Brunavas pagasta Ērgļu estrādē sestdien, 28. jūnijā, notiks draudzības koncerts. Pagasta kultūras darba vadītāja Jurgita Druseika informē, ka pasākums veltīts Pēterdienai.
Draudzības sarīkojumā «Draugu pulkā nāc – dziedāt, dejot sāc!» piedalīsies pagasta amatierkopas un pieaicinātie draugi. Šogad uzstāsies deju kopa «Rota» un bērnu vokālais ansamblis «Tirli bums» no Brunavas pagasta. No Ceraukstes viesos ieradīsies senioru deju kopa «Sendienas», kā arī deju kopa «Jasmīna» no Bauskas.
Ideja šādam draugu tikšanās pasākumam pieder kolektīva «Rota» dalībniecēm un viņu vadītājai Santai Zemītei. «Pateicoties viņām, mēs katru gadu par godu Pēterdienai organizēsim šādu sadraudzības koncertu. Šogad vairāki kolektīvi nevarēs piedalīties, jo jāuzstājas citviet Latvijā. Ceru, ka nākamgad dalībnieku skaits būs kuplāks,» skaidro J. Druseika.
Līdztekus koncertam iecerētas arī rotaļas, kurās godinās Pēterdienu.