Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Bauskas slimnīcas mediķes saņem Veselības ministrijas Atzinības rakstus

Piektdien, 10.novembrī, notika Veselības ministrijas apbalvošanas svinīgais pasākums, kurā tika godināti 46 nozares profesionāļi, portālu informēja Veselības ministrijas komunikācijas nodaļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Veselības ministrijas Atzinības rakstus un Pateicības rakstus, paužot atzinību par pašaizliedzību, profesionalitāti un izcilu darbu veselības aprūpes un sabiedrības veselības jomā, pasniedza veselības ministrs Hosams Abu Meri.

Foto: Veselības ministrija

Veselības ministrijas Atzinības raksts par ilgu, apzinīgu un priekšzīmīgu darbu veselības aprūpē pasniegts Bauskas slimnīcas vispārējās aprūpes māsai, aprūpes nodaļas vadītājai Ivetai Kārkliņai, par godprātīgu darbu veselības aprūpes nozarē oftalmoloģei Ilzei Kintai, kā arī ķirurģijas māsai Lijai Kaļķei.

“Strādāju godprātīgi, pēc labākās sirdsapziņas, atzīstu, ka ir gadījušās arī kļūmītes, bet nekļūdās tas, kurš neko nedara. Cenšos būt laipna, smaidīga, izpalīdzīga. Skoloju arī jaunos mediķus – gan ārsta palīgus, gan māsas, gan māsu palīgus,” iepriekš “Bauskas Dzīvei” pauda I. Kārkliņa. Viņa šogad iedzīvotāju balsojumā ieguva divas nominācijas : “SIA «Bauskas slimnīca” māsa ar pozitīvāko attieksmi pret pacientu, kā arī atzīta par “Gada māsu”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas slimnīcā I. Kārkliņa strādā jau 38 gadus. Ilgus gadus darbs bijis bērnu nodaļā, strādājusi arī dakteres Vītolas ģimenes ārsta praksē pediatrijā. Viņa atzīst, ka darbs ir smags, atbildīgs, bet ļoti vajadzīgs. «Grūtāk ar pacientiem strādāt nav kļuvis, bet galvenās likstas ir ar pacientu piederīgajiem. Mums tagad ne tikai no Bauskas ir pacienti, bet iedzīvotāji ir no Rīgas, Jelgavas, Dobeles, Daugavpils un no citām Latvijas malām. Šiem pacientiem der mūsu aprūpe, ārstēšana te vairs nelīdz. Pacientu piederīgajiem ir pienākumi un prasības, taču diemžēl daļai ir tikai prasības. Tāpēc viegli nav, taču mēs darām savu darbu, cik vien labi protam, un patiešām esam vajadzīgi,» tā I. Kārkliņa.

Foto: Veselības ministrija

Ar muzikālu priekšnesumu Atzinības un Pateicības rakstu saņēmējus piektdien sveica arī Nacionālo bruņoto spēku Klarnešu kvartets “Quattro different”.

Veselības ministrijā norādīja, ka apbalvojumu mērķis ir izteikt atzinību sabiedrības veselības, veselības aprūpes un farmācijas nozares amatpersonām un darbiniekiem par ieguldīto darbu un nopelniem Latvijas valsts attīstībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Veselības nozarei šis laiks ir izaicinājumu pilns, un Latvijas valsts svētku noskaņā Veselības ministrija pateicas ikvienam nozares darbiniekam par izturību un neatlaidību, par zināšanām un profesionalitāti,” pausts ministrijas izplatītajā informācijā.

Foto: Publicitātes foto/Veselības ministrija

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (12)

 1. Man patīk šie padomijas pārņemtā tradīcija darba daritājiem atzinības vāki! Padomijā vismaz pieškīra darba darītājiem pie tādiem atzinības rakstiem kādus 50-100rubļu prēmijas! Tagad lielos krēslos ieliktie sev pa3tukstoši uzskaita!

  7
  4
 2. Nu ja! Atzīmējot Latvijas armijas izšķirošo uzvaru Latvijas Neatkarības karā, Nacionālie bruņotie spēki organizē akciju “Lepojos būt sardzē par Latviju”, kuras laikā zemessargi piektdien un sestdien tiek aicināti ierasties darbā formas tērpā.

  Akcijas mērķis ir demonstrēt Latvijas sabiedrības gatavību iesaistīties valsts aizsardzībā un mudināt vēl neizlēmušos Latvijas iedzīvotājus pievienoties Zemessardzei, jo valsts aizsardzība ir visas sabiedrības kopīga atbildība.

  3
  1
 3. Epermane lepojas baltā blūzē Hosamam pie sāniem. Drīz jau Hosams apmeklēs Bauskas slimnīcu.

 4. Vislielaka pateicība Sandrai Dzīvītei…ir kas tāds, ko nevar uzrakstīt, ko nevar izteikt vārdos.. lai veicas!…

  30
  1
 5. Jāsecina gan, ka lielākoties šie visi izcilie ārsti uzturēja lielāko pēdējo gadu afēru – zināms, kādu – tāpēc ir tāds zināms rūgtums no šādām apbalvošanām! Te nav stāsts par Ārstiem ar patiešām lielo burtu – PALDIES tādiem!

  12
  2
 6. Epermanei būtu laiks nosēsties uz zemes un beigt domāt,ka ir augstāk par visiem,jāiemācās cienīt savus kolēģus un ar cieņu izturēties pret pilnīgi visiem.

  12
 7. Vai tad Epermane nebija aizgājusi prom no slimnīcas,bet tad izsludīnāja jaunu konkursu,kuram neviens neatbilda,bet bija domāts iespējami tikai viņai,bet ar daudz lielāku algu nekā iepriekš??? Iespējami vai bija tā, gribu lielāku algu,bet oficiāli nevaram pielikt,bet ja izsludina jaunu konkursu ar lielāku algu,tad algu var palielināt??? Vai tā drīkst rīkoties???

 8. Kāpēc Bauskas slimnīcai vajadzēja sab,attiec. speciālistu,ja daudzām lielākām slimnīcām Latvijā tādu iespējami nav? Vai tāpēc,ka bieži nav uz vietas???

 9. Tur jau izskatās,ka ņem tik darbiniekus un nav saprotams,kam viņi vajadzīgi. Varu saderēt, ka tā sakrātā slimnīcas nauda,par kuru tika rakstītssen ir izlietota tajās muļķībās. Epermane druksu sajaukusi vietu kur strādā. Tā ir slimnīca nevis cirks. Cerams ka šādā veidā nenoies viss pa burbuli. Kaut ko vina mak vislabāk.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.