Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas slimnīcai svarīgi būt konkurētspējīgai un publiski pozitīvi novērtētai

Augusta beigās SIA «Bauskas slimnīca» rīkoja uzņēmuma jaunizstrādātās identitātes un mājaslapas atklāšanas pasākumu. Iedzīvotāji interesējās, cik izmaksāja šāda pasākuma rīkošana un kālab tāds bija jāorganizē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA «Bauskas slimnīca» sabiedrisko attiecību speciāliste Lāsma Vindule precizēja, ka uzņēmums pasākuma organizēšanā ieguldīja 855,92 eiro. Minētajā kopsummā ietilpst suvenīru druka, kā arī kafijas galda, kūkas un fotogrāfa pakalpojums.

L. Vindule uzsvēra, ka pasākuma organizēšanā bija arī pašu darbinieku brīvprātīgs ieguldījums – ziedu noformējuma nodrošināšana un ansambļa «Naktsvijole» uzstāšanās, kas slimnīcai neradīja izdevumus.

«Esam ļoti pateicīgi par darbinieku iesaisti pasākuma rīkošanā, jo tas sniedz vēl lielāku pārliecību par kolektīva vienprātību un vēlmi slimnīcu redzēt un attīstīt kā modernu un konkurētspējīgu ārstniecības iestādi,» teic L. Vindule un papildina, ka slimnīca kā vairums ārstniecības iestāžu ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību, proti, uzņēmums, kuram jādarbojas pēc komercdarbības principiem. Tas nozīmē, ka tā nav dotēta iestāde, bet gan tās ieņēmumi ir par sniegtiem veselības aprūpes pakalpojumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

L. Vindule akcentēja, ka SIA «Bauskas slimnīca» vienlaikus ievēro noteiktās un obligātās prasības, kas attiecas uz valsts un pašvaldības iestādēm. Proti, iegāde vai pakalpojuma apmaksa tiek veikta, ievērojot Publisko iepirkumu likumu, tajā skaitā veicot tirgus izpēti, cenu aptaujas, lai izmaksas ir ekonomiski izdevīgas, salīdzinot ar tirgū esošajām.

«Jānorāda, ka kapitāldaļu turētāja, šajā gadījumā Bauskas novada pašvaldība, slimnīcai ir noteikusi attīstības nepieciešamību. Lai to īstenotu, Bauskas slimnīcai ir būtiski būt konkurētspējīgai un publiski pozitīvi vērtētam uzņēmumam, kas spēj nodrošināt kvalitatīvus un pacientiem drošus veselības aprūpes pakalpojumus. Pakalpojumu pieprasījums ļoti lielā mērā ir atkarīgs no publiskās telpas un spējas nodrošināt informācijas pieejamību iedzīvotājiem, tajā skaitā ārpus Bauskas novada, kā arī būt pietiekami ieinteresējošai darba vietai esošajiem un topošajiem speciālistiem. Jau pašlaik redzam gan lielāku pacientu skaitu ārpus novada, kā arī speciālistu interesi pievienoties Bauskas slimnīcas kolektīvam,» tā L. Vindule. 

Foto: Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.