Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas Valsts ģimnāzijā viesosies “Skola 2030” pārstāvji

Pirmdien, 11. aprīlī, Bauskas Valsts ģimnāziju apmeklēs “Skola2030” komandas pārstāvji, portālu informēja pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plānots, ka Bauskā ieradīsies “Skola2030” satura ieviešanas vadītāja Zane Oliņa, vecākā eksperte Rasa Dirvēna, tehnoloģiju un citu mācību jomu eksperti. Sadarbībā ar pašvaldībām un vietvaru mācību koordinatoriem aprīlī “Skola2030” rīko piecas virtuālās konferences. Jau rīt, 12. aprīlī, konference norisināsies Zemgalē, kurai virtuālais centrs būs Jelgavā, bet kopā sanāks Bauskas, Aizkraukles, Olaines, Mārupes, Ķekavas, Jēkabpils, Jelgavas, Dobeles novada un Jelgavas valstspilsētas izglītības iestāžu skolotāji un vadītāji, kuri dalīsies ar savu mācīšanas un mācīšanās pieredzi.

Skola 2030 pārstāvji Bauskas Valsts ģimnāzijā šodien ar skolas vadību pārrunās jautājumus par pilnveidotā mācību satura un pieejas īstenošanu, bet ar  skolas pedagogiem spriedīs par aktualitātēm dizaina un tehnoloģijas, datorikas, programmēšanas  jomās.

Pašvaldība atgādina, ka Valsts izglītības satura centra īstenotā projekta “Kompetenču pieeja mācību saturā” (“Skola2030”) mērķis ir izstrādāt, aprobēt, pēctecīgi ieviest Latvijā tādu vispārējās izglītības saturu un pieeju mācīšanai vecumā no pirmsskolas gadiem līdz vidusskolai, kā rezultātā skolēni gūtu dzīvei mūsdienās nepieciešamās zināšanas, prasmes un attieksmes. Projekta īstenošanas ilgums  2016. gada 17. oktobris – 2023. gada 31. decembris.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (3)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.