Ceturtdiena, 29. janvāris
Aivars, Valērijs, Bille
weather-icon
+-11° C, vējš 1.34 m/s, A-DA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Brauktuves pilsētā pagaidām nekaisa

Lai gan sals sāk pieņemties spēkā, Bauskas pilsētas ielas ar pretslīdes materiāliem vēl nekaisa. SIA «Vides serviss» labiekārtošanas nodaļas vadītājs Vladimirs Karpičs atzīst, ka tas neesot nepieciešams. «Sinoptiķi nākamo nedēļu sola siltu. Pašlaik ļoti aktīvi izvedam lapas,» stāsta V. Karpičs.

Ziemas sezonai plānots gatavoties aptuveni pēc nedēļas – izlikšot ap simts smilšu kastu ielu kaisīšanai. Darbā izmantojamā tehnika un atvēlētās finanses ir aptuveni tādas pašas kā pērn. Bauskas ielas no sniega atbrīvos viens kaisītājs un četri traktori.

«Tehniku paredzēts lietot četras piecas stundas dienā, nepieciešamības gadījumā strādāsim ilgāk,» teic V. Karpičs.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.