks savu ceļu pretim lielajai skatuvei.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalībnieku vidū redzēsim Masaki Nakagavu, mūziķi no Japānas, kurš pirms 8 gadiem iemīlējās Latvijā un kopš tā laika apgūst latviešu valodu, dziedot latviešu dziesmas. Mentorus ar savu priekšnesumu mēģinās pārsteigt arī grupa un dueti – interesanti, ka viens no duetiem sastāvēs no dalībniekiem, kuri iepazinās šova pirmajā sezonā un kopš tā laika jau izveidojuši ģimeni un šobrīd koncertē kopā.

Dalībai šovā pretendēs arī ekstravagantais Rendijs Indars Dikmanis, mēģinot mentoru sirdis iekarot ar akapella dziedājumu. Sešpadsmitgadīgā Diāna Bērziņa izvēlējusies dziedāt Dženiferas Lopesas dziesmu “Que Hiciste” spāņu valodā. Bet Kristiāna Juste, ko iepazinām aizvadītajā sezonā, dziedās Intara Busuļa dziesmu “Viss ir iespējams”, jo neslēpj, ka ļoti vēlētos nonākt Intara komandā.

Šī sezona, atšķirībā no aizvadītajām, ir īpaša ar to, ka dalībnieki netiek dalīti kategorijās pa vecumiem un dzimumiem, kā tas bijis iepriekš, kas nozīmē, ka lielāka sacensība būs ne tikai dalībnieku starpā, bet arī mentoru starpā, jo jebkurš dalībnieks varēs nokļūt pie jebkura mentora.

Aizvadīto četru gadu laikā uz “X Faktora” skatuves kāpuši jau 3173 talanti un arī šajā sezonā redzēsim gan jaunas, gan jau redzētas sejas, kuri visi vēlas kāpt uz lielās skatuves, lai pierādītu šova mentoriem – Aijai Auškāpai, Maratam Ogļezņevam, Reinim Sējānam un Intaram Busulim, ka tieši viņi ir pelnījuši nonākt nākamajā kārtā un cīnīties par galveno balvu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.