Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Biedrības «Prāta Spēles» rīkots Latvijas erudīcijas čempionāts jaunnedēļ būs Bauskā

Vēl var pieteikties un reģistrēties biedrības «Prāta Spēles» rīkotajam Latvijas erudīcijas čempionātam «Latvijas kauss 2023». Pirmā erudīcijas spēle notiks 20. janvārī Alūksnē, tad Jaunpiebalgā un nākamajā nedēļas nogalē – 28. janvārī plkst. 18 Bauskas kultūras centrā. Spēļu turnīrs ilgs visa gada garumā un noritēs visos Latvijas reģionos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā skaidro biedrības pārstāvji, savu dalību aicināts pieteikt ikviens Latvijas iedzīvotājs, veicot trīs vienkāršus soļus: 1. Izveido komandu līdz 6 cilvēkiem; 2. Reģistrē dalību info@prataspeles.lv vai www.prataspeles.lv; 3. Cīnies par erudītākās komandas titulu un balvām!

„Latvijas kauss 2023” ir izklaidējošs erudīcijas spēļu turnīrs, kas norisinās dažādās Latvijas lielākās un mazākās apdzīvotās vietās visa gada garumā. Izzinošās komandu spēles norisi nosaka spēles dalībnieki, kuri spēles laikā nosaka, kādas tēmas tiks spēlētas. Komandas spēks ir daudzveidībā, un pat bērns var būt zinošākais noteiktos jautājumos, kas nozīmē, ka spēle var būt no viegli izklaidējošas līdz sarežģītai, un pat vislielākajam erudītam var nākties aizdomāties. 

Uz šo pasākumu tiek aicināts ikviens kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem – katram komandas dalībniekam būs iespēja kopā ar saviem komandas biedriem pārbaudīt savas zināšanas, kā arī uzzināt daudz ko jaunu. Pozitīvas emocijas un balvas labākajiem garantētas. No katras spēles 1. – 5. vieta iekļūst reģionālajā pusfinālā, kurā katrai komandai būs iespēja cīnīties par iekļūšanu finālā. Fināla galvenā balva ir „Prāta Spēles” Latvijas ceļojošais kauss, kas līdz nākamajam erudīcijas čempionātam nokļūs uzvarētāja komandas pārstāvētajā pašvaldībā un kas kalpos kā lepnuma simbols tam, ka tieši šīs pašvaldības pārstāvji atzīti par erudītākajiem, zinošākajiem. Iepriekšējā erudīcijas čempionāta uzvarētāji ir komanda „Stende 2”, kas pārstāvēja Tukuma novada pašvaldību, spēļu norisi apraksta rīkotāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par godu Latvijas simtgades svinībām biedrība „Prāta Spēles” kopā ar Latvijas Simtgades biroju un Latvijas pašvaldību savienību 2018. gadā uzsāka unikālu projektu ar erudīcijas spēļu sēriju visā Latvijā „PRĀTA SPĒLES: SIMTGADES KAUSS”. Kopš šī projekta sākuma spēles aizvadītas vairāk , nekā 40 apdzīvotās vietās, iesaistot vairāk nekā 320 komandas un 2000 dalībniekus.

 „Prāta Spēles” komanda ir pārliecināta, ka ir ļoti svarīgi erudīcijas pasākumu kontekstā uzrunāt iespējami plašu sabiedrības daļu mūsdienīgā un interaktīvā veidā, saliedējot visa vecuma cilvēkus, sniedzot iespēju pārbaudīt un paplašināt savas zināšanas. Projekta mērķis ir erudīcijas spēļu sēriju rezultātā veicināt Latvijā dzīvojošo cilvēku pašiniciatīvu, attīstīt spriestspēju un analītisko domāšanu, kā arī noskaidrot erudītāko „Prāta Spēles” Latvijas ceļojošā kausa komandu. 

Bauskas novadā spēles notiks: ✔ 28.01. plkst. 18  BAUSKĀ (Bauskas kultūras centrs); ✔ 11.03. plkst. 12  KURMENĒ (Kurmenes tautas nams).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikties spēlei var, rakstot uz info@prataspeles.lv, kā arī www.prataspeles.lv. Jāņem vērā, ka komandu skaits katrā spēlē ir ierobežots. Kā liecina biedrības informācija, piemēram, uz spēli, kas paredzēta Ikšķilē marta beigās, reģistrācija jau noslēgta. Uz Bauskas spēli vēl reģistrācija atvērta.

Titulattēls no “Bauskas Dzīves” arhīva – Bauskas kultūras centrs, kurā notiks erudīcijas čempionāta spēle.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.