Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Būvniecības nams “Kurši” atvērs veikalu Bauskā

Veikala “Mājai un Dārzam” vietu Bauskā, Pionieru ielā 2 ieņems “Būvniecības nams “Kurši”” (BN “Kurši”). Jaunā tirgotava  patlaban meklē darbiniekus, piedāvājot astoņas vakances, liecina publiskotā informācija uzņēmuma mājaslapā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šī brīža aktuālākās vakances, spriežot pēc sludinājuma, ir veikala vadītājs, vadītāja vietnieks, vecākais pārdevējs, uzskaitvedis, preču pieņēmējs un apkopējs.

BN “Kurši” veikali atrodas Rīgā, Salaspilī, Valmierā, Liepājā, Daugavpilī, Jelgavā, Jūrmalā, Dobelē, Saldū, Ventspilī, Kuldīgā, Saulkrastos, Aizkrauklē, Madonā, Ķekavā un Cēsīs. 

SIA “Tirdzniecības nams “Kurši”” pagājušajā gadā strādāja ar 96,79 milj. eiro apgrozījumu, kas ir par 1, 58% vairāk nekā 2020. gadā, bet kompānijas peļņa bija 4,1 milj. eiro, tika nodrošinātas darba vietas 594 darba ņēmējiem, liecina “Lursoft” informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka, neskatoties uz valdības ieviestajiem Covid-19 ierobežojumiem, uzņēmums spējis operatīvi pielāgoties, lai mazinātu Covid-19 ietekmi uz kompānijas saimniecisko darbību. 2021. gada nogalē tika lūgts un arī saņemts valsts grants apgrozāmo līdzekļu plūsmas nodrošināšanai. Pagājušajā gadā uzņēmums turpināja investēt attīstībā – tirdzniecības platību palielināšanā, IT nodrošinājumā, drošības sistēmās un citās svarīgās jomās.

Uzņēmuma valde uzskata, ka nākotnē, neskatoties uz straujo energoresursu un ar būvniecību saistītu preču grupu cenu kāpumu un tā ietekmi uz tautsaimniecību kopumā, uzņēmums spēs veiksmīgi konkurēt ar nozares pārstāvjiem un stiprināt savas pozīcijas Latvijas tirgū. 2022. gadā tiek plānota jaunu tirdzniecības platību būvniecība un esošo telpu atjaunošana. Tāpat tiks turpināts darbs pie klientu servisa uzlabošanas un meklētas iespējas piesaistīt arvien jaunus sadarbības partnerus.

Kompānija reģistrēta 2000.gada maijā, un tās pamatkapitāls ir 712 800 eiro. SIA “Tirdzniecības nams “Kurši”” pilnībā pieder uzņēmumam SIA “Augstceltne”. Šī uzņēmuma 98% kapitāldaļu pieder Jurim Kursītim, bet 2% – Arnim Zīvertam. Kursītis ir vienīgais SIA “Tirdzniecības nams “Kurši”” patiesais labuma guvējs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (37)

 1. Vēl depo un senukai vajag, varētu arī ikea un joski lai nav uz Rīgu jābrauc. Degviela tagad dārga

  35
  4
 2. Mājai un Dārzam zaudētāji, iepriekš, kad pie Rimi bija, kā gāju tā visu laiku rindas bez mitas. Tagad jaunajā bodē kā eju, tā rindu nav. Tās pašas divas kases. Mašīnu arī nav kur nolikt. Sanāk, ka cilvēku plūsma tomēr noteicošā, tāpēc Kurši viennozīmīgi ieguvēji.

  81
  2
 3. Forši, nebūs ar džipmašīnu jābrauc pa to šauro mājai un dārzam stāvvietu. Tā aizbrauc uz Rimi un viss ko vēlies ir uz vietas.

  48
  1
 4. Mašīnu jau būtu kur nolikt pie Mājai un dārzam jaunā veikala, ja vien veikala vadība būtu padomājusi, kā organizēt iebraukšanu stāvlaukumā pie veikala. Un risinājums ir- izvietot apstāšanās aizlieguma zīmes uz pievadceļa stāvvietai, lai tur neapzinīgo klientu novietotie auto neaizšķērsotu ceļu iebraukšanai un izbraukšanai no stāvlaukuma. To zīmju uzstādīšana veikala teritorijā tiešām tik sarežģīta, ja zināms, tur nekādas LVC atļaujas nav vajadzīgas?

  19
  1
 5. un ja tu vēl savu džipmašīnu novieto uz piebraucamā ceļa veikalam, tad ir “tūtā galīgā”, un ja vēl bez tevis vairāki tādi ‘gudrinieki”….

  5
  2
 6. un ko tu kvalitatīvāku esi redzējis tieši “Kuršos”, ja vien vispār esi bijis kādā no šīs veikalu ķēdes veikaliem?

  14
  13
 7. Es tomēr būtu vairāk priecājusies par lielāku Maximu kā vienu brīdi baumoja. Tagad tiešām Māja un Dārzs ir tikai zaudētāji.

  35
  2
 8. Mājai un dārzam stāvlaukums ir pilnīgs dē un ja vēl patrāpās kads plānprātiņš, kurš pašīnu novieto atbilstoši savām prāta nespējām, tad ir pilnīgs pī!

  32
 9. lai kāds veikals arī tur būtu- stāvlaukumiņš katastrofa. Vakar tur biju pirmo un pēdējo reizi.

  28
  3
 10. Labāk Jysku būtu atvēruši vai kaut kā pārdalījuši telpas, attaisot kādu Sinsey vai kādu citu. Nu varēja jau Lidls arī nākt, nu kaut Maxima paplašinātos un būtu ar sakarīgu piedāvājumu! Bet nekā! STULBI!

  30
  5
 11. Visos būvmateriālu veikalos smird ķīmiskie izgarojumi no precēm. Visos būvmateriālu veikalos preces ir no mistiskā PRC jeb Ķīnas. Eiropas savienībā visām precēm jābūt CE marķējumam. Jābrīnās, kā un kāpēc tie CE marķējumi tomēr ir atrodami. Ja vēl ekonomē uz ventilāciju, tad var tikai izteikt līdzjūtību personālam.

  7
  2
 12. Esmu bijis vairākas reizes Rīgas Kuršos. Nevar protams salīdzināt ar Depo, Ksenukai vai Būvniecības ABC veikaliem, bet tie ir citā svaru kategorijā. Bauska nav tik liela pilsēta priekš šiem veikaliem.
  Kurši ir kaut kas līdzīgs Krūzai, abi daudz maz vienādi preču sortimentā.
  Nu labāk lai ir Kurši, nekā kārtējais mazlietoto drēbju veikaliņš.

  27
  1
 13. Mājdārzs ar šo būs tūtā. Ja vien nepievilinās ar cenām. Un tas stāvlaukums ir varens! 😀

  20
  1
 14. Būtu labāk atvēruši RD Elektronic veikalu. Falkoram nav konkurentu. Turklāt pasūtot internetā, uz jebkuru RD Elektronic atved bez maksas.

  14
  3
 15. stāvlaukums pie “Mājai un dārzam” ne ar ko neatšķiras no līdzīgiem stāvlaukumiem pat galvaspilsētā Rīgā, ja nu vien ar visatļautību novietot auto uz piebraucamā ceļa stāvlaukumam, un tāda visatļautība, kā auto atstāšana uz piebraucamajam ceļiem stāvlaukumiem, to gan Rīgā neredzēsi. Bet province paliek province un ko tik neizdarīsi pircēja pievilināšanai, it sevišķi tādu, kas pieraduši domāt vien par sevi, kā arī tādu, kam vēl būtu jāņem brauktmācības stundas tai pašā, nu jau slēdzamajā poligonā pie Važītes kapiem.

  3
  6
 16. Super! tas gan iepriecināja!! nebus tik talu no centra jadodas uz maja -darzs. viss kaa teikt- vienu viet-centraa!!! vel vajag Bauskaa atvert LIDL! ta bus laime pilnibaa!!! Paldies par uzmanību!.

  12
  3
 17. Spar interese zudusi gan par Bausku, gan Iecavu, gan Vecumniekiem? Kādi plāni iezīmējušies starptautiskajam mazumtirdzniecības veikalu tīklam “SPAR” ?

 18. Nekādu Maximu tur nevajag. No lētās Maximas nekas vairs nav palicis, sacēluši cenas augstāk nekā RIMI, piekarina uzrakstu “Tikai” un aptīra muļķa pensionārus, kuri tur nāk pēc inerces un pērk, nesalīdzinot ar RIMI cenām par tā paša sortimenta precēm. Es katru reizi izeju cauri Maximai, paskatos uz cenām, tukšajiem akcijas preču plauktiem un dodos iepirkties uz RIMI.
  Par “Kuršiem” – “Mājai un dārzam” vajag veselīgu konkurenci, bet pircējiem lielāku izvēles iespēju.

  7
  3
 19. Nu tas ir super. Ir cerība ka beidzot kautkas bez ķīnišu sūdiem būs pieejams un nebūs jāskrien uz Rīgu.

 20. Mājam un dārzam neizputēs????Vecājā kads bardaks bija jaunajā neko neatšķiras,cenu zīmes pašvaki,stāvlaukumaa bordelis,cits noliek mašīnu pie durvīm uz braucamās daļas ne izbraukt ,ne apbraukt,nu briesmas,klientus zaudēsiet šitādā garā,tur viena gara meiča kā pīpē tā pīpē,jau dzeltana palikusi,nu briesmas..

  10
  3
 21. Biju jaunajā Mājai un dārzam. Man patika – plašas telpas, starp plauktiem var brīvi staigāt, bez spaidīšanās ar pretim braucošiem veikala ratiņiem, preces ērti izkārtotas un labi pārskatāmas. Stāvlaukums gan varēja būt lielāks.

 22. ”Mājai un dārzam”apkalpošanas kultūra ļoti zemā līmenī. Pārdevēja privāti pļāpā pa telefonu , kad uzrunāju, tad uzbļauj-pagaidiet un piezvana citai personai ,lai pavēstītu, ka tūlīt zvanīs viņas iepriekšējais sarunas biedrs. Ārkārtīgi svarīga un neatliekama saruna.

  4
  1
 23. Kāpēc jābūt tik negatīvi! Katram pircējam būs iespēja izvēlēties kura veikalā iepirkties. Runājot par pārdevējiem Kuršos nedomāju ka būs labāk vai sliktāk! Vai mēs visi nevaram būt sirsnīgāk un beigt būt tik negatīvi! Lai visiem labs vakars!

  3
  1
 24. Varēja Bauska lidlo veikalu labāk uztaisīt nevis kurši, tak māja dārza var nopirkt bet lidlo vispār būtu super, bet ja cilvēkiem nav kur naudu likt kaut kādus liekus veikalus jātaisa tad uz priekšu.

 25. Pabiju un verteju. Nekadi nesapratu, kadel nevareja palikt, tur, kur bija. Parmeru liels veikals mazpilsetai ar loti neveiksmigu transporta stavlaukumu. Nepatika.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.